Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Pilchowice, "Maraton na Orientację JASZCZUR - KAMIENNE ŚCIANY" Sign up
2. Włocławek, "XXVI Bieg im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki" Sign up
3. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej - biegi dzieci " Sign up
4. Łobez, "I Łobeski Bieg Wilka" Sign up
5. Gdynia , "Bieg Charytatywny - Dwójka biegnie w rytmie serca" Sign up
6. Gdańsk, "Gdańsk Biega 2018" Sign up
7. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej" Sign up
8. Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem" Sign up
9. Gdynia, "85. Cykliczny Bieg Śledzia" Sign up
10. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
11. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
12. Siemianowice Śląskie, "IV SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Sign up
13. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
14. Siemianowice Śląskie, "IV Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
15. Zgierz, "2# TriOk Nocny Maraton Pływacki" Sign up
16. Zgierz, "2. Nocny Maraton Pływacki - sztafety" Sign up
17. Benowo koło Sztumu, "Leśny Rajd na Orientację zButa 11 edycja" Sign up
18. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Sign up
19. Zblewo, "Bieg uliczny na 100 - lecie Odzyskania Niepodległości" Sign up
20. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Sign up
21. Gdynia, "Rajd Nordic Walking na Karwinach" Sign up
22. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Sign up
23. Pniewo k. Łomży , "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Pniewo" Sign up
24. Cieszyn, "Biało – Czerwony Bieg III Cieszyńska Godzinówka" Sign up
25. Dębica Kaszubska, "Rajd na Orientacje Pazur Gryfa " Sign up
26. Rumia, "XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3" Sign up
27. MYSŁOWICE, "XXVI Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę" Sign up
28. Obora, "Bieg Charytatywny dla Krzyśka" Sign up
29. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Sign up
30. Rumia, "Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju" Sign up
31. Gniezno, "Bieg Charytatywny ,,Po końskie zdrowie " i marsz Nordic Walking" Sign up
32. Wrocław, "WRO RUN - Osobowicki Bieg Przełajowy #1" Sign up
33. Gdynia, "Bieg dla Darii - bieg i marsz NW na dystansie 5 km" Sign up
34. Świetlino, "II Bieg Patriotów" Sign up
35. Pruszcz Gdański, "3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km" Sign up
36. Pruszcz Gdański, "3. Pruszczański Bieg Niepodległości - biegi dzieci i młodzieży" Sign up
37. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
38. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Sign up
39. Pelplin, "100 km na setną rocznicę Odzyskania Niepodległości" Sign up
40. Sedranki, "VI Leśny Cross Niepodległości - 100-lecie Odzyskania Niepodległości" Sign up
41. Skórzec, "IV Skórzecki Bieg Niepodległości" Sign up
42. Katowice, "Bieg "Wolność na 5"" Sign up
43. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Sign up
44. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 1 (Kluczbork-Chocianowice)" Sign up
45. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 2 (Chocianowice-Lasowice Wielkie)" Sign up
46. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 3 (Lasowice Wielkie-Ciarka)" Sign up
47. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 4 (Ciarka-Bąków)" Sign up
48. Kliniska Wielkie, "MARATON NIEPODLEGŁOŚCI" Sign up
49. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 5 (Bąków-Łowkowice)" Sign up
50. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - bieg dzieci i młodzieży" Sign up
51. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości - V ENDURO KID" Sign up
52. Justynów, "VI Niepodległościowy Marsz Nordic Walking" Sign up
53. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 6 (Łowkowice-Byczyna)" Sign up
54. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - bieg główny" Sign up
55. Tychy, "Tyski Bieg Niepodległości " odwołano
56. Grudziądz, "Grudziądzki Bieg Niepodległości" Sign up
57. Włocławek, "Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr na dysansie 10 km " Sign up
58. Malbork, "Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr XXVIII Bieg Niepodległości " Sign up
59. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 7 (Byczyna-Jakubowice)" Sign up
60. Suwałki, "SUWAŁKI DLA NIEPODLEGŁEJ" Sign up
61. Płońsk, "Bieg Niepodległości – Płońsk " Sign up
62. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 8 (Jakubowice-Wołczyn)" Sign up
63. Nakło nad Notecią, "Bieg Tysiąc setek na stulecie" Sign up
64. Mechelinki, "Rozpoczecie sezonu morsowania w Mechelinkach" Sign up
65. Elbląg , "V Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
66. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 9 (Wołczyn-Bogacka Szklarnia)" Sign up
67. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 10 (Bogacka Szklarnia-Kluczbork)" Sign up
68. Banino, "BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY O PUCHAR DYREKTORA SP BANINO-BIEG 100-LECIA" Sign up
69. Gdynia, "Biegun - Siwy Dym" Sign up
70. Czeladź, "Bieg razem przeciw przemocy" Sign up
71. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Sign up
72. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Sign up
73. Pielgrzymka, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Pielgrzymka" Sign up
74. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #1" Sign up
75. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Sign up
76. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #5" Sign up
77. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Sign up
78. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
79. Głogów, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Głogów" Sign up
80. Szczytno, "#004 Andrzejkowy Bieg Morsów" Sign up
81. Gniezno, "Nocny Rajd na Orientacje "Nocek 2018"" Sign up
82. Wrocław, "WRO RUN - Osobowicki Bieg Przełajowy #2" Sign up
83. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Sign up
84. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Halowe Mistrzostwa Grodziska Maz. w Lekkiej Atletyce." Sign up
85. Bytom, "VI BYTOMSKI BIEG ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW" Sign up
86. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #2" Sign up
87. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Sign up
88. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #1" Sign up
89. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada - zapisy na cały cykl" Sign up
90. Mikołajki, "XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Sign up
91. Mikołajki, "VI Półmaraton Mikołajkowy" Sign up
92. Gaworzyce, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Gaworzyce" Sign up
93. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3" Sign up
94. Wrocław, "WRO RUN - Osobowicki Bieg Przełajowy #3" Sign up
95. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Sign up
96. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
97. Kazimierz Biskupi, "gRUNt 2018" Sign up
98. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
99. Kartuzy, "Santa RUN Kids Kartuzy 2018" Sign up
100. Kartuzy, "Santa RUN Kartuzy 2018 " Sign up
101. Trójmiasto, "Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2019" Sign up
102. Chorzów, "XIII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Sign up
103. Chocianów, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Chocianów" Sign up
104. Rewa, "Nordic Morsing 2019" Sign up
105. Iwiny k. Bolesławca, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Iwiny k. Bolesławca" Sign up
106. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #3" Sign up
107. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Sign up
108. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #2" Sign up
109. Legnica, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Legnica" Sign up
110. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #4" Sign up
111. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
112. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #3" Sign up
113. Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziski Bieg Par" Sign up
114. Ścinawa, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Ścinawa" Sign up
115. Nowa Sól, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Nowa Sól" Sign up
116. Szklary Górne, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Szklary Górne" Sign up
117. Zgierz, "3 Nocny Maraton Pływacki" Sign up
118. Zgierz, "3. Nocny Maraton Pływacki - sztafety" Sign up
119. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Sign up
120. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
121. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"" Sign up
122. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ