Elektroniczne zapisy do imprez

Dołącz do jednej z imprez na naszej liście
lub utwórz własne wydarzenie i zaproś potencjalnych uczestników

# Nazwa
1. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
2. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
3. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
4. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
5. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Zapisz się
6. Łódź, "I Dwumaraton Leśnym Szlakiem" Zapisz się
7. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
8. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Zapisz się
9. Główczyce, "Rajd na orientację ,,Maczuga Stolema 2019"" Zapisz się
10. Gdańsk, "Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach " Zapisz się
11. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
12. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
13. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
14. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
15. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
16. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Zapisz się
17. Reda, "VI Redzki Bieg" Zapisz się
18. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #8" Zapisz się
19. Suwałki, "Sztafeta Niepodległości Suwałki - Sejny (odcinek Suwałki)" Zapisz się
20. Ostrołęka, "Letni Bieg Po Plaży" Zapisz się
21. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
22. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
23. Mierzyn, "Bieg Charytatywny dla Oliwii" Zapisz się
24. Rzepiennik Strzyżewski, "Bieg crossowy "Kosiarza"" Zapisz się
25. Suwałki, "Pogodne Suwałki TEAM" Zapisz się
26. Święta Woda, "Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie" Zapisz się
27. Łeba, "Bieg 5 km Maaton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019" Zapisz się
28. Włocławek, "3 Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
29. Radynia, "Maraton na Orientację JASZCZUR i SV. JIŘÍ" Zapisz się
30. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
31. Kielce, "Wyjście na szlak z Decathlon Kielce" Zapisz się
32. Sobótka, "Ślęża-Rajd Nordic Walking „Pomagam” Wspólnie szlakiem nieznanym….." Zapisz się
33. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
34. Półwysep Lipa, "IV Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
35. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
36. Kisielice, "KISIELICKA PIĄTKA - bieg na 5 km o Puchar Burmistrza Kisielic" Zapisz się
37. Bytom, "IV Cross - Mol" Zapisz się
38. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
39. Pruszcz Gdański, "Family Challenge: Misja rodzina - rodzinne biegi na orientację" Zapisz się
40. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze" Zapisz się
41. Łeba, "Bieg 10 km Maaton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019" Zapisz się
42. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
43. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
44. Rybaki k. Narwi, "8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza" Zapisz się
45. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci Bohaterów 2 wojny światowej" Zapisz się
46. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
47. Gdańsk, "Tor przeszkód dla dzieci na Wielkim Finale RBM" Zapisz się
48. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
49. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
50. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
51. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
52. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
53. Łeba, "Bieg 21 km Maaton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019" Zapisz się
54. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
55. Połczyno, "V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Zapisz się
56. Podlesice, "IV Rajd Z Kijami przez Jaskinie" Zapisz się
57. Swarzewo, "II Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 4/4" Zapisz się
58. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
59. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Cross Kajakowy wokół Wyspy Sobieszewskiej" Zapisz się
60. Czosnów, "XIII Czosnowski Rajd Rowerowy" Zapisz się
61. Sosnówka, k/Grudziądza, "II Bieg Sosny" Zapisz się
62. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Zapisz się
63. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
64. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
65. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
66. Nowe Skalmierzyce, "III Rajd Rowerowy na Koniec Świata" Zapisz się
67. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
68. Gdańsk, "Rodzinnie biegamy, hospicjum pomagamy" Zapisz się
69. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż" Zapisz się
70. Ostrołęka, "V Bieg Kolejarza" Zapisz się
71. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Orient Express (gra terenowa zespołowa)" Zapisz się
72. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019" Zapisz się
73. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)" Zapisz się
74. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
75. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
76. Wrocław, Park 1000lecia (os. Nowy Dwór), "BEZPŁATNY trening Nordic Walking w ramach NARODOWEGO DNIA SPORTU" Zapisz się
77. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
78. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów " Zapisz się
79. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
80. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
81. Miękinia gmina Krzeszowice, "Bieganie po Wulkanie 2019" Zapisz się
82. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
83. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
84. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Zapisz się
85. Gdynia, "Charytatywna dyszka brzegiem morza - "Piaskiem w raka - Od mola do mola"" Zapisz się
86. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
87. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
88. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
89. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
90. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
91. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
92. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
93. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
94. Pruszcz Gdański, "III Bieg na zakończenie lata" Zapisz się
95. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
96. Kuźnica - Władysławowo, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
97. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
98. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na biegi dla dzieci - dyst. 60-600 m" Zapisz się
99. Nasielsk, "Nasielski Bieg Terenowy" Zapisz się
100. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na sztafetę familijną - dyst. 4x100 m" Zapisz się
101. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na bieg na obcasach - dyst. 150 m" Zapisz się
102. Częstochowa, ""VI Bieg Rodzinny Zabieganych" - Zapisy na bieg i marsz nordic walking - dyst. 3 km" Zapisz się
103. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
104. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Zapisz się
105. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
106. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Zapisz się
107. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019"" Zapisz się
108. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
109. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
110. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
111. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Zapisz się
112. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Zapisz się
113. Pisz, "Biegnij Ewka" Zapisz się
114. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
115. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
116. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
117. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
118. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
119. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Zapisz się
120. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Zapisz się
121. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Zapisz się
122. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
123. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
124. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
125. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
126. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Zapisz się
127. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Zapisz się
128. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Zapisz się
129. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
130. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Zapisz się
131. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
132. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
133. Dąbrowa Górnicza, "IX BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2019" Zapisz się
134. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Zapisz się
135. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
136. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Zapisz się
137. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
138. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Zapisz się
139. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
140. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Zapisz się
141. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
142. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Zapisz się
143. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Zapisz się
144. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Zapisz się
145. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
146. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Zapisz się
147. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
148. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Zapisz się
149. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
150. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Zapisz się
151. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Zapisz się
152. Nasiegniewo, "Bieg Nasiegniewski" Zapisz się
153. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
154. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
155. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Zapisz się
156. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
157. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Zapisz się
158. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
159. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" Zapisz się
160. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
161. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
162. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Zapisz się
163. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
164. Śiemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Zapisz się
165. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
166. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
167. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
168. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
169. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
170. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
171. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
172. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
173. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
174. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Zapisz się
175. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
176. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
177. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
178. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
179. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
180. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
181. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Zapisz się
182. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
183. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Zapisz się
184. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
185. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
186. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
187. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
188. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
189. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
190. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
191. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
192. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
193. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
194. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ