Uwaga: w związku ze zmianą przepisów widoczne na listach startowych będą tylko te osoby, które wyraziły na to zgodę, aby tego dokonać wystarczy zalogować się do serwisu i zaakceptować zmiany.

Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej 2018" Sign up
2. Kurzętnik, "IV Bieg Kurzętnik Nocą " Sign up
3. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Sign up
4. Suwałki, "Suwałki "OSiR ON TOUR" cz. IV " Sign up
5. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Sign up
6. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Sign up
7. Katowice, "BIEG „UBiegamy się o Zdrowie2” #OnkologiaNaCeglanej" Sign up
8. Chojnice , "Falanga Hardcore Run 2018" Sign up
9. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Sign up
10. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Sign up
11. Nowa Wieś Malborska, "BIEG DOBROCZYNNY NA 5 KM DLA BARTKA TUCHUŁKI w ramach Dożynek Powiatowych w Nowej Wsi Malborskiej" Sign up
12. Ostrołęka, "Memoriał im. Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym" Sign up
13. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Sign up
14. Giełczyn k. Łomży, "V Leśny Półmaraton w Giełczynie " Sign up
15. PRZYTOCZNA, "XXXV MASOWY BIEG im. TOMASZA HOPFERA" Sign up
16. Starogard Gdański, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Sign up
17. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie" Sign up
18. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie - sztafety" Sign up
19. Wólka Proszewska - Mokobody, "Lenie w terenie 2017" Sign up
20. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
21. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018" Sign up
22. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018 - sztafety" Sign up
23. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
24. Tychy, "I Bieg z Sercem - biegi dla dzieci " Sign up
25. Dąbrowa Górnicza, "VIII BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2018" Sign up
26. Warszawa, "9. Bieg Wegański - Łatwiej niż myślisz" Sign up
27. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Sign up
28. Straszyn-Juszkowo, "VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Sign up
29. Tychy, "I Bieg z Sercem" Sign up
30. Prabuty, "X Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018"" Sign up
31. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Sign up
32. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Sign up
33. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Sign up
34. Będomin, "XXXVI Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
35. Piekary Śląskie, " II Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś” 30 wrzesień 2018 r." Sign up
36. Mrągowo, "Extremalny Bieg Kowboja " Sign up
37. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Sign up
38. Starogard Gdański, "27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ" Sign up
39. Sztutowo, "I BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - 10km" Sign up
40. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy " Sign up
41. Janów, "Otwarte Mistrzostwa Powiatu Częstochowskie w Nordic Walking "Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki"" Sign up
42. Dąbrowa Białostocka, "I Bieg o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju" Sign up
43. Wola Rzędzińska k.Tarnowa, "Bieg Woli 10 KM" Sign up
44. Skuły , "4 Dycha Strażacka " Sign up
45. Baboszewo, "Jesienny Bieg Pamięci w Baboszewie" Sign up
46. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Sign up
47. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Sign up
48. Jaworzno, "2. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego - 10km" Sign up
49. Siedlce, "V Siedlecki Bieg "prawie" Górski Gołobórz 2018" Sign up
50. Gdańsk, "II Bieg Papieski" Sign up
51. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Sign up
52. Kościerzyna , "XXIV Kościerskie Biegi Uliczne " Sign up
53. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Sign up
54. Wrocław, "XI BIEG ENERGETYKA - Wrocław" Sign up
55. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Sign up
56. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Sign up
57. Bolszewo, gm. Wejherowo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3" Sign up
58. MALBORK, "PÓŁMARATON DWÓCH ZAMKÓW SZTUM - MALBORK" Sign up
59. Włocławek, "XXVI Bieg im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki" Sign up
60. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej - biegi dzieci " Sign up
61. Łobez, "I Łobeski Bieg Wilka" Sign up
62. Gdynia , "Bieg Charytatywny - Dwójka biegnie w rytmie serca" Sign up
63. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej" Sign up
64. Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem" Sign up
65. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #1" odwołano
66. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
67. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
68. Siemianowice Śląskie, "IV SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Sign up
69. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
70. Siemianowice Śląskie, "IV Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
71. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Sign up
72. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Sign up
73. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Sign up
74. Pniewo k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Pniewo" Sign up
75. Dębica Kaszubska, "Rajd na Orientacje Pazur Gryfa " Sign up
76. Rumia, "XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3" Sign up
77. MYSŁOWICE, "XXVI Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę" Sign up
78. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Sign up
79. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
80. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Sign up
81. Sedranki, "VI Leśny Cross Niepodległości - 100-lecie Odzyskania Niepodległości" Sign up
82. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Sign up
83. klu, "----" Sign up
84. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 1 (Kluczbork-Chocianowice)" Sign up
85. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 2 (Chocianowice-Lasowice Wielkie)" Sign up
86. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 3 (Lasowice Wielkie-Ciarka)" Sign up
87. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 4 (Ciarka-Bąków)" Sign up
88. Kliniska Wielkie, "MARATON NIEPODLEGŁOŚCI" Sign up
89. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 5 (Bąków-Łowkowice)" Sign up
90. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości - V ENDURO KID" Sign up
91. Justynów, "VI Niepodległościowy Marsz Nordic Walking" Sign up
92. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 6 (Łowkowice-Byczyna)" Sign up
93. Tychy, "Tyski Bieg Niepodległości " odwołano
94. Grudziądz, "Grudziądzki Bieg Niepodległości" Sign up
95. Włocławek, "Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr na dysansie 10 km " Sign up
96. Malbork, "Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr XXVIII Bieg Niepodległości " Sign up
97. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 7 (Byczyna-Jakubowice)" Sign up
98. Płońsk, "Bieg Niepodległości – Płońsk " Sign up
99. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 8 (Jakubowice-Wołczyn)" Sign up
100. Elbląg , "V Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
101. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 9 (Wołczyn-Bogacka Szklarnia)" Sign up
102. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 10 (Bogacka Szklarnia-Kluczbork)" Sign up
103. Gdynia, "Biegun - Siwy Dym" Sign up
104. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Sign up
105. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Sign up
106. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #1" Sign up
107. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Sign up
108. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Sign up
109. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #2" odwołano
110. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
111. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Sign up
112. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #2" Sign up
113. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Sign up
114. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3" Sign up
115. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Sign up
116. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
117. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
118. Gdynia, "Kolibki testują" Sign up
119. Reda, "Impreza Testowa - ICC" Sign up
120. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #3" Sign up
121. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Sign up
122. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #4" Sign up
123. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
124. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Sign up
125. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
126. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ