Elektroniczne zapisy do imprez

Dołącz do jednej z imprez na naszej liście
lub utwórz własne wydarzenie i zaproś potencjalnych uczestników

# Nazwa
1. CAŁY ŚWIAT, "DLA DZIECI ŚP PILOTA "WIRTUALNY LOT MIGIEM 29 Z ŚP KRZYSZOFEM SOBAŃSKIM"" Zapisz się
2. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika" Zapisz się
3. Cała Polska, "Bieg Świętojański - edycja wirtualna" Zapisz się
4. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #2" Zapisz się
5. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #2" Zapisz się
6. Łódź, "Ice Cream Run z Lód Miód" Zapisz się
7. Cały Świat, "Wirtualny Ice Cream Run 2020" Zapisz się
8. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej" odwołano
9. Braniewo , "Rodzinny Bieg na Orientację z Przeszkodami" Zapisz się
10. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Biegi dzieci i Marsz rodziców z wózkami" odwołano
11. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg przełajowy dla młodzieży od 13 do 15 lat na dystansie 2,4 km" odwołano
12. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Marsz Nordic Walking na 5 km" odwołano
13. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg 5 km" odwołano
14. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg główny na 15 km" odwołano
15. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2020 #2" Zapisz się
16. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 4" Zapisz się
17. Gnojewo k/Malborka, "Wielkanocny Bieg oraz marsz Nordic walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego " odwołano
18. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #3" Zapisz się
19. Cała Polska , "#BiegDlaDanielka" Zapisz się
20. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #3" Zapisz się
21. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Zapisz się
22. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
23. Łódź, "Jednodniowy Dwumaraton na Zdrowie vol.1" Zapisz się
24. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Zapisz się
25. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
26. Pelplin, "Rodzinny Rowerowy Rajd Wirtualny" Zapisz się
27. Władysławowo, "Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca" Zapisz się
28. Główczyce, "Rajd na Orientację Maczuga Stolema 2020" Zapisz się
29. Trójmiasto, "ANOmalia #6" Zapisz się
30. Krokowa, "CYKLO GRAVEL Krokowa" Zapisz się
31. Gdańsk, "3# Cyklo Gdańsk - wyścig szosowy" Zapisz się
32. Krzywe , "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
33. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni #2 "Parawan Run"" Zapisz się
34. Sieradz ul Portowa 2, "Letni Rajd Nordic Walking " Zapisz się
35. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020 WIRTUALNIE" Zapisz się
36. Cała Polska, "Combat Covid/Marszowisko" Zapisz się
37. Sopot, "Lipcowe wyzwanie 2020 z MOSiR Sopot" Zapisz się
38. Cała Polska, "Parawan Run" Zapisz się
39. Gdynia, "Letnie Wyzwanie z Pucharem Gdyni i Gdyńskim Centrum Sportu" Zapisz się
40. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Zapisz się
41. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień" Zapisz się
42. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień, biegi dziecięce" Zapisz się
43. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1 - Biegi Młodzieżowe" Zapisz się
44. Malbork, "I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH W MALBORKU " Zapisz się
45. CAŁY ŚWIAT, ""WIRTUALNY BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARASZAWSKICH " " Zapisz się
46. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Zapisz się
47. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Zapisz się
48. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Zapisz się
49. Słupsk, "Słupska Piwna Mila" Zapisz się
50. Krasnopol, "Leśny Bieg w ramach Biegu Wśród Krasnych Pól" Zapisz się
51. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Zapisz się
52. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
53. Rajgród, "iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród" Zapisz się
54. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne" Zapisz się
55. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - sztafety 2 osobowe" Zapisz się
56. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" odwołano
57. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród - Mistrzostwa Podlasia Służb Mundurowych" Zapisz się
58. Władysławowo, "Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim" Zapisz się
59. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" Zapisz się
60. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Gdańska Leśna Piątka - TPK Oliwa"" Zapisz się
61. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km" Zapisz się
62. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 10 km" Zapisz się
63. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - WIRTUALNIE" Zapisz się
64. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
65. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Zapisz się
66. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Zapisz się
67. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #4" Zapisz się
68. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #4" Zapisz się
69. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Zapisz się
70. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Zapisz się
71. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
72. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana"" Zapisz się
73. Bożepole Małe, "II Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
74. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Zapisz się
75. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
76. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – I bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Zapisz się
77. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #5" Zapisz się
78. Bieniszew, "gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
79. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #5" Zapisz się
80. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
81. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Zapisz się
82. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej" Zapisz się
83. Jastarnia, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Zapisz się
84. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
85. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Zapisz się
86. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
87. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Zapisz się
88. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Zapisz się
89. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
90. Nowe Miasto , ""Letnia Przygoda" 3 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Zapisz się
91. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" Zapisz się
92. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Zapisz się
93. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Zapisz się
94. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień" Zapisz się
95. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień, biegi dziecięce" Zapisz się
96. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
97. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Zapisz się
98. Pieszyce, "Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich" Zapisz się
99. Krokowa, "1# Cyklo Krokowa - wyścig szosowy" Zapisz się
100. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/3 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
101. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Zapisz się
102. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
103. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
104. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" Zapisz się
105. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
106. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
107. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
108. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
109. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Zapisz się
110. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Zapisz się
111. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Zapisz się
112. Kartuzy, "5# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Zapisz się
113. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Zapisz się
114. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
115. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
116. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
117. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
118. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Zapisz się
119. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
120. Gdańsk Orunia - Park Oruński, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/3 - Orunia-św.Wojciech-Lipce - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
121. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Zapisz się
122. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
123. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
124. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Zapisz się
125. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Zapisz się
126. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Zapisz się
127. Sopot, "Sopocka Jesień" Zapisz się
128. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Zapisz się
129. Sopot, "NucelaRUN" Zapisz się
130. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Zapisz się
131. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Zapisz się
132. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Zapisz się
133. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Zapisz się
134. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Zapisz się
135. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Zapisz się
136. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Zapisz się
137. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
138. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Zapisz się
139. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Zapisz się
140. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
141. Polska , "50+ km w Październiku - Biegam Bo Kocham Ten Stan " Zapisz się
142. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Zapisz się
143. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik" Zapisz się
144. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" Zapisz się
145. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Zapisz się
146. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
147. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
148. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Zapisz się
149. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
150. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Zapisz się
151. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Zapisz się
152. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Zapisz się
153. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Zapisz się
154. Gdańsk, "przeRUNbane" Zapisz się
155. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Zapisz się
156. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
157. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
158. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Zapisz się
159. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafeta" Zapisz się
160. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Zapisz się
161. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Zapisz się
162. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Zapisz się
163. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
164. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Zapisz się
165. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
166. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
167. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
168. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
169. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Zapisz się
170. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Zapisz się
171. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Zapisz się
172. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
173. Gdynia, "Impreza testowa 2" Zapisz się
174. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
175. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
176. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Zapisz się
177. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
178. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
179. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się
180. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Zapisz się
181. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Zapisz się
182. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Zapisz się
183. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
184. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Zapisz się
185. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
186. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ