Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gościcino, "Trening z Polipack Team GWE w Gościcinie" Sign up
2. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika" Sign up
3. Cała Polska, "Bieg Świętojański - edycja wirtualna" Sign up
4. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Marsz Nordic Walking na 5 km" odwołano
5. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg 5 km" odwołano
6. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg główny na 15 km" odwołano
7. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2020 #2" Sign up
8. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 4" Sign up
9. Gnojewo k/Malborka, "Wielkanocny Bieg oraz marsz Nordic walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego " odwołano
10. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Sign up
11. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
12. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Sign up
13. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
14. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020" Sign up
15. Sieradz ul Portowa 2, "Letni Rajd Nordic Walking " Sign up
16. Cała Polska, "Parawan Run" Sign up
17. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Sign up
18. Malbork, "I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH W MALBORKU " Sign up
19. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Sign up
20. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Sign up
21. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
22. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km" Sign up
23. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 10 km" Sign up
24. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - WIRTUALNIE" Sign up
25. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Sign up
26. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Sign up
27. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – I bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Sign up
28. Bieniszew, "gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
29. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
30. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Sign up
31. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Sign up
32. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Sign up
33. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
34. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Sign up
35. Pieszyce, "Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich" Sign up
36. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
37. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
38. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
39. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Sign up
40. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
41. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
42. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
43. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Sign up
44. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Sign up
45. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Sign up
46. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
47. Polska , "50+ km w Październiku - Biegam Bo Kocham Ten Stan " Sign up
48. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
49. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
50. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Sign up
51. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
52. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ