1. |
Kraków, "Bieg Twierdzy Kraków - Wielkanoc" - 2024-03-30 00:00 |
2024-03-30 |
|
|
Sign up |
2. |
Skorzewo koło Kościerzyny , "VI BIEG DO PUSTEGO GROBU " - 2024-04-01 06:30 |
2024-04-01 06:30 |
Contestants list |
133 |
Sign up |
3. |
Ustroń, "Salamandra Ultra Trail 2024" - 2024-04-05 05:00 |
2024-04-05 |
|
|
Sign up |
4. |
Morąg, "Towarzyskie Mistrzostwa Polski w 12-godzinnym biegu krosowym" - 2024-04-06 00:00 |
2024-04-06 |
|
|
Sign up |
5. |
Dąbrowa Górnicza, "16 Półmaraton Dąbrowski" - 2024-04-06 00:00 |
2024-04-06 |
|
|
Sign up |
6. |
Gniezno, " XXI Bieg Europejski - Teraz Czechy Mistrzostwa Polski Ciepłowników na 10 km" - 2024-04-06 00:00 |
2024-04-06 |
|
|
Sign up |
7. |
Krobielowice, "Cykl 4 biegów o Mistrzostwo Gminy Kąty Wrocławskie w Biegach Przełajowych -bieg 1" - 2024-04-06 00:00 |
2024-04-06 |
|
|
Sign up |
8. |
Rajkowski Młyn, "Pelplin Forest Run" - 2024-04-06 10:00 |
2024-04-06 10:00 |
Contestants list |
119 |
Sign up |
9. |
Piekary Śląskie, "Bieg Świadomości Autyzmu" - 2024-04-06 10:00 |
2024-04-06 10:00 |
Contestants list |
250 |
Sign up |
10. |
Gdańsk, "RUNGDN #2 Jasień" - 2024-04-06 11:00 |
2024-04-06 11:00 |
Contestants list |
242 |
Sign up |
11. |
BRANIEWO, "BIEG PAMIĘCI 2024" - 2024-04-06 16:00 |
2024-04-06 16:00 |
Contestants list |
123 |
Sign up |
12. |
Chwałowice, "Chwałowicki Maraton Koleżeński 4 Pory Roku - Maraton Wiosna" - 2024-04-07 00:00 |
2024-04-07 |
|
|
Sign up |
13. |
Łódź, "12 Maraton Łódź 10K RUN Sztafeta Eikiden Sztafeta Half&Half Kids Run" - 2024-04-07 00:00 |
2024-04-07 |
|
|
Sign up |
14. |
Siemianowice Ślaskie, "III Bieg Hazoka" - 2024-04-07 10:00 |
2024-04-07 10:00 |
Contestants list |
507 |
Sign up |
15. |
Piaśnica, "XVI Bieg Piaśnicki" - 2024-04-13 09:00 |
2024-04-13 09:00 |
Contestants list |
464 |
Sign up |
16. |
Krasnopol, "Różańcowa Eco Trial - 12km" - 2024-04-13 10:00 |
2024-04-13 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
17. |
Gdynia, "X Grand Prix w biegach górskich 2024 - etap 2/4" - 2024-04-13 12:32 |
2024-04-13 |
|
|
Sign up |
18. |
Lipowiec, "33 Maraton Juranda oraz biegi towarzysząc" - 2024-04-14 00:00 |
2024-04-14 |
|
|
Sign up |
19. |
Poznań, "16. PKO Poznań Półmaraton" - 2024-04-14 00:00 |
2024-04-14 |
|
|
Sign up |
20. |
Kraków, "21 Cracovia Maraton" - 2024-04-14 00:00 |
2024-04-14 |
|
|
Sign up |
21. |
Rumia, "Bieg przez dzieje na 800-lecie Rumi" - 2024-04-14 10:00 |
2024-04-14 10:00 |
Contestants list |
826 |
Sign up |
22. |
Strzembowo, "VII Bieg Wiosny - Tustań 2024" - 2024-04-14 11:00 |
2024-04-14 11:00 |
Contestants list |
126 |
Sign up |
23. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - kwiecień" - 2024-04-14 11:00 |
2024-04-14 11:00 |
Contestants list |
57 |
Sign up |
24. |
Gniew, "Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie - V edycja - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-04-14 15:00 |
2024-04-14 15:00 |
Contestants list |
143 |
Sign up |
25. |
Szczawnica, "XI Pieniny Ultra Trail Hardy Rolling, Chyża Durbaszka , Żwawe Wierchy, Wielka Prehyba, Dziki Groń, Niepokorny Mnich Lubań Ver" - 2024-04-19 00:00 |
2024-04-19 |
|
|
Sign up |
26. |
Elbląg, "ULTRA WYSOCZYZNA Elbląg 2024" - 2024-04-20 00:00 |
2024-04-20 |
|
|
Sign up |
27. |
Warszawa, "FUN RUN dla autyzmu - charytatywny bieg w proszkach holi" - 2024-04-20 00:00 |
2024-04-20 |
|
|
Sign up |
28. |
Sopot, "Bieg Granicami Sopotu 2024" - 2024-04-20 10:00 |
2024-04-20 10:00 |
Contestants list |
21 |
Sign up |
29. |
Łódź, "Bieg Charytatywny „DRAGONFLY- Tosia Wojowniczka NF1”" - 2024-04-20 11:00 |
2024-04-20 11:00 |
Contestants list |
71 |
Sign up |
30. |
Siemianowice Śląskie, "II Siemianowicki Bieg i Nordic Walking „Śladami Wojciecha Korfantego”" - 2024-04-20 11:00 |
2024-04-20 11:00 |
Contestants list |
175 |
Sign up |
31. |
Włocławek, "IV Bieg Leśny" - 2024-04-20 11:00 |
2024-04-20 11:00 |
Contestants list |
11 |
Sign up |
32. |
Śrem, "2 Cross Śrem Grand Prix biegnij z duchem" - 2024-04-21 00:00 |
2024-04-21 |
|
|
Sign up |
33. |
Piekary Śląskie, "Maraton biegowy i Nordic Walking dla Ani " - 2024-04-21 10:00 |
2024-04-21 10:00 |
Contestants list |
8 |
Sign up |
34. |
Polkowice, "II ATT Run Fun" - 2024-04-22 00:00 |
2024-04-22 |
|
|
Sign up |
35. |
Jastrzębia Góra, "III Bieg po Schodach 1/2" - 2024-04-24 18:00 |
2024-04-24 18:00 |
Contestants list |
5 |
Sign up |
36. |
Gdańsk, "Backyard Ultra TriCity" - 2024-04-26 00:00 |
2024-04-26 |
|
|
Sign up |
37. |
Łącko, "Ultra miles of Beskid Wyspowy" - 2024-04-27 00:00 |
2024-04-27 |
|
|
Sign up |
38. |
Kartuzy, "VII Cartusia Półmaraton" - 2024-04-27 00:00 |
2024-04-27 |
|
|
Sign up |
39. |
Włocławek, "41 Bieg Kujawiaka - Biegi dziecięce" - 2024-04-27 10:00 |
2024-04-27 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
40. |
Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton 2024" - 2024-04-27 11:00 |
2024-04-27 11:00 |
Contestants list |
106 |
Sign up |
41. |
Włocławek, "41 Bieg Kujawiaka" - 2024-04-27 11:00 |
2024-04-27 11:00 |
Contestants list |
131 |
Sign up |
42. |
Gniezno , "X OTWARTY BIEG PRZELAJOWY NA DALKACH I OTWARTY MARSZ NORDIC-WALKING ORAZ BIEGI DZIECI i Młodzieży " - 2024-04-27 13:00 |
2024-04-27 13:00 |
Contestants list |
4 |
Sign up |
43. |
Żukowo, "32. Żukowski Przełaj 6 km + Biegi Dzieci" - 2024-04-28 09:00 |
2024-04-28 09:00 |
Contestants list |
392 |
Sign up |
44. |
Mońki, "XXIII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne - Mońki 2024" - 2024-04-28 10:00 |
2024-04-28 10:00 |
Contestants list |
64 |
Sign up |
45. |
Żukowo, "Bieg Woja Żuka - Bieg z przeszkodami" - 2024-04-28 15:00 |
2024-04-28 15:00 |
Contestants list |
5 |
Sign up |
46. |
Katowice, "Silesia Półmaraton" - 2024-05-01 00:00 |
2024-05-01 |
|
|
Sign up |
47. |
Stilo, "Ultra Stilo 4 - 3 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" - 2024-05-01 04:30 |
2024-05-01 04:30 |
Contestants list |
450 |
Sign up |
48. |
Chełmża, "Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka" - 2024-05-01 10:00 |
2024-05-01 10:00 |
Contestants list |
108 |
Sign up |
49. |
Filipów, "VIII. Półmaraton Doliną Rospudy - Filipów - Bakałarzewo - Filipów" - 2024-05-01 12:00 |
2024-05-01 12:00 |
Contestants list |
50 |
Sign up |
50. |
Filipów, "Filipowski Bieg Jaćwinga" - 2024-05-01 12:00 |
2024-05-01 12:00 |
Contestants list |
28 |
Sign up |
51. |
Międzyzdroje, "BIEG PO KULTURĘ W MIĘDZYZDROJACH" - 2024-05-02 11:00 |
2024-05-02 11:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
52. |
Sztum, "XXXI Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" - 2024-05-03 14:30 |
2024-05-03 14:30 |
Contestants list |
84 |
Sign up |
53. |
Hanna, "Bieg 1791- Hanna" - 2024-05-03 16:00 |
2024-05-03 16:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
54. |
Gniezno, "5-tka dla Autyzmu" - 2024-05-11 00:00 |
2024-05-11 |
|
|
Sign up |
55. |
Łódź, "ProviRUN 2024 - #5,5kmPomocy" - 2024-05-11 00:00 |
2024-05-11 |
|
|
Sign up |
56. |
Olsztyn, "VI PATA Ultramaraton Warmiński Warneland 2024" - 2024-05-11 00:00 |
2024-05-11 |
|
|
Sign up |
57. |
Rozewie, "II Trójbój Lekkoatletyczny Gminy Władysławowo" - 2024-05-11 10:00 |
2024-05-11 10:00 |
Contestants list |
10 |
Sign up |
58. |
Sztutowo, "Bieg i Marsz Pamięci Ofiar KL Stutthof" - 2024-05-11 11:00 |
2024-05-11 11:00 |
Contestants list |
22 |
Sign up |
59. |
Kościelna Jania, "XXIX Biegi Jana z Jani - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 2" - 2024-05-11 11:00 |
2024-05-11 11:00 |
Contestants list |
45 |
Sign up |
60. |
Gdynia, "X Grand Prix w biegach górskich 2024 - etap 3/4" - 2024-05-11 12:33 |
2024-05-11 |
|
|
Sign up |
61. |
Gdańsk, "Piwna Mila na Hevelce 2024" - 2024-05-11 14:30 |
2024-05-11 14:30 |
Contestants list |
25 |
Sign up |
62. |
Grajewo, "25 Bieg Wilka IV Klubowe Mistrzostwa KS MARATONKA" - 2024-05-11 20:15 |
2024-05-11 20:15 |
Contestants list |
46 |
Sign up |
63. |
Dębno, "50.Maraton Dębno" - 2024-05-12 00:00 |
2024-05-12 |
|
|
Sign up |
64. |
Gdańsk, "Bieg PUSTY STAW – BIEGAJ Z BARRAKUDĄ I NORTHVOLT" - 2024-05-12 09:00 |
2024-05-12 09:00 |
Contestants list |
4 |
Sign up |
65. |
Tczew, "II Bieg Tapflo - Dycha z pompą" - 2024-05-12 10:00 |
2024-05-12 10:00 |
Contestants list |
213 |
Sign up |
66. |
Szczenurze, "III Bieg Leśnika" - 2024-05-12 11:00 |
2024-05-12 11:00 |
Contestants list |
29 |
Sign up |
67. |
Łódź, "Ice Cream 2024 z Lód Miód" - 2024-05-12 11:00 |
2024-05-12 11:00 |
Contestants list |
800 |
Sign up |
68. |
Stare Babice, "Polska Liga Nordic Walking - Stare Babice" - 2024-05-18 00:00 |
2024-05-18 |
|
|
Sign up |
69. |
Krasnobród, "Ultra Roztocze" - 2024-05-18 00:00 |
2024-05-18 |
|
|
Sign up |
70. |
Gdynia, "Gdynia Półmaraton" - 2024-05-18 09:00 |
2024-05-18 |
|
|
Sign up |
71. |
Hajnówka, "21. Półmaraton Hajnowski" - 2024-05-18 10:30 |
2024-05-18 10:30 |
Contestants list |
151 |
Sign up |
72. |
Gardeja , "Aktywny Turysta 2024" - 2024-05-18 11:00 |
2024-05-18 11:00 |
Contestants list |
38 |
Sign up |
73. |
Olecko, "XI Olecka Trzynastka" - 2024-05-18 11:40 |
2024-05-18 11:40 |
Contestants list |
64 |
Sign up |
74. |
Starogard Gdański, "Puchar Pomorza w biegach dzieci i młodzieży" - 2024-05-19 10:00 |
2024-05-19 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
75. |
Będzin, "III Cross Będzina" - 2024-05-19 10:00 |
2024-05-19 10:00 |
Contestants list |
27 |
Sign up |
76. |
Kuchary Królewskie, "X Bieg Kwitnących Ogrodów" - 2024-05-19 10:30 |
2024-05-19 10:30 |
Contestants list |
29 |
Sign up |
77. |
Elbląg, "V Bieg Nadziei" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
Contestants list |
92 |
Sign up |
78. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - maj" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
Contestants list |
10 |
Sign up |
79. |
Katowice | Katowicki Park Leśny, "III BIEG RATOWNIKA" - 2024-05-19 11:00 |
2024-05-19 11:00 |
Contestants list |
63 |
Sign up |
80. |
Chłapowo, "III Bieg po Schodach 2/2" - 2024-05-22 18:00 |
2024-05-22 18:00 |
Contestants list |
3 |
Sign up |
81. |
Bielawa, "Sowi BackYard Ultra" - 2024-05-24 00:00 |
2024-05-24 |
|
|
Sign up |
82. |
Kędzierzyn-Koźle, "XIV Bieg Koziołków pod Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle" - 2024-05-25 00:00 |
2024-05-25 |
|
|
Sign up |
83. |
Sopot, "Festiwal biegowy dla dzieci i młodzieży" - 2024-05-25 10:00 |
2024-05-25 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
84. |
Sopot, "6. Pomorska Sztafeta Firm" - 2024-05-25 10:00 |
2024-05-25 10:00 |
Contestants list |
13 |
Sign up |
85. |
Luzino, "„Luzińska Dziesiątka” i „Bieg Lusini”" - 2024-05-25 10:00 |
2024-05-25 10:00 |
Contestants list |
14 |
Sign up |
86. |
Gdańsk, "RUNGDN #3 Oliwa" - 2024-05-25 11:00 |
2024-05-25 11:00 |
Contestants list |
39 |
Sign up |
87. |
Las Szpęgawski k./Starogardu Gdańskiego, "Bieg Ofiar Szpęgawska" - 2024-05-25 11:00 |
2024-05-25 11:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
88. |
Łomża , "VI Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w Nocnym Biegu Ulicznym." - 2024-05-25 21:00 |
2024-05-25 21:00 |
Contestants list |
85 |
Sign up |
89. |
Zawiercie, "II Bieg Zawierciański" - 2024-05-26 11:00 |
2024-05-26 11:00 |
Contestants list |
39 |
Sign up |
90. |
Cisna, "X Festiwal Biegu Rzeźnika" - 2024-05-29 00:00 |
2024-05-29 |
|
|
Sign up |
91. |
Wydminy, "Maraton Wydminy 30.05-1.06.2024" - 2024-05-30 19:00 |
2024-05-30 19:00 |
Contestants list |
112 |
Sign up |
92. |
Wdzydze, "Bieg 15 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-05-31 00:00 |
2024-05-31 |
|
|
Sign up |
93. |
Kozy k.Bielska-Białej, "XXII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę i VI Rajd Nordic Walking" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Sign up |
94. |
Toszek, "Bieg o Złotą Kaczkę" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Sign up |
95. |
Wdzydze, "Bieg 10 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Sign up |
96. |
Wdzydze, "Bieg 5 km - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-01 00:00 |
2024-06-01 |
|
|
Sign up |
97. |
Kobylnica, "Puchar Kobylnicy - Biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży" - 2024-06-01 09:00 |
2024-06-01 09:00 |
Contestants list |
55 |
Sign up |
98. |
Wdzydze, "XII Półmaraton Stolema - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-02 00:00 |
2024-06-02 |
|
|
Sign up |
99. |
Wdzydze, "Kaszubska Mila - VIII Festiwal Biegów Polski Północnej" - 2024-06-02 00:00 |
2024-06-02 |
|
|
Sign up |
100. |
Opalenie, "XI Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu nad Wisłą" - 2024-06-02 08:00 |
2024-06-02 08:00 |
Contestants list |
6 |
Sign up |
101. |
Starogard Gdański, "Backyard Ultra Piekielki" - 2024-06-08 00:00 |
2024-06-08 |
|
|
Sign up |
102. |
Olsztyn, "Bieg na rzecz hospicjum „5 + 10 km Nadziei”" - 2024-06-08 09:00 |
2024-06-08 09:00 |
Contestants list |
24 |
Sign up |
103. |
Kopalino, "Bieg Dwie Wieże" - 2024-06-08 10:00 |
2024-06-08 10:00 |
Contestants list |
159 |
Sign up |
104. |
Radzionków, "VIII ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" - 2024-06-08 10:00 |
2024-06-08 10:00 |
Contestants list |
44 |
Sign up |
105. |
Gdynia, "Bieg Piracki 2024" - 2024-06-08 11:00 |
2024-06-08 11:00 |
Contestants list |
11 |
Sign up |
106. |
Wejherowo, "I Bieg Jeża" - 2024-06-08 11:00 |
2024-06-08 11:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
107. |
Stare Pole, "III BIEG „DZIECIAKI BIEGAJĄ” " - 2024-06-08 11:30 |
2024-06-08 11:30 |
Contestants list |
160 |
Sign up |
108. |
Suszec, "Suszecka Dzika Piątka Dycha i Półmarato" - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Sign up |
109. |
Nowogród, "IV Półmaraton Kurpiowski Psiejak, Bieg Szlakiem Schronów Bojowych SGO Narew" - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Sign up |
110. |
Warszawa, "5150 Triathlon Warsaw" - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Sign up |
111. |
Nowogrów, "Półmaraton Kurpiowski Pśejåk Bieg Szlakiem Schronów Bojowych SGO " - 2024-06-09 00:00 |
2024-06-09 |
|
|
Sign up |
112. |
Pelplin, "Bieg Papieski" - 2024-06-09 10:00 |
2024-06-09 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
113. |
Grudziądz, "VII NIEBIESKI BIEG" - 2024-06-09 10:00 |
2024-06-09 10:00 |
Contestants list |
140 |
Sign up |
114. |
Elblag, "XV Elbląski Bieg Piekarczyka" - 2024-06-09 11:00 |
2024-06-09 11:00 |
Contestants list |
325 |
Sign up |
115. |
Bydgoszcz, "19 Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego od 2007r." - 2024-06-15 00:00 |
2024-06-15 |
|
|
Sign up |
116. |
Zakopane, "Tatra Fest" - 2024-06-15 00:00 |
2024-06-15 |
|
|
Sign up |
117. |
Kwidzyn, "Kwidzyńska ZaDyszka - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-06-15 11:00 |
2024-06-15 11:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
118. |
Sosnowiec, "IV MEMORIAŁ im. JACKA KURONIA" - 2024-06-15 11:00 |
2024-06-15 11:00 |
Contestants list |
34 |
Sign up |
119. |
https://maps.app.goo.gl/GH8YWkKvE9mPQoTb8, "KWIDZYŃSKA zaDyszka " - 2024-06-15 11:00 |
2024-06-15 11:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
120. |
Gdynia, "X Grand Prix w biegach górskich 2024 - etap 4/4" - 2024-06-15 12:34 |
2024-06-15 |
|
|
Sign up |
121. |
Warszawa, "VII Krwiobieg 10 km" - 2024-06-15 17:00 |
2024-06-15 17:00 |
Contestants list |
53 |
Sign up |
122. |
Warszawa, "VII Krwiobieg Ultramaraton 105 km" - 2024-06-15 19:00 |
2024-06-15/06 19:00 |
Contestants list |
7 |
Sign up |
123. |
Władysławowo, "XI Bieg i VI Marsz Północy" - 2024-06-15 22:30 |
2024-06-15 22:30 |
Contestants list |
5 |
Sign up |
124. |
Goniądz, "IX Biebrzański Bieg Łosia" - 2024-06-16 00:00 |
2024-06-16 |
|
|
Sign up |
125. |
Warszawa, "VII Krwiobieg - sztafety" - 2024-06-16 08:00 |
2024-06-16 08:00 |
Contestants list |
4 |
Sign up |
126. |
Warszawa, "VII Krwiobieg - wersja wirtualna - Idę - biegnę - wspieram " - 2024-06-16 08:00 |
2024-06-16 08:00 |
Contestants list |
5 |
Sign up |
127. |
Warszawa, "VII Krwiobieg Ultramaraton 50 km" - 2024-06-16 08:05 |
2024-06-16 08:05 |
Contestants list |
13 |
Sign up |
128. |
Szpęgawsk, "VI Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk" - 2024-06-16 10:00 |
2024-06-16 10:00 |
Contestants list |
158 |
Sign up |
129. |
Warszawa, "VII Krwiobieg - biegi dziecięce" - 2024-06-16 10:00 |
2024-06-16 10:00 |
Contestants list |
54 |
Sign up |
130. |
Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja XII - czerwiec" - 2024-06-16 11:00 |
2024-06-16 11:00 |
Contestants list |
5 |
Sign up |
131. |
Warszawa, "VII Krwiobieg 5 km, 5km Nordic Walking " - 2024-06-16 12:00 |
2024-06-16 12:00 |
Contestants list |
55 |
Sign up |
132. |
Gdynia, "Bieg Ognia 2024" - 2024-06-20 22:00 |
2024-06-20 22:00 |
Contestants list |
8 |
Sign up |
133. |
Gdynia, "Nocny Bieg Świętojański" - 2024-06-21 09:00 |
2024-06-21 |
|
|
Sign up |
134. |
Sztum, "VII SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING" - 2024-06-21 19:00 |
2024-06-21 19:00 |
Contestants list |
5 |
Sign up |
135. |
Zblewo, "Bieg Uliczny - 5 km - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-06-22 12:00 |
2024-06-22 12:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
136. |
Tczew, "Tczew na „5” z Flex Poland" - 2024-06-22 19:00 |
2024-06-22 19:00 |
Contestants list |
35 |
Sign up |
137. |
Gdynia, "ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS GDYNIA 2024" - 2024-06-23 16:00 |
2024-06-23 16:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
138. |
Gdynia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2024 " - 2024-06-28 11:00 |
2024-06-28 11:00 |
Contestants list |
528 |
Sign up |
139. |
Kwidzyn, "Maraton Leśny Kwidzyn" - 2024-06-29 10:00 |
2024-06-29 10:00 |
Contestants list |
57 |
Sign up |
140. |
Korycin, "XXXI Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" - 2024-06-29 12:30 |
2024-06-29 12:30 |
Contestants list |
5 |
Sign up |
141. |
Gniew, "X Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" - 2024-06-30 15:00 |
2024-06-30 15:00 |
Contestants list |
9 |
Sign up |
142. |
Kretowiny, "XXIV Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" - 2024-07-06 10:00 |
2024-07-06 10:00 |
Contestants list |
42 |
Sign up |
143. |
Skrwilno, "Polska Liga Nordic Walking - Skrwilno - Puchar Kraju Nordic Walking" - 2024-07-13 00:00 |
2024-07-13 |
|
|
Sign up |
144. |
Skórcz, "XVII Iglotex Bieg Czterech Jezior - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 5" - 2024-07-13 10:00 |
2024-07-13 10:00 |
Contestants list |
42 |
Sign up |
145. |
Gniewino, "Pomerania Summer-Trail 2024" - 2024-07-14 10:00 |
2024-07-14 |
|
|
Sign up |
146. |
Jabłonna, "Backyard Ultra Polska" - 2024-07-19 00:00 |
2024-07-19 |
|
|
Sign up |
147. |
Gródek nad Dunajcem, ""II Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego"" - 2024-07-20 00:00 |
2024-07-20 |
|
|
Sign up |
148. |
Gródek nad Dunajcem, ""II Maraton wokół Jeziora Rożnowskiego"" - 2024-07-20 00:00 |
2024-07-20 |
|
|
Sign up |
149. |
Ocypel, "Biegaj w Ocyplu - Leśne Wandry VII" - 2024-07-20 09:00 |
2024-07-20 09:00 |
Contestants list |
11 |
Sign up |
150. |
Piekary Śląskie, "5 PKO Piekarski Półmaraton, Nocna ZaDyszka" - 2024-07-20 21:00 |
2024-07-20 21:00 |
Contestants list |
1 |
Sign up |
151. |
Rozewie, "V Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki" - 2024-07-21 04:38 |
2024-07-21 04:38 |
Contestants list |
12 |
Sign up |
152. |
Gdynia, "Ultra Bałtyk" - 2024-07-26 09:55 |
2024-07-26 09:55 |
Contestants list |
2 |
Sign up |
153. |
Charbrowo, "IX Magiczny Bieg Przy Pochodniach" - 2024-07-27 21:45 |
2024-07-27 21:45 |
Contestants list |
9 |
Sign up |
154. |
Włocławek, "Włocławska Sztafeta Przełajowa" - 2024-08-11 11:00 |
2024-08-11 11:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
155. |
Rozłazino, "Bieg po radość z życia" - 2024-08-15 10:00 |
2024-08-15 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
156. |
Osiek, "I Biegu Kociewskiego św. Rocha - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 4" - 2024-08-17 10:00 |
2024-08-17 10:00 |
Contestants list |
6 |
Sign up |
157. |
Blachownia, "Polska Liga Nordic Walking - Blachownia - Puchar Kraju Nordic Walking" - 2024-08-18 00:00 |
2024-08-18 |
|
|
Sign up |
158. |
Leśnice k/ Lęborka, "Lęborski Dzikus" - 2024-08-24 10:00 |
2024-08-24 10:00 |
Contestants list |
30 |
Sign up |
159. |
Tarnowskie Góry, "PKO TARNOGÓRSKI PÓŁMARATON" - 2024-08-25 09:00 |
2024-08-25 09:00 |
Contestants list |
140 |
Sign up |
160. |
Supraśl, "VII Supraski Maraton Leśny" - 2024-08-31 09:00 |
2024-08-31 09:00 |
Contestants list |
72 |
Sign up |
161. |
Jastarnia, "XIV Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, IX Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" - 2024-08-31 09:00 |
2024-08-31 09:00 |
Contestants list |
69 |
Sign up |
162. |
Bieniszew, "Bieg "gRUNt" w Puszczy Bieniszewskiej" - 2024-08-31 10:15 |
2024-08-31 10:15 |
Contestants list |
27 |
Sign up |
163. |
Tczew, "IV Bieg Na Dystansie 10 km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu IV Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2024" - 2024-08-31 11:00 |
2024-08-31 11:00 |
Contestants list |
20 |
Sign up |
164. |
Zblewo, "VI Bieg o Puchar Wójta - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-08-31 12:00 |
2024-08-31 12:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
165. |
Giełczyn k. Łomży, "VIII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " - 2024-09-01 12:00 |
2024-09-01 12:00 |
Contestants list |
51 |
Sign up |
166. |
Obliwice, "42 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera" - 2024-09-01 13:20 |
2024-09-01 13:20 |
Contestants list |
19 |
Sign up |
167. |
Piwniczna-Zdrój, "15. Festiwal Biegowy" - 2024-09-06 09:00 |
2024-09-06 |
|
|
Sign up |
168. |
Leszno, "Polska Liga Nordic Walking - Leszno" - 2024-09-07 00:00 |
2024-09-07 |
|
|
Sign up |
169. |
Władysławowo, "III Bieg Bohaterów Kaszubskich" - 2024-09-07 12:00 |
2024-09-07 12:00 |
Contestants list |
20 |
Sign up |
170. |
Stare Pole, "V Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking „Żyj Zdrowo”" - 2024-09-14 10:00 |
2024-09-14 10:00 |
Contestants list |
6 |
Sign up |
171. |
Sopot, "Festiwal biegowy dla dzieci i młodzieży" - 2024-09-14 10:00 |
2024-09-14 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
172. |
Pelplin, "Bieg Cysterski" - 2024-09-14 10:00 |
2024-09-14 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
173. |
Hel - Jastarnia - Rozewie, "IX Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" - 2024-09-15 09:00 |
2024-09-15 09:00 |
Contestants list |
29 |
Sign up |
174. |
Gdańsk, "62. Bieg Westerplatte" - 2024-09-15 10:10 |
2024-09-15 10:10 |
Contestants list |
103 |
Sign up |
175. |
Owidz, "XI Grodzisko Cross - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-09-15 12:00 |
2024-09-15 12:00 |
Contestants list |
2 |
Sign up |
176. |
Szczecin, "Polska Liga Nordic Walking - Szczecin" - 2024-09-21 00:00 |
2024-09-21 |
|
|
Sign up |
177. |
Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2024 - biegi: JU100, JU50, JT25, JT10, JT5, JNT15" - 2024-09-21 09:00 |
2024-09-21 09:00 |
Contestants list |
221 |
Sign up |
178. |
Gdańsk, "IV Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości" - 2024-09-21 10:00 |
2024-09-21 10:00 |
Contestants list |
78 |
Sign up |
179. |
GLIWICE, "7 Bieg Oko w Oko z Rakiem" - 2024-09-22 08:00 |
2024-09-22 08:00 |
Contestants list |
180 |
Sign up |
180. |
Suchowola, "XXVIII CROSS TRZEŹWOŚCI szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki" - 2024-09-22 10:00 |
2024-09-22 10:00 |
Contestants list |
4 |
Sign up |
181. |
Wojciechowo, "III Bieg Pod Wiatrakami" - 2024-09-22 11:00 |
2024-09-22 11:00 |
Contestants list |
3 |
Sign up |
182. |
Warlubie, "XLI Bieg Pamięci Bronisława Malinowskiego - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-09-22 12:00 |
2024-09-22 12:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
183. |
Rospuda, "Backyard Ultra Rospuda" - 2024-09-29 00:00 |
2024-09-29 00:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
184. |
Lubiszewo, "Lubiszewska Dycha" - 2024-09-29 12:00 |
2024-09-29 12:00 |
Contestants list |
8 |
Sign up |
185. |
Będomin, "XLII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" - 2024-09-29 13:00 |
2024-09-29 13:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
186. |
Supraśl, "Bison Ultra-Trail" - 2024-10-05 06:00 |
2024-10-05 |
|
|
Sign up |
187. |
Sopot, "Sopocka Jesień – bieg na 7 km" - 2024-10-05 10:00 |
2024-10-05 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
188. |
Osie, "XXXV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego (VII Biegowe Grand Prix Kociewia 2024) VIII Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 2024-10-05 10:00 |
2024-10-05 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
189. |
Skuły, "10 Dycha Strażacka" - 2024-10-06 10:00 |
2024-10-06 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
190. |
Cisna, "XII ultraMaraton Bieszczadzki" - 2024-10-11 00:00 |
2024-10-11 |
|
|
Sign up |
191. |
Barłomino, "Pomerania Ultra-Trail 2024" - 2024-10-12 00:00 |
2024-10-12 |
|
|
Sign up |
192. |
Radotki, "Zawody Przeszkodowe Adrenaline Rush OCR Radotki 2024" - 2024-10-12 00:00 |
2024-10-12 |
|
|
Sign up |
193. |
Rumia, "XXXIX Bieg Pokoju - Biegi dzieci i młodzieży" - 2024-10-13 14:00 |
2024-10-13 14:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
194. |
Tczew, "XXXIII Bieg SAMBORA" - 2024-10-19 12:00 |
2024-10-19 12:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
195. |
Trąbki Wielkie, "3. Ekologiczna 5-tka - 7 Biegowe Grand Prix Kociewia" - 2024-10-20 10:00 |
2024-10-20 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
196. |
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2024 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km" - 2024-10-20 11:00 |
2024-10-20 11:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
197. |
Gdańsk, "RUNGDN #4 Hevelianum" - 2024-10-26 11:00 |
2024-10-26 11:00 |
Contestants list |
17 |
Sign up |
198. |
Tczew, "XII Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego i VII Maraton Powiatu Tczewskiego" - 2024-10-27 10:00 |
2024-10-27 10:00 |
Contestants list |
251 |
Sign up |
199. |
Krzesk-Królowa Niwa, "Lemkowski Backyard Ultra" - 2024-11-09 00:00 |
2024-11-09 |
|
|
Sign up |
200. |
Cisna, "Ultra-Bies Biegi Górskie" - 2024-11-10 15:44 |
2024-11-10 |
|
|
Sign up |
201. |
Gdynia, "Gdyński Bieg Niepodległości" - 2024-11-11 09:00 |
2024-11-11 |
|
|
Sign up |
202. |
Gdańsk, "Bieg Niepodległości z Portem Gdańsk" - 2024-11-11 10:00 |
2024-11-11 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
203. |
Sopot, "Sopocki Bieg Niepodległości" - 2024-11-11 10:00 |
2024-11-11 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
204. |
Gniew, "Gala Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Biegach Ulicznych 2024" - 2024-11-15 18:30 |
2024-11-15 18:30 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
205. |
Charbrowo, "IV Bieg z Patriotycznym Sercem" - 2024-11-17 12:00 |
2024-11-17 12:00 |
Contestants list |
3 |
Sign up |
206. |
Sopot, "Bieg w pi#du 2024" - 2024-11-23 11:00 |
2024-11-23 11:00 |
Contestants list |
11 |
Sign up |
207. |
Tychy, "XVII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - bieg IV" - 2024-11-24 00:00 |
2024-11-24 |
|
|
Sign up |
208. |
Polska, "PKO Korona Śląskich Półmaratonów" - 2024-11-30 23:59 |
2024-11-30 23:59 |
Contestants list |
514 |
Sign up |
209. |
Tychy, "XVII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - bieg V" - 2024-12-01 00:00 |
2024-12-01 |
|
|
Sign up |
210. |
Gdańsk, "VII Bieg Anioła" - 2024-12-14 10:00 |
2024-12-14 10:00 |
Contestants list |
0 |
Sign up |
211. |
Tychy, "XVII Grand Prix Tychów w Biegach Długodystansowych - bieg VI" - 2024-12-15 00:00 |
2024-12-15 |
|
|
Sign up |
212. |
Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" - 2025-02-14 18:00 |
2025-02-14 18:00 |
Contestants list |
22 |
Sign up |
213. |
Stilo, "Ultra Stilo 5 - 4 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" - 2025-05-01 04:30 |
2025-05-01 04:30 |
Contestants list |
4 |
Sign up |