Uwaga: w związku ze zmianą przepisów widoczne na listach startowych będą tylko te osoby, które wyraziły na to zgodę, aby tego dokonać wystarczy zalogować się do serwisu i zaakceptować zmiany.

Elektroniczne zapisy do imprez

Dołącz do jednej z imprez na naszej liście
lub utwórz własne wydarzenie i zaproś potencjalnych uczestników

# Nazwa
1. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
2. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci" Zapisz się
3. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" Zapisz się
4. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #1" Zapisz się
5. Czernin, "KRĘĆ by ZJEŚĆ - turystyczny rajd rowerowy" Zapisz się
6. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - czerwiec" Zapisz się
7. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #3" Zapisz się
8. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - biegi dla dzieci i młodzieży " Zapisz się
9. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 10 km" Zapisz się
10. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 5 km" Zapisz się
11. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open" Zapisz się
12. Kielce, "Pollatyńska 12 Bieg Dla Adama" Zapisz się
13. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
14. MYSŁOWICE, "VI Świętojański Bieg oraz Marsz Nordic Walking w 100-lecie Niepodległości i 150-lecia Dekanatu Mysłowickiego" Zapisz się
15. Gdańsk Brzeźno, "Treningi OPEN WATER z Gdańskim Ratownictwem Wodnym #5" Zapisz się
16. Gdańsk Brzeźno, "Treningi OPEN WATER z Gdańskim Ratownictwem Wodnym #6" Zapisz się
17. Frombork, "Maraton na Orientację JASZCZUR - ASTRONOMICZNE ODLEGŁOŚCI" Zapisz się
18. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" Zapisz się
19. Gmina Mstów-Srocko, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 6/7" Zapisz się
20. Kleosin, "Przybij piątkę w Kleosinie 2018" Zapisz się
21. Kleosin, "Przybij piątkę w Kleosinie 2018 - Nordic Walking" Zapisz się
22. Gdańsk, "Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach " Zapisz się
23. Kretowiny, "XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
24. Tczew, "IV Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
25. Reda, "V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka" Zapisz się
26. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę" Zapisz się
27. Gdańsk Brzeźno, "Treningi OPEN WATER z Gdańskim Ratownictwem Wodnym #7" Zapisz się
28. Gdańsk Brzeźno, "Treningi OPEN WATER z Gdańskim Ratownictwem Wodnym #8" Zapisz się
29. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018" Zapisz się
30. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018 - sztafeta" Zapisz się
31. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2018" Zapisz się
32. Sosnowiec, "III Charytatywny Koci bieg i marsz NW" Zapisz się
33. Malbork, "II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA" Zapisz się
34. Prabuty, "IV Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" " Zapisz się
35. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" Zapisz się
36. Sztum, "V Otwarte Mistrzostwa Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „ZANTYR” Sztum w Biegach Przełajowych " odwołano
37. Pniewo k. Łomży, "II Wakacyjny Bieg w Pniewie 10km " Zapisz się
38. Krzywe, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
39. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - lipiec" Zapisz się
40. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #4" Zapisz się
41. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" Zapisz się
42. Dąbrowa Tarnowska, "I Dąbrowski Kids Aquathlon 2018" Zapisz się
43. Sopot, "CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup" Zapisz się
44. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6" Zapisz się
45. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Zapisz się
46. Wińsko, "III BIEG SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY - Wińsko" Zapisz się
47. Sopot, "BigYellowFoot Adventure Challenge II [formuła rodzinna]" Zapisz się
48. Sopot, "BigYellowFoot Adventure Challenge II" Zapisz się
49. Puck, "X Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
50. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika II edycja" Zapisz się
51. Kosakowo, "LASER RUN CITY TOUR KOSAKOWO" Zapisz się
52. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" Zapisz się
53. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka – X Edycja" Zapisz się
54. Łomża , "Test Coopera "12-minutowy Test Sprawności dla Wszystkich"" Zapisz się
55. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" Zapisz się
56. Kleszczele, "3. Bieg Królewski" Zapisz się
57. Pelplin, "CYKLO Pelplin - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup" Zapisz się
58. Czerwińsk Nad Wisłą, "II Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Zapisz się
59. Rozłazino, "IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"" Zapisz się
60. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6" Zapisz się
61. Pasłęk, "IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego" Zapisz się
62. Gdynia, "ESKABikini SummeRUN" Zapisz się
63. Krokowa, "CYKLO Krokowa MTB" Zapisz się
64. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #5" Zapisz się
65. Grudziądz, "BIEG UŁAŃSKI " Zapisz się
66. Żelkowo, "Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”" Zapisz się
67. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Zapisz się
68. Kraków, "II Ogólnopolski Bieg Dobroczynny z psami DOG RUN - rusz cztery łapy" Zapisz się
69. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
70. Nowogard, "V Maraton MTB Dookoła Jeziora Nowogardzkiego" Zapisz się
71. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Zapisz się
72. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Zapisz się
73. Mikołajki Pomorskie, "V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie" Zapisz się
74. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Zapisz się
75. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - sierpień" Zapisz się
76. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
77. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Zapisz się
78. Bytom - Miechowice, "III Kieta CROSS-MOL " Zapisz się
79. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
80. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
81. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
82. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Zapisz się
83. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Zapisz się
84. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Zapisz się
85. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
86. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
87. CZARNA BIAŁOSTOCKA, "1 BIEG HUBERTUSA " Zapisz się
88. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Zapisz się
89. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
90. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
91. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
92. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Zapisz się
93. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Zapisz się
94. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Korona Zachodu Polski #5 i Północy Polski #6" Zapisz się
95. Boniewo powiat Włocławski, "II Bieg Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomorze" Zapisz się
96. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
97. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
98. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny" Zapisz się
99. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
100. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Zapisz się
101. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Zapisz się
102. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" odwołano
103. MALBORK, "II "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
104. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Zapisz się
105. Kiełpino, "Bieg dla Par - 3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
106. Kiełpino, "Bieg Arasmusa - okolicznościowe rękawki - dodatkowy zakup" Zapisz się
107. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
108. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Zapisz się
109. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Zapisz się
110. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Zapisz się
111. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Zapisz się
112. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Zapisz się
113. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Zapisz się
114. Giełczyn k. Łomży, "V Półmaraton w Giełczynie " Zapisz się
115. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie" Zapisz się
116. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie - sztafety" Zapisz się
117. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Zapisz się
118. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
119. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018" Zapisz się
120. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018 - sztafety" Zapisz się
121. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
122. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Zapisz się
123. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Zapisz się
124. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Zapisz się
125. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Zapisz się
126. Piekary Śląskie, " II Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś” 30 wrzesień 2018 r." Zapisz się
127. Mrągowo, "Bieg Kowboja " Zapisz się
128. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Zapisz się
129. Wola Rzędzińska k.Tarnowa, "Bieg Woli 10 KM" Zapisz się
130. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Zapisz się
131. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
132. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Zapisz się
133. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
134. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Zapisz się
135. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Zapisz się
136. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #1" Zapisz się
137. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
138. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
139. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
140. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
141. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Zapisz się
142. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
143. Tczew, "Bieg "Mały Sambor"" Zapisz się
144. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Zapisz się
145. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Zapisz się
146. Włocławek, "Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr na dysansie 10 km " Zapisz się
147. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Zapisz się
148. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Zapisz się
149. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Zapisz się
150. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #2" Zapisz się
151. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Zapisz się
152. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
153. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
154. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Zapisz się
155. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #3" Zapisz się
156. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Zapisz się
157. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
158. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Zapisz się
159. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Zapisz się
160. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Zapisz się
161. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
162. Gdynia, "Testowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ