Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #3" Sign up
2. Cała Polska , "#BiegDlaDanielka" Sign up
3. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #3" Sign up
4. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2020" Sign up
5. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Sign up
6. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
7. Łódź, "Jednodniowy Dwumaraton na Zdrowie vol.1" Sign up
8. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Sign up
9. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
10. Pelplin, "Rodzinny Rowerowy Rajd Wirtualny" Sign up
11. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - I turnus" Sign up
12. Władysławowo, "Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca" Sign up
13. Główczyce, "Rajd na Orientację Maczuga Stolema 2020" Sign up
14. Trójmiasto, "ANOmalia #6" Sign up
15. Krokowa, "CYKLO GRAVEL Krokowa" Sign up
16. Gdańsk, "3# Cyklo Gdańsk - wyścig szosowy" Sign up
17. Krzywe , "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Sign up
18. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni #2 "Parawan Run"" Sign up
19. Sieradz ul Portowa 2, "Letni Rajd Nordic Walking " Sign up
20. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020 WIRTUALNIE" Sign up
21. Cała Polska, "Combat Covid/Marszowisko" Sign up
22. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - II turnus" Sign up
23. Sopot, "Lipcowe wyzwanie 2020 z MOSiR Sopot" Sign up
24. Cała Polska, "Parawan Run" Sign up
25. Gdynia, "Letnie Wyzwanie z Pucharem Gdyni i Gdyńskim Centrum Sportu" Sign up
26. Bajerze, "Wirtualna impreza charytatywna "Piątka dla Szymona"" Sign up
27. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Sign up
28. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień" Sign up
29. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień, biegi dziecięce" Sign up
30. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1 - Biegi Młodzieżowe" Sign up
31. Malbork, "I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH W MALBORKU " Sign up
32. CAŁY ŚWIAT, ""WIRTUALNY BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARASZAWSKICH " " Sign up
33. Wolbrom, "Cross Activ Zamek Pilcza Smoleń 2020" Sign up
34. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Sign up
35. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Sign up
36. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Sign up
37. Braniewo, "BIEG, MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI „DNIA KOBIET”" Sign up
38. Słupsk, "Słupska Piwna Mila" Sign up
39. Krasnopol, "Leśny Bieg w ramach Biegu Wśród Krasnych Pól" Sign up
40. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Sign up
41. Gliwice, "Licencjonowane szkolenie na SĘDZIEGO OCR" Sign up
42. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
43. Rajgród, "iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród" Sign up
44. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne" Sign up
45. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - sztafety 2 osobowe" Sign up
46. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" odwołano
47. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" Sign up
48. Władysławowo, "Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim" Sign up
49. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" Sign up
50. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Gdańska Leśna Piątka - TPK Oliwa"" Sign up
51. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km" Sign up
52. Stara Łomża nad Rzeką, "I Bieg na Królową Bonę" Sign up
53. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 10 km" Sign up
54. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - WIRTUALNIE" Sign up
55. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - III turnus" Sign up
56. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Sign up
57. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Sign up
58. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Sign up
59. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #4" Sign up
60. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #4" Sign up
61. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Sign up
62. Sztum, "IV SZTUMSKI NOCNY BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI i MARSZ NORDIC WALKING" Sign up
63. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Sign up
64. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
65. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana"" Sign up
66. Bożepole Małe, "II Rodzinny Rajd Rowerowy" Sign up
67. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Sign up
68. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
69. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – I bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Sign up
70. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #5" Sign up
71. Bieniszew, "gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
72. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #5" Sign up
73. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
74. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Sign up
75. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej" Sign up
76. Jastarnia, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Sign up
77. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
78. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Sign up
79. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Sign up
80. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Sign up
81. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Sign up
82. Cedry Wielkie , "Rowerowe Żuławy Cyklo Cedry Wielkie" Sign up
83. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
84. Nowe Miasto , ""Letnia Przygoda" 3 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Sign up
85. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" Sign up
86. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Sign up
87. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Sign up
88. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42/21/10km)" Sign up
89. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień" Sign up
90. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień, biegi dziecięce" Sign up
91. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
92. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Sign up
93. Pieszyce, "Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich" Sign up
94. Krokowa, "1# Cyklo Krokowa - wyścig szosowy" Sign up
95. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/3 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Sign up
96. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Sign up
97. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
98. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
99. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" Sign up
100. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
101. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Sign up
102. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
103. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
104. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Sign up
105. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Sign up
106. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Sign up
107. Kartuzy, "5# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Sign up
108. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Sign up
109. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
110. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
111. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
112. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
113. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Sign up
114. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Sign up
115. Gdańsk Orunia - Park Oruński, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/3 - Orunia-św.Wojciech-Lipce - Bieg Główny - 5 km" Sign up
116. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Sign up
117. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
118. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
119. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Sign up
120. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Sign up
121. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Sign up
122. Sopot, "Sopocka Jesień" Sign up
123. Gmina Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy " Sign up
124. Gmina Filipów, "Filipowskiego Biegu Jaćwinga - 12.5km" Sign up
125. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Sign up
126. Sopot, "NucelaRUN" Sign up
127. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Sign up
128. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Sign up
129. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Sign up
130. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Sign up
131. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Sign up
132. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Sign up
133. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Sign up
134. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Sign up
135. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Sign up
136. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Sign up
137. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
138. Cała Polska, "Back to school " Sign up
139. Polska , "50+ km w Październiku - Biegam Bo Kocham Ten Stan " Sign up
140. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Sign up
141. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik" Sign up
142. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" Sign up
143. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Sign up
144. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Sign up
145. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Sign up
146. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Sign up
147. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Sign up
148. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Sign up
149. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Sign up
150. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Sign up
151. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
152. Gdańsk, "przeRUNbane" Sign up
153. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Sign up
154. Jastarnia - Władysławowo, "XVII Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
155. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Sign up
156. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Sign up
157. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Sign up
158. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafeta" Sign up
159. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Sign up
160. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Sign up
161. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
162. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
163. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Sign up
164. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
165. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
166. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
167. Cała Polska, "PanDa 3" Sign up
168. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
169. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Sign up
170. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Sign up
171. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
172. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
173. Gdynia, "Impreza testowa 2" Sign up
174. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
175. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
176. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Sign up
177. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
178. Testowo, "Testowa 1" Sign up
179. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up
180. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
181. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
182. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
183. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
184. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up
185. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
186. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ