Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
2. Głogów, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Głogów" Sign up
3. Szczytno, "#004 Andrzejkowy Bieg Morsów" Sign up
4. Gniezno, "Nocny Rajd na Orientacje "Nocek 2018"" Sign up
5. Wrocław, "WRO RUN - Osobowicki Bieg Przełajowy #2" Sign up
6. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1/4" Sign up
7. Gdańsk, "STAR CHALLENGE " Sign up
8. Wrocław, "Mikołajkowy Marsz Nordic Walking" Sign up
9. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Sign up
10. Ostrołęka, "V Rodzinny Bieg Mikołajkowy" Sign up
11. BIAŁYSTOK, "II BIEG MIKOŁAJKOWY 2018 - "Puchar Grand Prix Zwierzyńca"" Sign up
12. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Halowe Mistrzostwa Grodziska Maz. w Lekkiej Atletyce." Sign up
13. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2/4" Sign up
14. Warszawa, "Mikołajkowy Nocny Bieg Chomika 2018" Sign up
15. Rumia - Gdańsk Matemblewo, "Pielgrzymka >BIEGIEM DO MATKI BOŻEJ BRZEMIENNEJ<" Sign up
16. Mokre, "II Bieg Karpia" Sign up
17. Bytom, "VI BYTOMSKI BIEG ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW" Sign up
18. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #2" Sign up
19. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Sign up
20. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #1" Sign up
21. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada - zapisy na cały cykl" Sign up
22. Brzeg Dolny, "V Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy" Sign up
23. Katowice, "V Bieg Mikołajkowy" Sign up
24. Czarnowiec, "Mistrzostwa Czarnowca w Tenisie Stołowym" Sign up
25. Mikołajki, "XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Sign up
26. Mikołajki, "VI Półmaraton Mikołajkowy" Sign up
27. Gaworzyce, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Gaworzyce" Sign up
28. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3" Sign up
29. Wrocław, "WRO RUN - Osobowicki Bieg Przełajowy #3" Sign up
30. Elbląg, "Bieg Mikołajów 2018" Sign up
31. Katowice, "V Bieg Mikołajkowy - Biegi dla Dzieci" Sign up
32. Malbork, "Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla Artura" Sign up
33. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
34. Kazimierz Biskupi, "gRUNt 2018" Sign up
35. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
36. Kartuzy, "4. Parada Rowerowa "Mikołaje na Rowerach"" Sign up
37. Kwiatkowice, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Kwiatkowice" Sign up
38. Kartuzy, "Santa RUN Kids Kartuzy 2018" Sign up
39. Kartuzy, "Santa RUN Kartuzy 2018 " Sign up
40. Sztum, "III Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny i Marsz Nordic Walking" Sign up
41. Skowronki, "Sylwestrowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na 5 Kilometrów" Sign up
42. Trójmiasto, "Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2019" Sign up
43. Chorzów, "XIII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Sign up
44. Sopot, "HnagoveRUN 2019" Sign up
45. Bielsk Podlaski, "IV Noworoczny Bieg Tura" Sign up
46. Chocianów, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Chocianów" Sign up
47. Kołobrzeg, "II Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing w ramach VII Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu" Sign up
48. Białe Błota , "IV Bieg Trzech Króli 2019" Sign up
49. Rewa, "Nordic Morsing" Sign up
50. Iwiny k. Bolesławca, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Iwiny k. Bolesławca" Sign up
51. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #3" Sign up
52. Miłogostowice, " Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap JOKER" Sign up
53. Grudziądz, "Bieg Charytatywny dla WOŚP" Sign up
54. Czeladź , "4. Czeladzki Bieg i NW ,,Policz się z cukrzycą"" Sign up
55. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Sign up
56. Okółek, "Predathlon SIRVIS ICE - Okółek 2019" Sign up
57. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #2" Sign up
58. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4" Sign up
59. Legnica, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Legnica" Sign up
60. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #4" Sign up
61. Gdańsk, "Pizza Rush" Sign up
62. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4" Sign up
63. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
64. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #3" Sign up
65. Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziski Bieg Par" Sign up
66. Ścinawa, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Ścinawa" Sign up
67. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80/160 km" Sign up
68. Nowa Sól, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Nowa Sól" Sign up
69. Szklary Górne, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Szklary Górne" Sign up
70. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
71. Pisz, "Tropem Wilczym" Sign up
72. Zgierz, "3 Nocny Maraton Pływacki" Sign up
73. Zgierz, "3. Nocny Maraton Pływacki - sztafety" Sign up
74. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych" Sign up
75. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
76. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Sign up
77. Starogard Gdański, "36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems" Sign up
78. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
79. Chlebnia, gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
80. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"" Sign up
81. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne" Sign up
82. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy drużynowe" Sign up
83. Gdynia, "Impreza testowa dla TP" Sign up
84. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ