Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
2. Kazimierz Biskupi, "gRUNt 2018" Sign up
3. Warszawa, "Białołęcki Bieg Wolności - Białołęka 2018" Sign up
4. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
5. Kartuzy, "4. Parada Rowerowa "Mikołaje na Rowerach"" Sign up
6. Kwiatkowice, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Kwiatkowice" Sign up
7. Kartuzy, "Santa RUN Kids Kartuzy 2018" Sign up
8. Kartuzy, "Santa RUN Kartuzy 2018 " Sign up
9. Kartuzy, "Okolicznościowe worko/plecaki Santa RUN Kartuzy" Sign up
10. Gdańsk, "Bieg Anioła" Sign up
11. MALBORK, "9. BIEG SYLWESTROWY Z GRUPĄ MALBORK" Sign up
12. Gdynia, "IV Bieg Sylwestrowy Biegamyrazem.pl" Sign up
13. Sztum, "III Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny i Marsz Nordic Walking" Sign up
14. Skowronki, "Sylwestrowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking na 5 Kilometrów" Sign up
15. Trójmiasto, "Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2019" Sign up
16. Chorzów, "XIII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Sign up
17. Czarnowiec, "III Trening Noworoczny Cuba Libre MTB XC" Sign up
18. Sopot, "HangoveRUN 2019" Sign up
19. Bielsk Podlaski, "IV Noworoczny Bieg Tura" Sign up
20. Wilkszyn, "Rekreacyjny Nordic Walking dla 27 WOŚP „Policz się z cukrzycą”" Sign up
21. Władysławowo, "IV Bieg Noworoczny" Sign up
22. Chocianów, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Chocianów" Sign up
23. Kołobrzeg, "II Zimowe Mistrzostwa NordicMorsing w ramach VII Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu" Sign up
24. Białe Błota , "IV Bieg Trzech Króli 2019" Sign up
25. Siwiałka, "I Bieg Morsa o tytuł Czwartego Króla" Sign up
26. Trójmiasto, "ANOmalia" Sign up
27. Rewa, "Nordic Morsing" Sign up
28. Iwiny k. Bolesławca, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Iwiny k. Bolesławca" Sign up
29. Bytów, "Rozgrzej Serce z WOŚP - trzecia bytowska edycja biegu i marszu nordic walking" Sign up
30. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #3" Sign up
31. Piekary Śląskie, "I Piekarski Bieg oraz NW - Lecymy dla WOŚP" Sign up
32. Kuchary Królewskie k.Płońska, "VII Bieg Zimowego Dziadka" Sign up
33. Jawor, "Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” " Sign up
34. Miłogostowice, " Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap JOKER" Sign up
35. Ostrołęka, "I Bieg WOŚP ,,Policz się z cukrzycą" Ostrołęka" Sign up
36. Grudziądz, "Bieg Charytatywny dla WOŚP" Sign up
37. Czeladź , "4. Czeladzki Bieg i NW ,,Policz się z cukrzycą"" Sign up
38. Dzierzgoń, "II Zimowy Bieg i Marsz na rzecz WOŚP" Sign up
39. Kwidzyn, ",,Policz się z cukrzycą"" Sign up
40. Suwałki, "Policz się z Cukrzycą - III Suwalski Bieg" Sign up
41. Starogard Gdański, "13 Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" w Starogardzie Gdańskim" Sign up
42. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Sign up
43. Okółek, "Predathlon SIRVIS ICE - Okółek 2019" Sign up
44. Limajno – Swobodna, "IV Ogólnopolska Karnawałowa Noc Morsów" Sign up
45. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #2" Sign up
46. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4" Sign up
47. Mrągowo, "Bieg kowboja" Sign up
48. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Zima - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
49. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 12 Bieg Przełajowy" Sign up
50. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 11 Rajd Nordic Walking" Sign up
51. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 6 Mistrzostwa Par Małżeńskich" Sign up
52. Mysłowice, "12 Bieg Spełnionych Marzeń - 11 Bieg Młodzika" Sign up
53. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Zima" Sign up
54. Chrośna koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 2" Sign up
55. Pabianice, "„II Biegówki w centrum Polski” Zawody w narciarstwie biegowym" Sign up
56. Skarszewy, "III Skarszewski Zlot Morsów" Sign up
57. Gdynia, "Impreza Good Time" Sign up
58. Ruda Śląska, "CHARYTATYWNY III BIEG OTWARTYCH SERC" Sign up
59. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ulltra o Puchar Folwarku Hutta" Sign up
60. Suwałki - Lipniak - Papiernia, "Biegun Zimna" Sign up
61. Legnica, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Legnica" Sign up
62. Sztum, "XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #4" Sign up
63. Szczytno, "004 Walentynkowy Piknik Morsów w Szczytnie" Sign up
64. Gdańsk, "Pizza Rush" Sign up
65. Wrocław, "II Walentynkowy Marsz Nordic Walking" Sign up
66. Puck, "V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019" Sign up
67. Zgierz, "TriOk Nocna Łódzka TRIada #3" Sign up
68. Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziski Bieg Par" Sign up
69. Ścinawa, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Ścinawa" Sign up
70. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4" Sign up
71. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80/160 km" Sign up
72. Nowa Sól, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Nowa Sól" Sign up
73. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
74. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" Sign up
75. Garczyn, "VIII Bieg Morsa - osoby poniżej 16. roku życia i powyżej 70. roku życia" Sign up
76. Gdańsk, "Bieg Po Pączka" Sign up
77. Szklary Górne, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Szklary Górne" Sign up
78. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
79. HEL, "V ZLOT MORSÓW W HELU "NA POCZĄTKU POLSKI"" Sign up
80. Lubliniec, "VI-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5 " Sign up
81. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
82. Kosakowo, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
83. Pisz, "Tropem Wilczym" Sign up
84. Ostrołęka, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
85. SUPRAŚL, "TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" Sign up
86. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie" Sign up
87. Zgierz, "3 Nocny Maraton Pływacki" Sign up
88. Zgierz, "3. Nocny Maraton Pływacki - sztafety" Sign up
89. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych" Sign up
90. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
91. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Sign up
92. Piaśnica, "XI Bieg Piaśnicki" Sign up
93. Malbork, "IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu"" Sign up
94. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
95. Starogard Gdański, "36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems" Sign up
96. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna" Sign up
97. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
98. Łukta, "R.AMBO RACE 2019 & R.AMBO RACE KIDS" Sign up
99. Chorzów, "Bieg "Oko w Oko z Rakiem"" Sign up
100. Chlebnia, gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
101. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"" Sign up
102. Dobre Miasto, "Biegi z przeszkodami - Twarda Sztuka IV" Sign up
103. Tczew, "SILGAN – ćwierćmaraton" Sign up
104. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne" Sign up
105. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy drużynowe" Sign up
106. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Lato" Sign up
107. Piątnica k. Łomży, "IV Bieg z Butelką Mleka" Sign up
108. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Sign up
109. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Sign up
110. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Sign up
111. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Sign up
112. Kobylnica, "Korona Północy - Kobylnica" Sign up
113. Gdynia, "Impreza testowa dla TP" Sign up
114. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
115. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up
116. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ