# Nazwa
1. Puck, "XV Półmaraton Ziemi Puckiej" Zapisz się
2. Charbrowo, "IX Magiczny Bieg Przy Pochodniach" Zapisz się
3. Sopot, "II Sopocki Maraton Pływacki" Zapisz się
4. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2024 2/3" Zapisz się
5. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
6. Świetlino, "IV Bieg i Marsz Nordic Walking na 5 km Świetlińska Górka" Zapisz się
7. Leśnice k/ Lęborka, "Lęborski Dzikus" Zapisz się
8. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2024 3/3" Zapisz się
9. Lipno, "X Lipnowski Bieg Uliczny" Zapisz się
10. Polska, "Białystok Tętni Dobrem vol.2" Zapisz się
11. Włocławek, "HID Ration Night Run - 8 Włocławski Bieg Nocny" Zapisz się
12. Jastarnia, "XIV Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, IX Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
13. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
14. Tczew, "IV Bieg Na Dystansie 10 km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu IV Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2024" Zapisz się
15. Rypin, "XIX Rypiński Bieg Po Zdrowie – Doliną Rypienicy" Zapisz się
16. Giełczyn k. Łomży, "VIII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
17. Zblewo, "VI Bieg o Puchar Wójta - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
18. Obliwice, "42 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera" Zapisz się
19. Połczyno, "X Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Zapisz się
20. Lubichowo, "IV POMORSKI BIEG "WALKI O PAMĘĆ"" Zapisz się
21. Władysławowo, "III Bieg Bohaterów Kaszubskich" Zapisz się
22. Elbląg, "Bażantarnia Jump & Run - Bieg Junior (dzieci 6-16 lat)" Zapisz się
23. Ostrołęka, "4. Love’Las Run 100-lecie Lasów Państwowych" Zapisz się
24. Elbląg, "Bażantarnia Jump & Run - Bieg Family (dorosły + dziecko)" Zapisz się
25. Elbląg, "Bażantarnia Jump & Run - Bieg Classic" Zapisz się
26. Kobylnica, "Puchar Kobylnicy - Kręcimy kółka na dwóch kółkach" Zapisz się
27. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
28. Stare Pole, "V Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking „Żyj Zdrowo”" Zapisz się
29. Barlinek, "II Drużynowe Mistrzostwa Nadleśnictw Nordic Walking" Zapisz się
30. Barlinek, "II Gminna Młodzieżowa Sztafeta Drużynowa Nordic Walking" Zapisz się
31. Polska, "OnkoRun - wrzuć 6. bieg!" Zapisz się
32. Barlinek, "Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking" Zapisz się
33. Boniewo, "VIII Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy "Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem" Zapisz się
34. Skórcz, "VIII Biegu Jurka V Brygady Wileńskiej - III Kociewski Cykl Biegowy" Zapisz się
35. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IX Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
36. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
37. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
38. Pelplin, "III OTWARTE MISTRZOSTWA PKLAM W PELPLINIE " Zapisz się
39. Gdańsk, "62. Bieg Westerplatte" Zapisz się
40. Kuźnica - Rozewie, "VI Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
41. Owidz, "XI Grodzisko Cross - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
42. Bytonia, "Kociewski Gravel" Zapisz się
43. Straszyn, " Mały Wielki Bieg" Zapisz się
44. Gdańsk, "IV Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości" Zapisz się
45. Lubiewo, "XVII OGÓLNOPOLSKI EKOLOGICZNY BIEG KRAINY TRZECH WIEŻ" Zapisz się
46. Suchowola, "XXVIII CROSS TRZEŹWOŚCI szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki" Zapisz się
47. Wojciechowo, "III Bieg Pod Wiatrakami" Zapisz się
48. Warlubie, "XLI Bieg Pamięci Bronisława Malinowskiego - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
49. Elbląg, "II Elbląski Bieg Nocny Pod Gwiazdami" Zapisz się
50. Kocierz , "Kocierz Extreme Triathlon" Zapisz się
51. Lubiszewo, "Lubiszewska Dycha" Zapisz się
52. Będomin, "XLII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
53. Sopot, "Sopocka Jesień – bieg na 7 km" Zapisz się
54. Osie, "XXXV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego (VII Biegowe Grand Prix Kociewia 2024) VIII Mistrzostwa Polski Kolejarzy" Zapisz się
55. Gdańsk, "Cross Duathlon Gdańsk 2024" Zapisz się
56. Grójec, "XIV Grójecka Dycha" Zapisz się
57. Skuły, "10 Dycha Strażacka" Zapisz się
58. Sępólno Krajeńskie, "Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 2024" Zapisz się
59. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej 2024" Zapisz się
60. Rumia, "XXXIX Bieg Pokoju - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
61. Tczew, "XXXIII Bieg SAMBORA" Zapisz się
62. Trąbki Wielkie, "3. Ekologiczna 5-tka - 7 Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
63. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2024 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
64. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2024 - marsz Nordic Walking 5 km" Zapisz się
65. Gdańsk, "RUNGDN #4 Hevelianum" Zapisz się
66. Tczew, "XII Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego i VII Maraton Powiatu Tczewskiego" Zapisz się
67. Giżycko, "Bieg Zawiszaka" Zapisz się
68. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej 5-10-15" Zapisz się
69. Gdańsk, "Bieg Niepodległości z Portem Gdańsk" Zapisz się
70. Sopot, "Sopocki Bieg Niepodległości" Zapisz się
71. Smętowo Graniczne, "V Kociewski Bieg Niepodległości" Zapisz się
72. Gniew, "Gala Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Biegach Ulicznych 2024" Zapisz się
73. Charbrowo, "IV Bieg z Patriotycznym Sercem" Zapisz się
74. Gdynia, "Zimowy Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2025" Zapisz się
75. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" Zapisz się
76. Stilo, "Ultra Stilo 5 - 4 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ