Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Czerwonak, "SAMOOBRONA W SYSTEMIE KRAV MAGA 2/10" Sign up
2. Malbork, "II HALLOWEENOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - IMPREZA ZOSTAŁA ODWOŁANA ZA WZGLĘDU NA COVID-19" odwołano
3. Siemianowice Śląskie, "VI Siemianowickie Nocne Marki - Bieg Wirtualny" Sign up
4. Cała Polska, "Korona Łasucha 2020 - Dogrywka" Sign up
5. Dąbrowa Górnicza, "Bieg Wolności - Wirtualny bieg z okazji 115 rocznicy Republiki Zagłębiowskiej" Sign up
6. Siemianowice Śląskie, "VI Siemianowickie Nocne Marki - Bieg Dla Dzieci (Bieg tradycyjny)" Sign up
7. Siemianowice Śląskie, "VI Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
8. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
9. Cała Polska, "PanDa 3" Sign up
10. Cały kraj, "Odkryj swój KOD ZWYCIĘSTWA" Sign up
11. Bieg wirtualny , "Wolność na 5 – Powstania Śląskie – edycja wirtualna" Sign up
12. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning listopad" Sign up
13. Czerwonak, "SAMOOBRONA W SYSTEMIE KRAV MAGA 3/10" Sign up
14. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości (Bieg Wirtualny)" Sign up
15. Kurzętnik, "VIII Kogucia Dycha" Sign up
16. Rumia, "XXXVI Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Sign up
17. Kicin, "II Kiciński Marsz Niepodległości" odwołano
18. Włocławek, "28 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - bieg wirtualny" Sign up
19. Siedlce, ""VII Siedlecki Bieg "prawie" Górski"" Sign up
20. Łódź, "Niepodległościowy Maraton na Zdrowie" Sign up
21. Lubichowo, "Kociewie Kołem - Dzień Niepodległości - Lubichowo 8/11/20" Sign up
22. Cała Polska, "Odważny Bieg" Sign up
23. Cała Polska / Sopot, "Bieg Niepodległej SOPOT - impreza wirtualna" Sign up
24. Zdzieszulice Dolne, "II Niepodległościowy Marsz Nordic Walking" Sign up
25. Brzeszcze, "Rodzinny Bieg Niepodległości" Sign up
26. Bolszewo, "Bolszewo dla Niepodległej" odwołano
27. Skórcz, "I Kociewski Bieg Niepodległości" Sign up
28. Gdańsk, "I Jesienny Gdański Półmaraton Wrotkarski o Puchar Prezydent Gdańska - Rolki na Dzień Niepodległości" Sign up
29. Słupsk, "Antykowidowy Bieg Przełajowy" Sign up
30. Cały kraj, "Bieg i Marsz Niepodległości 2020" Sign up
31. Suwałki, "Suwalski Bieg Niepodległości" odwołano
32. Rozłazino, "IV Bieg Patriotów" Sign up
33. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 Pt ,, Pamięci Bohaterom 1918 ''" odwołano
34. Cała Polska, "Wirtualny Bieg Niepodległości" Sign up
35. Koszalin, "WDN2020 #niepodległa – Charytatywna Sztafeta Niepodległości" Sign up
36. Malbork, "XXX Bieg Niepodległości" Sign up
37. Cały Świat, "Niebieski Bieg Niepodległości 2020" Sign up
38. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Sign up
39. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Sign up
40. Gliwice, "Licencjonowane szkolenie na SĘDZIEGO OCR" Sign up
41. Żuławka Sztumska, "Bieg, Marsz NW z okazji Narodowego Święta Niepodległosci - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 2" Sign up
42. Koronowo, "II Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Sign up
43. Cała Polska, "I Wirtualny Marszobieg Niepodległości" Sign up
44. Obłęże k/Kępic, "PAZUR GRYFA 2020 - Rajd na Orientację" Sign up
45. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
46. Jezierce, 62-010 , "Nocny rajd na orientację "NOCEK 2020"" Sign up
47. Sieradz Stadion Mosir, "Zimowy Rajd NWPL Garrosa Team" Sign up
48. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning grudzień" Sign up
49. Cała Polska, "Treningowy Kalendarz Adwentowy" Sign up
50. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3"" Sign up
51. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
52. Bytom, "VIII Bytomski Bieg Świętych Mikołajów " Sign up
53. Nowiny, "Bieg, Marsz NW Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 3" Sign up
54. Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska - Gmina Dzierzgoń, "TRYPTYK HISTORYCZNY W GMINIE DZIERZGOŃ" Sign up
55. Kazimierz Biskupi, "gRUNt III Nocny Bieg po Puszczy Bieniszewskiej " Sign up
56. Cała Polska, "III Bieg Anioła - Wirtualnie" Sign up
57. Polska, "Świąteczne Spalanie Kalorii z BBKTS " Sign up
58. Gdynia, "Impreza z polami" Sign up
59. Cały świat, "Annapurna - zdobądź niemożliwe!" Sign up
60. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning styczeń" Sign up
61. Chorzów, "XV Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Sign up
62. Sopot, "HangoveRUN 2021" Sign up
63. Okółek, "Predathlon Ice" Sign up
64. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning luty" Sign up
65. Supraśl, "VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 65/+80/+160KM" Sign up
66. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
67. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
68. PŁOŃSK , "BIEG TROPEM WILCZYM PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH PŁOŃSK 2021" Sign up
69. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning marzec" Sign up
70. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Sign up
71. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning kwiecień" Sign up
72. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Sign up
73. Testowo, "Testowa 1" Sign up
74. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Sign up
75. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up
76. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning maj" Sign up
77. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
78. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
79. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
80. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
81. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning czerwiec" Sign up
82. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up
83. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
84. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning lipiec" Sign up
85. Cała Polska, "LIGA BIEGOWA Run Beach Morning sierpień" Sign up
86. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
87. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
88. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ