Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
2. Biskupia Kopa, "I Rajd Na Kopę Biskupią Bez Granic " Sign up
3. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - luty" Sign up
4. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" Sign up
5. Garczyn, "VIII Bieg Morsa - osoby poniżej 16. roku życia i powyżej 70. roku życia" Sign up
6. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
7. Lubliniec, "VI-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5 " Sign up
8. Sulechów, "VII Bieg „Tropem Wilczym” " Sign up
9. Leżajsk, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
10. Siedlce, "Siedlce „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.”" Sign up
11. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - marzec" Sign up
12. Malbork, "Bieg oraz marsz z okazji ,,Dnia Kobiet"" Sign up
13. Łódź, "V Wiosenny rajd z Epoka Nordica Łódź " Sign up
14. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie" Sign up
15. Skarszewy , "IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking" Sign up
16. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych" Sign up
17. Olsztyn k. Częstochowy, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap I" Sign up
18. Koszalin, "Marsz Nordic Walking Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską" Sign up
19. Wrocław, "Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Wiosna" Sign up
20. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #1" Sign up
21. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
22. Katowice, "Bieg „Damy Radę”" Sign up
23. Gdynia, "ZOO KARINA Dog Race przy Festiwalu Leśnym" Sign up
24. Sosnowiec, "6. Harpagańska dycha " Sign up
25. Ocypel, "Weekend dla zdrowia " Sign up
26. Dębniaki, "II Bieg Leśny – pod patronatem Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek" Sign up
27. Malbork, "IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu"" Sign up
28. Śnieżnik , "Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Śnieżnik " Sign up
29. Gardeja, "Aktywny Turysta" Sign up
30. Dąbrowa Zielona, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap II" Sign up
31. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - kwiecień" Sign up
32. Gniezno, "II. Otwarty Bieg Przełajowy i III. Otwarty marsz Nordic Walking" Sign up
33. Chorzów, "2 Charytatywny Bieg "Oko w Oko z Rakiem"" Sign up
34. Chlebnia, gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziskie biegi rodzinne" Sign up
35. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #2" Sign up
36. Nowiny Brdowskie, "4. Marsz Nordic Walking Śladami Powstańczych Walk" odwołano
37. Tarnowskie Góry, "IV Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10 km oraz Marsz NW" Sign up
38. Grajewo, "XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka" Sign up
39. Wilkowo, "„Do Najdłuższej Deski Świata”-Czerwona Trasa Nordic Walking - VII Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2019 " Sign up
40. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"" Sign up
41. Tarnowskie Góry, "VIII Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
42. Olecko, "VII Olecka Trzynastka" Sign up
43. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Śnieżkę " Sign up
44. Siedlec, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - Pustynna Ośmiornica" Sign up
45. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - maj" Sign up
46. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Sign up
47. Obliwice, "„Zdobywamy Saharę” - Zielona Trasa Nordic Walking -VII Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2019" Sign up
48. Władysławowo, "VII Bieg Północy i II Marsz Północy" Sign up
49. Krępa Kaszubska, "„Miejsca Pamięci Historycznej” - Czarna Trasa Nordic Walking - VII Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2019" Sign up
50. Radzionków, "IV ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Sign up
51. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #3" Sign up
52. Sztum, "III Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Sign up
53. Tychy, "I Tyski Bieg Świętojański" Sign up
54. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Sign up
55. Piekary Śląskie, "Piekarski Półmaraton oraz Nocna zaDyszka" Sign up
56. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Sign up
57. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Sign up
58. Wrocław, "Cykl marszy NW : Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Ślężę" Sign up
59. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
60. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
61. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Sign up
62. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
63. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
64. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Sign up
65. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Sign up
66. Kobylnica, "Korona Północy - Kobylnica" Sign up
67. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
68. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
69. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Sign up
70. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ