Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Wejherowo, "PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - starty indywidualne" Sign up
2. Wejherowo, "PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - sztafeta" Sign up
3. Pasłęk, "XII Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych promujący Pasłęckie Mury Obronne" Sign up
4. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy 2022 - Kobylnica" Sign up
5. Sopot, "Wyścigi pływackie dookoła Molo 2022 im. Jacka Satrościaka pod Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu 3/3" Sign up
6. Charbrowo gm. Wicko, "VII Magiczny Bieg Przy Pochodniach" Sign up
7. Włocławek, "6 Włocławski Bieg Nocny" Sign up
8. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2022" Sign up
9. Liniewo, "GRAND PRIX WRAK RACE Liniewo - Edycja I" Sign up
10. Skarszewy, "XXIV Biegi uliczne im. Jana Kielasa VI Mistrzostwa Polski Urzędników - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
11. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42/21/10km + biegi dla dzieci)" Sign up
12. Gniew, "VIII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
13. Tczew, "VII Tczewski Cross Rowerowy" Sign up
14. Stara Kiszewa, "Kiszewski bieg przełajowy - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
15. Owidz, "IX Grodzisko Cross - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
16. Połczyno, "VIII Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Sign up
17. Pelplin, "Bieg Cysterski Pelplin" Sign up
18. Sopot, "SuperSprint Triathlon Sopot" Sign up
19. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
20. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
21. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Sign up
22. Skórcz, "II Bieg Wilka Kociewskiego - Najszybsza Leśna 5-tka - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - V Biegowe Grand Prix Kociewia " Sign up
23. Warlubie, "XXXIX Biegi Pamięci Bronisława Malinowskiego - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
24. Lubiszewo , "Lubiszewska DYCHA" Sign up
25. Zblewo, "IV Bieg o Puchar Wójta, II Mistrzostwa Polski Energa - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
26. Osie, "XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO" Sign up
27. Hajnówka, "XIII Hajnowska Dwunastka" Sign up
28. Wicko, "I Bieg Pod Wiatrakami" Sign up
29. Leśniewo, "II Leśniewska Dycha" Sign up
30. Wejherowo, "Puchar Polski Nordic Walking - Wejherowo" Sign up
31. Trąbki Wielkie, "Ekologiczna 5-tka - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
32. Tczew, "V Maraton Powiatu Tczewskiego Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Sign up
33. Tczew, "X Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego" Sign up
34. Tczew, "XXXI Bieg Sambora (atest PZLA)" Sign up
35. Gdańsk, "Bieg Niepodległości w Porcie Gdańsk" Sign up
36. Charbrowo gm. Wicko, "II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości)" Sign up
37. Tczew, "Gala Grand Prix Powiatu Tczewskiego " Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ