Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Bajerze, "Wirtualna impreza charytatywna "Piątka dla Szymona"" Sign up
2. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Sign up
3. Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska - Gmina Dzierzgoń, "TRYPTYK HISTORYCZNY W GMINIE DZIERZGOŃ" Sign up
4. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Sign up
5. Jurata, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Sign up
6. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Sign up
7. Katowice, "Cała Polska #wyprzedźPrezesa - Wyścig z okazji 30 - lecia Hospicjum Cordis" Sign up
8. Sopot, "Sierpniowe Wyzwanie z MOSiR Sopot" Sign up
9. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Sign up
10. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień, biegi dziecięce" Sign up
11. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
12. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
13. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Sign up
14. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
15. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Sign up
16. Cała Polska, "Międzynarodowy Dzień Bez Samochodu" Sign up
17. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Sign up
18. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Sign up
19. Cała Polska, "Back to school " Sign up
20. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" Sign up
21. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Sign up
22. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Sign up
23. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Sign up
24. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
25. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Sign up
26. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
27. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
28. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - Biegi Młodzieżowe" Sign up
29. Cała Polska, "PanDa 3" Sign up
30. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Sign up
31. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
32. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
33. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ