Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni" Sign up
2. Lędziny, "IV lędziński bieg przełajowy i nordic walking" Sign up
3. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2" odwołano
4. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2, biegi dziecięce" odwołano
5. Radzionków, "V ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Sign up
6. Ocypel, "Biegaj w Ocyplu-Leśne Wandry VII" odwołano
7. Iwanowice Duże , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - V etap " odwołano
8. Opalenie, "VII Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" odwołano
9. Władysławowo, "Bieg i Marsz Północy" odwołano
10. Lębork, "VIPółmaraton Wrotkarski Długodystansowy Puchar Polski w Lęborku" Sign up
11. Cała Polska, "Aktywny Dzień Flagi" Sign up
12. Białystok, "Leśna Triada 2/3 - Las Antoniukowski" Sign up
13. Polska, "Cała Polska, "Pierwszy charytatywny bieg - bieg dla Michalinki - Fundacja "Szlachetny Gest" - WIRTUALNY." Sign up
14. Cała Polska, "Stretch Out #2: Przełam się. Zrób mostek" Sign up
15. Trójmiasto, "ANOmalia #6" Sign up
16. Sopot, "Sopockie Lato" odwołano
17. Gdańsk, "Cyklo Challenge #CykloMniekręci" Sign up
18. Szpęgawsk, "III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2020" odwołano
19. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Wrotkarski w Pruszczu Gdańskim" Sign up
20. Stołectwo Minięta gm. Dzierzgoń, "TERENOWA GEHENNA" Sign up
21. Cała Polska, "Charytatywny bieg indywidualny - Trasa DOBRA" Sign up
22. Pelplin, "Papieski Bieg Wirtualny" Sign up
23. Łęczyca, "Nakarm Zwierzaka ze Schroniska - Bieg na 6 Łap" Sign up
24. Katowice, "V SIEMIANOWICKI BIEG ŚWIETLIKÓW " Sign up
25. Sztum, "IV Sztumski Nocny Bieg Świętojański i Marsz Nordic Walking" odwołano
26. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Sign up
27. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Sign up
28. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Sign up
29. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Sign up
30. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3" Sign up
31. Gdańsk, "II Wiosenny Gdański Półmaraton Wrotkarski o Puchar Prezydent" Sign up
32. Kuchary , ""Wiosenne Przebudzenie" 2 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Sign up
33. Sieradz, "Wiosenny Rajd z Garrosa Team" Sign up
34. Białystok, "Leśna Triada 3/3 - Las Pietrasze" Sign up
35. Katowice, "RuN & FuN - bieg wirtualny" Sign up
36. Cała Polska, "Bieg Świętojański - edycja wirtualna" Sign up
37. Tychy, "#10naXPolonii z okazji obchodów X- lecia Klubu Sportowego Polonia Tychy" Sign up
38. Złotów, "650NIGHTWORKOUT" odwołano
39. Kliniska Wielkie/Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" odwołano
40. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie " Sign up
41. Korycin, "XXIX Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Sign up
42. Gniew, "VEOLIA RUN - 5 KM Biegiem po Gniewie - II edycja" odwołano
43. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Sign up
44. Koniecpol, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VI etap " Sign up
45. Gdańsk - Wrzeszcz Dolny, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzesz Dolny - Bieg Główny - 5 km" Sign up
46. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - czerwiec" Sign up
47. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Sign up
48. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
49. Sopot, "Wyzwanie na czerwiec z Sopockim MOSiRem" Sign up
50. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika" Sign up
51. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3" Sign up
52. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3, biegi dziecięce" Sign up
53. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 10km" odwołano
54. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci" odwołano
55. SUWAŁKI, "ROZBIEGANA ARKADIA" Sign up
56. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej" odwołano
57. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Biegi dzieci i Marsz rodziców z wózkami" odwołano
58. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg przełajowy dla młodzieży od 13 do 15 lat na dystansie 2,4 km" odwołano
59. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Marsz Nordic Walking na 5 km" odwołano
60. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg 5 km" odwołano
61. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg główny na 15 km" odwołano
62. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020" Sign up
63. Gnojewo k/Malborka, "Wielkanocny Bieg oraz marsz Nordic walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego " Sign up
64. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
65. Władysławowo, "Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca" Sign up
66. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Sign up
67. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020" Sign up
68. Gdańsk, "3# Cyklo Gdańsk - wyścig szosowy" Sign up
69. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Sign up
70. Cała Polska, "Parawan Run" Sign up
71. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Sign up
72. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4" Sign up
73. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4, biegi dziecięce" Sign up
74. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1 - Biegi Młodzieżowe" Sign up
75. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Sign up
76. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 4" Sign up
77. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Sign up
78. Krasnopol, "Leśny Bieg w ramach Biegu Wśród Krasnych Pól" Sign up
79. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Sign up
80. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
81. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
82. Rajgród, "iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród" Sign up
83. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne" Sign up
84. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - sztafety 2 osobowe" Sign up
85. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" odwołano
86. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" Sign up
87. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Sign up
88. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Sign up
89. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Sign up
90. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Sign up
91. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
92. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Sign up
93. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
94. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
95. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5" Sign up
96. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Sign up
97. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5, biegi dziecięce" Sign up
98. Jastarnia, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Sign up
99. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
100. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Sign up
101. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Sign up
102. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Sign up
103. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Sign up
104. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up
105. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
106. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" Sign up
107. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
108. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Sign up
109. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/3 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Sign up
110. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Sign up
111. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
112. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
113. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" Sign up
114. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
115. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Sign up
116. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
117. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
118. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Sign up
119. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Sign up
120. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Sign up
121. Kartuzy, "5# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Sign up
122. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Sign up
123. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
124. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
125. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
126. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
127. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Sign up
128. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Sign up
129. Gdańsk Orunia - Park Oruński, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/3 - Orunia-św.Wojciech-Lipce - Bieg Główny - 5 km" Sign up
130. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Sign up
131. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
132. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" Sign up
133. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Sign up
134. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Sign up
135. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Sign up
136. Sopot, "Sopocka Jesień" Sign up
137. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Sign up
138. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Sign up
139. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Sign up
140. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Sign up
141. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Sign up
142. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Sign up
143. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
144. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Sign up
145. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Sign up
146. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Sign up
147. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Sign up
148. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Sign up
149. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
150. Polska , "50+ km w Październiku - Biegam Bo Kocham Ten Stan " Sign up
151. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Sign up
152. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6" Sign up
153. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6, biegi dziecięce" Sign up
154. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Sign up
155. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Sign up
156. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Sign up
157. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Sign up
158. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Sign up
159. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Sign up
160. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Sign up
161. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Sign up
162. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
163. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Sign up
164. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Sign up
165. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Sign up
166. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Sign up
167. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafeta" Sign up
168. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
169. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Sign up
170. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
171. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
172. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
173. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Sign up
174. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
175. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
176. Gdynia, "Impreza testowa 2" Sign up
177. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
178. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
179. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
180. Testowo, "Testowa 1" Sign up
181. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up
182. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
183. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
184. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
185. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
186. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ