1. |
Gniezno, "5-tka dla Autyzmu" - 2024-05-11 00:00 |
2024-05-11 |
|
|
Zapisz się |
2. |
Łódź, "ProviRUN 2024 - #5,5kmPomocy" - 2024-05-11 00:00 |
2024-05-11 |
|
|
Zapisz się |
3. |
Olsztyn, "VI PATA Ultramaraton Warmiński Warneland 2024" - 2024-05-11 00:00 |
2024-05-11 |
|
|
Zapisz się |
4. |
Jasień, "Pazur Gryfa 2024 - Rajd na Orientację" - 2024-05-11 07:00 |
2024-05-11 07:00 |
lista uczestników |
152 |
Zapisz się |
5. |
Rozewie, "II Trójbój Lekkoatletyczny Gminy Władysławowo" - 2024-05-11 10:00 |
2024-05-11 10:00 |
lista uczestników |
22 |
Zapisz się |
6. |
Sztutowo, "Bieg i Marsz Pamięci Ofiar KL Stutthof" - 2024-05-11 11:00 |
2024-05-11 11:00 |
lista uczestników |
55 |
Zapisz się |
7. |
Grajewo, "25 Bieg Wilka IV Klubowe Mistrzostwa KS MARATONKA" - 2024-05-11 11:00 |
2024-05-11 11:00 |
lista uczestników |
97 |
Zapisz się |
8. |
Kościelna Jania, "XXIX Biegi Jana z Jani - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 2" - 2024-05-11 11:00 |
2024-05-11 11:00 |
lista uczestników |
204 |
Zapisz się |
9. |
Czarne, "IV POMORSKI BIEG „WALKI O PAMIĘĆ” - Bieg I – Stalag II B Hammerstein" - 2024-05-11 11:00 |
2024-05-11 11:00 |
lista uczestników |
1 |
Zapisz się |
10. |
Gdynia, "X Grand Prix w biegach górskich 2024 - etap 3/4" - 2024-05-11 12:33 |
2024-05-11 |
|
|
Zapisz się |
11. |
Gdańsk, "Piwna Mila na Hevelce 2024" - 2024-05-11 14:30 |
2024-05-11 14:30 |
lista uczestników |
42 |
Zapisz się |
12. |
Dębno, "50.Maraton Dębno" - 2024-05-12 00:00 |
2024-05-12 |
|
|
Zapisz się |
13. |
Gdańsk, "Bieg PUSTY STAW – BIEGAJ Z BARRAKUDĄ I NORTHVOLT" - 2024-05-12 09:00 |
2024-05-12 09:00 |
lista uczestników |
103 |
Zapisz się |
14. |
Tczew, "II Bieg Tapflo - Dycha z pompą" - 2024-05-12 10:00 |
2024-05-12 10:00 |
lista uczestników |
215 |
Zapisz się |
15. |
Piekary Śląskie, "Biegaj Razem z Nami – Grand Prix Piekar Śląskich 2024" - 2024-05-12 10:00 |
2024-05-12 10:00 |
lista uczestników |
107 |
Zapisz się |
16. |
Szczenurze, "III Bieg Leśnika" - 2024-05-12 11:00 |
2024-05-12 11:00 |
lista uczestników |
76 |
Zapisz się |
17. |
Łódź, "Ice Cream 2024 z Lód Miód" - 2024-05-12 11:00 |
2024-05-12 11:00 |
lista uczestników |
833 |
Zapisz się |
18. |
Zabrze, "Bieg dla Marcina" - 2024-05-12 11:00 |
2024-05-12 11:00 |
lista uczestników |
300 |
Zapisz się |
19. |
Stare Babice, "Polska Liga Nordic Walking - Stare Babice" - 2024-05-18 00:00 |
2024-05-18 |
|
|
Zapisz się |
20. |
Krasnobród, "Ultra Roztocze" - 2024-05-18 00:00 |
2024-05-18 |
|
|
Zapisz się |
21. |
Gdynia, "Gdynia Półmaraton" - 2024-05-18 09:00 |
2024-05-18 |
|
|
Zapisz się |
22. |
Hajnówka, "21. Półmaraton Hajnowski" - 2024-05-18 10:30 |
2024-05-18 10:30 |
lista uczestników |
238 |
Zapisz się |
23. |
Gardeja , "Aktywny Turysta 2024" - 2024-05-18 11:00 |
2024-05-18 11:00 |
lista uczestników |
67 |
Zapisz się |
24. |
Olecko, "XI Olecka Trzynastka" - 2024-05-18 11:40 |
2024-05-18 11:40 |
lista uczestników |
137 |
Zapisz się |
25. |
Park Podworski w Kroczewie, "Bieg Wiosenny - II Bieg Kwartetu Biegowego 4 Pory Roku 2024" - 2024-05-18 14:00 |
2024-05-18 14:00 |
lista uczestników |
93 |
Zapisz się |
26. |
Będzin, "III Cross Będzina" - 2024-05-19 10:00 |
2024-05-19 10:00 |
lista uczestników |
85 |
Zapisz się |
27. |
Piekary Śląskie, "Biegaj Razem z Nami – Grand Prix Piekar Śląskich 2024" - 2024-05-19 10:00 |
2024-05-19 10:00 |
lista uczestników |
8 |
Zapisz się |
28. |
Kuchary Królewskie, "X Bieg Kwitnących Ogrodów" - 2024-05-19 10:30 |
2024-05-19 10:30 |
lista uczestników |
148 |
Zapisz się |
29. |
Elbląg, "V Bieg Nadziei" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
lista uczestników |
250 |
Zapisz się |
30. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - maj" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
lista uczestników |
70 |
Zapisz się |
31. |
Starogard Gdański, "POSTAW NA SPORT Z AMS - Puchar Pomorza" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
lista uczestników |
216 |
Zapisz się |
32. |
Katowice | Katowicki Park Leśny, "III BIEG RATOWNIKA" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
lista uczestników |
154 |
Zapisz się |
33. |
Pruszcz Gdański, "Polska biega" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
lista uczestników |
37 |
Zapisz się |
34. |
Chłapowo, "III Bieg po Schodach 2/2" - 2024-05-22 18:00 |
2024-05-22 18:00 |
lista uczestników |
6 |
Zapisz się |
35. |
Bielawa, "Sowi BackYard Ultra" - 2024-05-24 00:00 |
2024-05-24 |
|
|
Zapisz się |
36. |
Kędzierzyn-Koźle, "XIV Bieg Koziołków pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle" - 2024-05-25 00:00 |
2024-05-25 |
|
|
Zapisz się |
37. |
Łódź, "21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run" - 2024-05-25 00:00 |
2024-05-25 |
|
|
Zapisz się |
38. |
Sopot, "Festiwal biegowy dla dzieci i młodzieży" - 2024-05-25 10:00 |
2024-05-25 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
39. |
Sopot, "6. Pomorska Sztafeta Firm" - 2024-05-25 10:00 |
2024-05-25 10:00 |
lista uczestników |
53 |
Zapisz się |
40. |
Luzino, "„Luzińska Dziesiątka” i „Bieg Lusini”" - 2024-05-25 10:00 |
2024-05-25 10:00 |
lista uczestników |
53 |
Zapisz się |
41. |
Ruda Śląska, "V CHARYTATYWNY BIEG PO MARZENIA" - 2024-05-25 10:00 |
2024-05-25 10:00 |
lista uczestników |
3 |
Zapisz się |
42. |
Gdańsk, "RUNGDN #3 Oliwa" - 2024-05-25 11:00 |
2024-05-25 11:00 |
lista uczestników |
252 |
Zapisz się |
43. |
Szpęgawsk, "IV POMORSKI BIEG "WALKI O PAMĘĆ"" - 2024-05-25 11:00 |
2024-05-25 11:00 |
lista uczestników |
21 |
Zapisz się |
44. |
Łomża , "VI Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w Nocnym Biegu Ulicznym." - 2024-05-25 21:00 |
2024-05-25 21:00 |
lista uczestników |
189 |
Zapisz się |
45. |
Zawiercie, "II Bieg Zawierciański" - 2024-05-26 11:00 |
2024-05-26 11:00 |
lista uczestników |
171 |
Zapisz się |
46. |
Gdańsk, "XVII Rodzinny Bieg Gdańszczan 2024" - 2024-05-26 11:00 |
2024-05-26 11:00 |
lista uczestników |
1000 |
Zapisz się |
47. |
Cisna, "X Festiwal Biegu Rzeźnika" - 2024-05-29 00:00 |
2024-05-29 |
|
|
Zapisz się |
48. |
Wydminy, "Maraton Wydminy 30.05-1.06.2024" - 2024-05-30 19:00 |
2024-05-30 19:00 |
lista uczestników |
198 |
Zapisz się |
49. |
Wdzydze, "Bieg 15 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-05-31 00:00 |
2024-05-31 |
|
|
Zapisz się |
50. |
Kozy k.Bielska-Białej, "XXII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę i VI Rajd Nordic Walking" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Zapisz się |
51. |
Toszek, "Bieg o Złotą Kaczkę" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Zapisz się |
52. |
Wdzydze, "Bieg 10 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Zapisz się |
53. |
Wdzydze, "Bieg 5 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Zapisz się |
54. |
Kobylnica, "Puchar Kobylnicy - Biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży" - 2024-06-01 09:00 |
2024-06-01 09:00 |
lista uczestników |
77 |
Zapisz się |
55. |
Piekary Śląskie, "VI Piekarski Bieg Trzeźwości oraz Marsz Nordic Walking im. Ks. Bronisława Gawrona" - 2024-06-01 10:00 |
2024-06-01 10:00 |
lista uczestników |
49 |
Zapisz się |
56. |
Brzezówka, "Bieg o Złoty Gwizdek" - 2024-06-01 14:30 |
2024-06-01 14:30 |
lista uczestników |
17 |
Zapisz się |
57. |
Wdzydze, "XII Półmaraton Stolema - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-02 00:00 |
2024-06-02 |
|
|
Zapisz się |
58. |
Wdzydze, "Kaszubska Mila - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-02 00:00 |
2024-06-02 |
|
|
Zapisz się |
59. |
Opalenie, "XI Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu nad Wisłą" - 2024-06-02 08:00 |
2024-06-02 08:00 |
lista uczestników |
10 |
Zapisz się |
60. |
Lubraniec, "III Bieg "Lubraniec na 5" - Biegi dziecięce" - 2024-06-02 09:00 |
2024-06-02 09:00 |
lista uczestników |
88 |
Zapisz się |
61. |
Gdańsk, "Rajd Po Szczęście 2024" - 2024-06-02 11:00 |
2024-06-02 11:00 |
lista uczestników |
18 |
Zapisz się |
62. |
Lubraniec, "III Bieg "Lubraniec na 5", I Marsz Nordic Walking „Lubraniec na 5”" - 2024-06-02 12:00 |
2024-06-02 12:00 |
lista uczestników |
34 |
Zapisz się |
63. |
Dbnica, Rychnowy, "VIII Wojewódzkie Igrzyska Sportowe LZS o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego" - 2024-06-02 14:00 |
2024-06-02 14:00 |
lista uczestników |
2 |
Zapisz się |
64. |
Starogard Gdański, "Backyard Ultra Piekielki" - 2024-06-08 00:00 |
2024-06-08 |
|
|
Zapisz się |
65. |
Cała Polska , "IV Charytatywny Marszobieg Rodzinny na rzecz Fundacji DPD Polska " - 2024-06-08 00:00 |
2024-06-08 00:00 |
lista uczestników |
680 |
Zapisz się |
66. |
Olsztyn, "Bieg na rzecz hospicjum „5 + 10 km Nadziei”" - 2024-06-08 09:00 |
2024-06-08 09:00 |
lista uczestników |
93 |
Zapisz się |
67. |
Kopalino, "Bieg Dwie Wieże" - 2024-06-08 10:00 |
2024-06-08 10:00 |
lista uczestników |
230 |
Zapisz się |
68. |
Radzionków, "VIII ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" - 2024-06-08 10:00 |
2024-06-08 10:00 |
lista uczestników |
104 |
Zapisz się |
69. |
Gdynia, "Bieg Piracki 2024" - 2024-06-08 11:00 |
2024-06-08 11:00 |
lista uczestników |
15 |
Zapisz się |
70. |
Wejherowo, "I Bieg Jeża" - 2024-06-08 11:00 |
2024-06-08 11:00 |
lista uczestników |
155 |
Zapisz się |
71. |
Stare Pole, "III BIEG „DZIECIAKI BIEGAJĄ” " - 2024-06-08 11:30 |
2024-06-08 11:30 |
lista uczestników |
255 |
Zapisz się |
72. |
Suszec, "Suszecka Dzika Piątka Dycha i Półmarato" - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Zapisz się |
73. |
Nowogród, "IV Półmaraton Kurpiowski Psiejak, Bieg Szlakiem Schronów Bojowych SGO Narew" - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Zapisz się |
74. |
Warszawa, "5150 Triathlon Warsaw" - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Zapisz się |
75. |
Nowogrów, "Półmaraton Kurpiowski Pśejåk Bieg Szlakiem Schronów Bojowych SGO " - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Zapisz się |
76. |
Pelplin, "Bieg Papieski" - 2024-06-09 10:00 |
2024-06-09 10:00 |
lista uczestników |
172 |
Zapisz się |
77. |
Grudziądz, "VII NIEBIESKI BIEG" - 2024-06-09 10:00 |
2024-06-09 10:00 |
lista uczestników |
385 |
Zapisz się |
78. |
Elblag, "XV Elbląski Bieg Piekarczyka" - 2024-06-09 11:00 |
2024-06-09 11:00 |
lista uczestników |
614 |
Zapisz się |
79. |
Pabianice, "CORIN Onko-Run II Pabianicki Charytatywny Bieg i Marsz NW" - 2024-06-09 11:30 |
2024-06-09 |
|
|
Zapisz się |
80. |
Bydgoszcz, "19 Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego od 2007r." - 2024-06-15 00:00 |
2024-06-15 |
|
|
Zapisz się |
81. |
Zakopane, "Tatra Fest" - 2024-06-15 00:00 |
2024-06-15 |
|
|
Zapisz się |
82. |
Kwidzyn, "Kwidzyńska ZaDyszka - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-06-15 11:00 |
2024-06-15 11:00 |
lista uczestników |
90 |
Zapisz się |
83. |
Sosnowiec, "IV MEMORIAŁ im. JACKA KURONIA" - 2024-06-15 11:00 |
2024-06-15 11:00 |
lista uczestników |
150 |
Zapisz się |
84. |
Lasy Piaśnickie – koło Wejherowa, "IV POMORSKI BIEG „WALKI O PAMIĘĆ” - Bieg III – Lasy Piaśnickie – koło Wejherowa" - 2024-06-15 11:00 |
2024-06-15 11:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
85. |
Gdynia, "X Grand Prix w biegach górskich 2024 - etap 4/4" - 2024-06-15 12:34 |
2024-06-15 |
|
|
Zapisz się |
86. |
BRANIEWO, "7 Bieg Braniewscy Mali Twardziele" - 2024-06-15 15:00 |
2024-06-15 15:00 |
lista uczestników |
325 |
Zapisz się |
87. |
Warszawa, "VII Krwiobieg 10 km" - 2024-06-15 17:00 |
2024-06-15 17:00 |
lista uczestników |
110 |
Zapisz się |
88. |
Warszawa, "VII Krwiobieg Ultramaraton 105 km" - 2024-06-15 19:00 |
2024-06-15/06 19:00 |
lista uczestników |
13 |
Zapisz się |
89. |
Władysławowo, "XI Bieg i VI Marsz Północy" - 2024-06-15 22:30 |
2024-06-15 22:30 |
lista uczestników |
10 |
Zapisz się |
90. |
Goniądz, "IX Biebrzański Bieg Łosia" - 2024-06-16 00:00 |
2024-06-16 |
|
|
Zapisz się |
91. |
Warszawa, "VII Krwiobieg - sztafety" - 2024-06-16 08:00 |
2024-06-16 08:00 |
lista uczestników |
9 |
Zapisz się |
92. |
Warszawa, "VII Krwiobieg - wersja wirtualna - Idę - biegnę - wspieram " - 2024-06-16 08:00 |
2024-06-16 08:00 |
lista uczestników |
5 |
Zapisz się |
93. |
Warszawa, "VII Krwiobieg Ultramaraton 50 km" - 2024-06-16 08:05 |
2024-06-16 08:05 |
lista uczestników |
15 |
Zapisz się |
94. |
Szpęgawsk, "VI Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk" - 2024-06-16 10:00 |
2024-06-16 10:00 |
lista uczestników |
207 |
Zapisz się |
95. |
Warszawa, "VII Krwiobieg - biegi dziecięce" - 2024-06-16 10:00 |
2024-06-16 10:00 |
lista uczestników |
77 |
Zapisz się |
96. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - czerwiec" - 2024-06-16 11:00 |
2024-06-16 11:00 |
lista uczestników |
11 |
Zapisz się |
97. |
Warszawa, "VII Krwiobieg 5 km, 5km Nordic Walking " - 2024-06-16 12:00 |
2024-06-16 12:00 |
lista uczestników |
101 |
Zapisz się |
98. |
Gdynia, "Bieg Ognia 2024" - 2024-06-20 22:00 |
2024-06-20 22:00 |
lista uczestników |
8 |
Zapisz się |
99. |
Gdynia, "Nocny Bieg Świętojański" - 2024-06-21 09:00 |
2024-06-21 |
|
|
Zapisz się |
100. |
Sztum, "VII SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING" - 2024-06-21 19:00 |
2024-06-21 19:00 |
lista uczestników |
28 |
Zapisz się |
101. |
Rajgród, "SWIM RUN SOLO - iSwim & iRun Series 2024 - RAJGRÓD" - 2024-06-22 09:00 |
2024-06-22 09:00 |
lista uczestników |
9 |
Zapisz się |
102. |
Dzierzgoń, "VI Piwna Mila Dzierzgoń Team z Browarem Gościszewo - SZTAFETY 2 os." - 2024-06-22 11:00 |
2024-06-22 11:00 |
lista uczestników |
11 |
Zapisz się |
103. |
Dzierzgoń, "VI Piwna Mila Dzierzgoń Team z Browarem Gościszewo - INDYWIDUALNI" - 2024-06-22 11:00 |
2024-06-22 11:00 |
lista uczestników |
15 |
Zapisz się |
104. |
Dzierzgoń, "Koszulki Fullprint VI Piwna Mila Dzierzgoń Team z Browarem Gościszewo" - 2024-06-22 11:00 |
2024-06-22 11:00 |
lista uczestników |
2 |
Zapisz się |
105. |
Zblewo, "Bieg Uliczny - 5 km - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-06-22 12:00 |
2024-06-22 12:00 |
lista uczestników |
107 |
Zapisz się |
106. |
Rajgród, "SWIMRUN DUETY | Zespoły - Rajgród 2024 - iSwim & iRun Series"" - 2024-06-22 12:00 |
2024-06-22 12:00 |
lista uczestników |
1 |
Zapisz się |
107. |
Tczew, "Tczew na „5” z Flex Poland" - 2024-06-22 19:00 |
2024-06-22 19:00 |
lista uczestników |
74 |
Zapisz się |
108. |
Gdynia, "ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS GDYNIA 2024" - 2024-06-23 16:00 |
2024-06-23 16:00 |
lista uczestników |
310 |
Zapisz się |
109. |
Gdynia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2024 " - 2024-06-28 11:00 |
2024-06-28 11:00 |
lista uczestników |
632 |
Zapisz się |
110. |
Kwidzyn, "Maraton Leśny Kwidzyn" - 2024-06-29 10:00 |
2024-06-29 10:00 |
lista uczestników |
84 |
Zapisz się |
111. |
Korycin, "XXXI Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" - 2024-06-29 12:30 |
2024-06-29 12:30 |
lista uczestników |
14 |
Zapisz się |
112. |
Czeladź, "V CROSS SATURNA" - 2024-06-29 18:00 |
2024-06-29 18:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
113. |
Gniew, "X Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" - 2024-06-30 15:00 |
2024-06-30 15:00 |
lista uczestników |
55 |
Zapisz się |
114. |
Kretowiny, "XXIV Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" - 2024-07-06 10:00 |
2024-07-06 10:00 |
lista uczestników |
83 |
Zapisz się |
115. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - lipiec" - 2024-07-07 11:00 |
2024-07-07 11:00 |
lista uczestników |
4 |
Zapisz się |
116. |
Skrwilno, "Polska Liga Nordic Walking - Skrwilno - Puchar Kraju Nordic Walking" - 2024-07-13 00:00 |
2024-07-13 |
|
|
Zapisz się |
117. |
Skórcz, "XVII Iglotex Bieg Czterech Jezior - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 5" - 2024-07-13 10:00 |
2024-07-13 10:00 |
lista uczestników |
92 |
Zapisz się |
118. |
Gniewino, "Pomerania Summer-Trail 2024" - 2024-07-14 10:00 |
2024-07-14 |
|
|
Zapisz się |
119. |
Jabłonna, "Backyard Ultra Polska" - 2024-07-19 00:00 |
2024-07-19 |
|
|
Zapisz się |
120. |
Gródek nad Dunajcem, ""II Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego"" - 2024-07-20 00:00 |
2024-07-20 |
|
|
Zapisz się |
121. |
Gródek nad Dunajcem, ""II Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego"" - 2024-07-20 00:00 |
2024-07-20 |
|
|
Zapisz się |
122. |
Ocypel, "Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry VII" - 2024-07-20 09:00 |
2024-07-20 09:00 |
lista uczestników |
22 |
Zapisz się |
123. |
Piekary Śląskie, "5 PKO Piekarski Półmaraton, Nocna ZaDyszka" - 2024-07-20 21:00 |
2024-07-20 21:00 |
lista uczestników |
284 |
Zapisz się |
124. |
Rozewie, "V Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki" - 2024-07-21 04:38 |
2024-07-21 04:38 |
lista uczestników |
27 |
Zapisz się |
125. |
Gdynia, "Ultra Bałtyk" - 2024-07-26 09:55 |
2024-07-26 09:55 |
lista uczestników |
2 |
Zapisz się |
126. |
Charbrowo, "IX Magiczny Bieg Przy Pochodniach" - 2024-07-27 21:45 |
2024-07-27 21:45 |
lista uczestników |
14 |
Zapisz się |
127. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - sierpień" - 2024-08-04 11:00 |
2024-08-04 11:00 |
lista uczestników |
2 |
Zapisz się |
128. |
Włocławek, "Włocławska Sztafeta Przełajowa" - 2024-08-11 11:00 |
2024-08-11 11:00 |
lista uczestników |
2 |
Zapisz się |
129. |
Rozłazino, "Bieg po radość z życia" - 2024-08-15 10:00 |
2024-08-15 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
130. |
Osiek, "I Biegu Kociewskiego św. Rocha - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 4" - 2024-08-17 10:00 |
2024-08-17 10:00 |
lista uczestników |
11 |
Zapisz się |
131. |
Krępa Kaszubska, "IV POMORSKI BIEG „WALKI O PAMIĘĆ” - Bieg IV – Stutthof „Marsz Śmierci” – Krępa Kaszubska" - 2024-08-17 11:00 |
2024-08-17 11:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
132. |
Blachownia, "Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - Puchar Kraju Nordic Walking" - 2024-08-18 00:00 |
2024-08-18 |
|
|
Zapisz się |
133. |
Leśnice k/ Lęborka, "Lęborski Dzikus" - 2024-08-24 10:00 |
2024-08-24 10:00 |
lista uczestników |
35 |
Zapisz się |
134. |
Tarnowskie Góry, "PKO TARNOGÓRSKI PÓŁMARATON" - 2024-08-25 09:00 |
2024-08-25 09:00 |
lista uczestników |
289 |
Zapisz się |
135. |
Lipno, "X Lipnowski Bieg Uliczny" - 2024-08-25 10:30 |
2024-08-25 10:30 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
136. |
Supraśl, "VII Supraski Maraton Leśny" - 2024-08-31 09:00 |
2024-08-31 09:00 |
lista uczestników |
98 |
Zapisz się |
137. |
Jastarnia, "XIV Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, IX Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" - 2024-08-31 09:00 |
2024-08-31 09:00 |
lista uczestników |
106 |
Zapisz się |
138. |
Bieniszew, "Bieg "gRUNt" w Puszczy Bieniszewskiej" - 2024-08-31 10:15 |
2024-08-31 10:15 |
lista uczestników |
37 |
Zapisz się |
139. |
Tczew, "IV Bieg Na Dystansie 10 km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu IV Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2024" - 2024-08-31 11:00 |
2024-08-31 11:00 |
lista uczestników |
35 |
Zapisz się |
140. |
Bytom, "VII CROSS - MOL " - 2024-08-31 11:00 |
2024-08-31 11:00 |
lista uczestników |
11 |
Zapisz się |
141. |
Hel, "IV POMORSKI BIEG „WALKI O PAMIĘĆ” - Bieg V – Obrońców Helu – Hel" - 2024-08-31 11:00 |
2024-08-31 11:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
142. |
Zblewo, "VI Bieg o Puchar Wójta - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-08-31 12:00 |
2024-08-31 12:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
143. |
Pawłowice, "Bieg Pawłowicki - Bieg Dzieci i Młodzieży" - 2024-08-31 13:00 |
2024-08-31 13:00 |
lista uczestników |
30 |
Zapisz się |
144. |
Pawłowice, "Bieg Pawłowicki - Sztafeta rodzinna" - 2024-08-31 16:15 |
2024-08-31 16:15 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
145. |
Giełczyn k. Łomży, "VIII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " - 2024-09-01 12:00 |
2024-09-01 12:00 |
lista uczestników |
73 |
Zapisz się |
146. |
Obliwice, "42 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera" - 2024-09-01 13:20 |
2024-09-01 13:20 |
lista uczestników |
25 |
Zapisz się |
147. |
Piwniczna-Zdrój, "15. Festiwal Biegowy" - 2024-09-06 09:00 |
2024-09-06 |
|
|
Zapisz się |
148. |
Leszno, "Polska Liga Nordic Walking - Leszno" - 2024-09-07 00:00 |
2024-09-07 |
|
|
Zapisz się |
149. |
Lubichowo, "IV POMORSKI BIEG „WALKI O PAMIĘĆ” - Bieg VI – Bieg „Inki” – Lubichowo" - 2024-09-07 11:00 |
2024-09-07 11:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
150. |
Władysławowo, "III Bieg Bohaterów Kaszubskich" - 2024-09-07 12:00 |
2024-09-07 12:00 |
lista uczestników |
20 |
Zapisz się |
151. |
Olkusz, "OLKUSKI BIEG ULICZNY VII SREBRNA DZIESIĄTKA" - 2024-09-07 15:00 |
2024-09-07 15:00 |
lista uczestników |
16 |
Zapisz się |
152. |
Stare Pole, "V Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking „Żyj Zdrowo”" - 2024-09-14 10:00 |
2024-09-14 10:00 |
lista uczestników |
10 |
Zapisz się |
153. |
Sopot, "Festiwal biegowy dla dzieci i młodzieży" - 2024-09-14 10:00 |
2024-09-14 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
154. |
Pelplin, "Bieg Cysterski" - 2024-09-14 10:00 |
2024-09-14 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
155. |
Boniewo, "VIII Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy "Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem" - 2024-09-14 11:30 |
2024-09-14 11:30 |
lista uczestników |
15 |
Zapisz się |
156. |
Hel - Jastarnia - Rozewie, "IX Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" - 2024-09-15 09:00 |
2024-09-15 09:00 |
lista uczestników |
42 |
Zapisz się |
157. |
Gdańsk, "62. Bieg Westerplatte" - 2024-09-15 10:10 |
2024-09-15 10:10 |
lista uczestników |
194 |
Zapisz się |
158. |
Owidz, "XI Grodzisko Cross - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-09-15 12:00 |
2024-09-15 12:00 |
lista uczestników |
15 |
Zapisz się |
159. |
Szczecin, "Polska Liga Nordic Walking - Szczecin" - 2024-09-21 00:00 |
2024-09-21 |
|
|
Zapisz się |
160. |
Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2024 - biegi: JU100, JU50, JT25, JT10, JT5, JNT15" - 2024-09-21 09:00 |
2024-09-21 09:00 |
lista uczestników |
324 |
Zapisz się |
161. |
Straszyn, " Mały Wielki Bieg" - 2024-09-21 09:00 |
2024-09-21 09:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
162. |
Gdańsk, "IV Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości" - 2024-09-21 10:00 |
2024-09-21 10:00 |
lista uczestników |
100 |
Zapisz się |
163. |
Lubiewo, "XVII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG KRAINY TRZECH WIEŻ" - 2024-09-21 13:00 |
2024-09-21 13:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
164. |
GLIWICE, "7 Bieg Oko w Oko z Rakiem" - 2024-09-22 08:00 |
2024-09-22 08:00 |
lista uczestników |
421 |
Zapisz się |
165. |
Suchowola, "XXVIII CROSS TRZEŹWOŚCI szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki" - 2024-09-22 10:00 |
2024-09-22 10:00 |
lista uczestników |
13 |
Zapisz się |
166. |
Wojciechowo, "III Bieg Pod Wiatrakami" - 2024-09-22 11:00 |
2024-09-22 11:00 |
lista uczestników |
7 |
Zapisz się |
167. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - wrzesień" - 2024-09-22 11:00 |
2024-09-22 11:00 |
lista uczestników |
1 |
Zapisz się |
168. |
Warlubie, "XLI Bieg Pamięci Bronisława Malinowskiego - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-09-22 12:00 |
2024-09-22 12:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
169. |
Rospuda, "Backyard Ultra Rospuda" - 2024-09-29 00:00 |
2024-09-29 00:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
170. |
Lubiszewo, "Lubiszewska Dycha" - 2024-09-29 12:00 |
2024-09-29 12:00 |
lista uczestników |
16 |
Zapisz się |
171. |
Będomin, "XLII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" - 2024-09-29 13:00 |
2024-09-29 13:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
172. |
Supraśl, "Bison Ultra-Trail" - 2024-10-05 06:00 |
2024-10-05 |
|
|
Zapisz się |
173. |
Sopot, "Sopocka Jesień – bieg na 7 km" - 2024-10-05 10:00 |
2024-10-05 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
174. |
Osie, "XXXV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego (VII Biegowe Grand Prix Kociewia 2024) VIII Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 2024-10-05 10:00 |
2024-10-05 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
175. |
Skuły, "10 Dycha Strażacka" - 2024-10-06 10:00 |
2024-10-06 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
176. |
Cisna, "XII ultraMaraton Bieszczadzki" - 2024-10-11 00:00 |
2024-10-11 |
|
|
Zapisz się |
177. |
Barłomino, "Pomerania Ultra-Trail 2024" - 2024-10-12 00:00 |
2024-10-12 |
|
|
Zapisz się |
178. |
Radotki, "Zawody Przeszkodowe Adrenaline Rush OCR Radotki 2024" - 2024-10-12 00:00 |
2024-10-12 |
|
|
Zapisz się |
179. |
Rumia, "XXXIX Bieg Pokoju - Biegi dzieci i młodzieży" - 2024-10-13 14:00 |
2024-10-13 14:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
180. |
Tczew, "XXXIII Bieg SAMBORA" - 2024-10-19 12:00 |
2024-10-19 12:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
181. |
Trąbki Wielkie, "3. Ekologiczna 5-tka - 7 Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-10-20 10:00 |
2024-10-20 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
182. |
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2024 - biegi dla dzieci" - 2024-10-20 10:00 |
2024-10-20 10:00 |
lista uczestników |
9 |
Zapisz się |
183. |
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2024 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km" - 2024-10-20 11:00 |
2024-10-20 11:00 |
lista uczestników |
82 |
Zapisz się |
184. |
Gdańsk, "RUNGDN #4 Hevelianum" - 2024-10-26 11:00 |
2024-10-26 11:00 |
lista uczestników |
36 |
Zapisz się |
185. |
Tczew, "XII Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego i VII Maraton Powiatu Tczewskiego" - 2024-10-27 10:00 |
2024-10-27 10:00 |
lista uczestników |
299 |
Zapisz się |
186. |
Krzesk-Królowa Niwa, "Lemkowski Backyard Ultra" - 2024-11-09 00:00 |
2024-11-09 |
|
|
Zapisz się |
187. |
Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej 5-10-15" - 2024-11-10 11:00 |
2024-11-10 11:00 |
lista uczestników |
3 |
Zapisz się |
188. |
Giżycko, "Bieg Zawiszaka" - 2024-11-10 11:00 |
2024-11-10 11:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
189. |
Cisna, "Ultra-Bies Biegi Górskie" - 2024-11-10 15:44 |
2024-11-10 |
|
|
Zapisz się |
190. |
Gdynia, "Gdyński Bieg Niepodległości" - 2024-11-11 09:00 |
2024-11-11 |
|
|
Zapisz się |
191. |
Gdańsk, "Bieg Niepodległości z Portem Gdańsk" - 2024-11-11 10:00 |
2024-11-11 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
192. |
Sopot, "Sopocki Bieg Niepodległości" - 2024-11-11 10:00 |
2024-11-11 10:00 |
lista uczestników |
3 |
Zapisz się |
193. |
Smętowo Graniczne, "V Kociewski Bieg Niepodległości" - 2024-11-11 11:00 |
2024-11-11 11:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
194. |
Gniew, "Gala Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Biegach Ulicznych 2024" - 2024-11-15 18:30 |
2024-11-15 18:30 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
195. |
Charbrowo, "IV Bieg z Patriotycznym Sercem" - 2024-11-17 12:00 |
2024-11-17 12:00 |
lista uczestników |
7 |
Zapisz się |
196. |
Sopot, "Bieg w pi#du 2024" - 2024-11-23 11:00 |
2024-11-23 11:00 |
lista uczestników |
14 |
Zapisz się |
197. |
Tychy, "XVII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - bieg IV" - 2024-11-24 00:00 |
2024-11-24 |
|
|
Zapisz się |
198. |
Polska, "PKO Korona Śląskich Półmaratonów" - 2024-11-30 23:59 |
2024-11-30 23:59 |
lista uczestników |
585 |
Zapisz się |
199. |
Tychy, "XVII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - bieg V" - 2024-12-01 00:00 |
2024-12-01 |
|
|
Zapisz się |
200. |
Gdańsk, "VII Bieg Anioła" - 2024-12-14 10:00 |
2024-12-14 10:00 |
lista uczestników |
0 |
Zapisz się |
201. |
Tychy, "XVII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - bieg VI" - 2024-12-15 00:00 |
2024-12-15 |
|
|
Zapisz się |
202. |
Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" - 2025-02-14 18:00 |
2025-02-14 18:00 |
lista uczestników |
29 |
Zapisz się |
203. |
Stilo, "Ultra Stilo 5 - 4 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" - 2025-05-01 04:30 |
2025-05-01 04:30 |
lista uczestników |
113 |
Zapisz się |