Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
2. Kazimierz Biskupi, "gRUNt 2018" Sign up
3. Warszawa, "Białołęcki Bieg Wolności - Białołęka 2018" Sign up
4. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
5. Kartuzy, "4. Parada Rowerowa "Mikołaje na Rowerach"" Sign up
6. Kwiatkowice, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Kwiatkowice" Sign up
7. Kartuzy, "Santa RUN Kids Kartuzy 2018" Sign up
8. Kartuzy, "Santa RUN Kartuzy 2018 " Sign up
9. Kartuzy, "Okolicznościowe worko/plecaki Santa RUN Kartuzy" Sign up
10. Gdańsk, "Bieg Anioła" Sign up
11. MALBORK, "9. BIEG SYLWESTROWY Z GRUPĄ MALBORK" Sign up
12. Gdynia, "IV Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl" Sign up
13. Sztum, "III Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny i Marsz Nordic Walking" Sign up
14. Skowronki, "Sylwestrowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na 5 Kilometrów" Sign up
15. Trójmiasto, "Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2019" Sign up
16. Chorzów, "XIII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Sign up
17. Czarnowiec, "III Trening Noworoczny Cuba Libre MTB XC" Sign up
18. Sopot, "HangoveRUN 2019" Sign up
19. Bielsk Podlaski, "IV Noworoczny Bieg Tura" Sign up
20. Władysławowo, "IV Bieg Noworoczny" Sign up
21. Chocianów, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Chocianów" Sign up
22. Kołobrzeg, "II Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing w ramach VII Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu" Sign up
23. Białe Błota , "IV Bieg Trzech Króli 2019" Sign up
24. Siwiałka, "I Bieg Morsa o tytuł Czwartego Króla" Sign up
25. Trójmiasto, "ANOmalia" Sign up
26. Rewa, "Nordic Morsing" Sign up
27. Iwiny k. Bolesławca, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Iwiny k. Bolesławca" Sign up
28. Bytów, "Rozgrzej Serce z WOŚP - trzecia bytowska edycja biegu i marszu nordic walking" Sign up
29. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #3" Sign up
30. Kuchary Królewskie k.Płońska, "VII Bieg Zimowego Dziadka" Sign up
31. Miłogostowice, " Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap JOKER" Sign up
32. Ostrołęka, "I Bieg WOŚP ,,Policz się z cukrzycą" Ostrołęka" Sign up
33. Grudziądz, "Bieg Charytatywny dla WOŚP" Sign up
34. Czeladź , "4. Czeladzki Bieg i NW ,,Policz się z cukrzycą"" Sign up
35. Dzierzgoń, "II Zimowy Bieg i Marsz na rzecz WOŚP" Sign up
36. Kwidzyn, ",,Policz się z cukrzycą"" Sign up
37. Suwałki, "Policz się z Cukrzycą - III Suwalski Bieg" Sign up
38. Starogard Gdański, "13 Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" w Starogardzie Gdańskim" Sign up
39. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Sign up
40. Okółek, "Predathlon SIRVIS ICE - Okółek 2019" Sign up
41. Limajno – Swobodna, "IV Ogólnopolska Karnawałowa Noc Morsów" Sign up
42. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #2" Sign up
43. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4" Sign up
44. Mrągowo, "Bieg kowboja" Sign up
45. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Zima - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
46. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 12 Bieg Przełajowy" Sign up
47. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 11 Rajd Nordic Walking" Sign up
48. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 6 Mistrzostwa Par Małżeńskich" Sign up
49. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 11 Bieg Młodzika" Sign up
50. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Zima" Sign up
51. Chrośna koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 2" Sign up
52. Pabianice, "„II Biegówki w centrum Polski” Zawody w narciarstwie biegowym" Sign up
53. Skarszewy, "III Skarszewski Zlot Morsów" Sign up
54. Gdynia, "Impreza Good Time" Sign up
55. Ruda Śląska, "CHARYTATYWNY III BIEG OTWARTYCH SERC" Sign up
56. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ulltra o Puchar Folwarku Hutta" Sign up
57. Suwałki - Lipniak - Papiernia, "Biegun Zimna" Sign up
58. Legnica, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Legnica" Sign up
59. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #4" Sign up
60. Szczytno, "004 Walentynkowy Piknik Morsów w Szczytnie" Sign up
61. Gdańsk, "Pizza Rush" Sign up
62. Wrocław, "II Walentynkowy Marsz Nordic Walking" Sign up
63. Puck, "V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019" Sign up
64. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
65. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #3" Sign up
66. Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziski Bieg Par" Sign up
67. Ścinawa, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Ścinawa" Sign up
68. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4" Sign up
69. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80/160 km" Sign up
70. Nowa Sól, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Nowa Sól" Sign up
71. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" Sign up
72. Garczyn, "VIII Bieg Morsa - osoby poniżej 16. roku życia i powyżej 70. roku życia" Sign up
73. Gdańsk, "Bieg Po Pączka" Sign up
74. Szklary Górne, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Szklary Górne" Sign up
75. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
76. HEL, "V ZLOT MORSÓW W HELU "NA POCZĄTKU POLSKI"" Sign up
77. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
78. Pisz, "Tropem Wilczym" Sign up
79. Ostrołęka, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
80. SUPRAŚL, "TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" Sign up
81. Władysławowo, "Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie 2019" Sign up
82. Zgierz, "3 Nocny Maraton Pływacki" Sign up
83. Zgierz, "3. Nocny Maraton Pływacki - sztafety" Sign up
84. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych" Sign up
85. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
86. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Sign up
87. Piaśnica, "XI Bieg Piaśnicki" Sign up
88. Malbork, "IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu"" Sign up
89. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
90. Starogard Gdański, "36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems" Sign up
91. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna" Sign up
92. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
93. Chorzów, "Bieg "Oko w Oko z Rakiem"" Sign up
94. Chlebnia, gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
95. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"" Sign up
96. Dobre Miasto, "Biegi z przeszkodami - Twarda Sztuka IV" Sign up
97. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne" Sign up
98. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy drużynowe" Sign up
99. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Lato" Sign up
100. Piątnica k. Łomży, "IV Bieg z Butelką Mleka" Sign up
101. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Sign up
102. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Sign up
103. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
104. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
105. Kobylnica, "Korona Północy - Kobylnica" Sign up
106. Gdynia, "Impreza testowa dla TP" Sign up
107. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
108. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ