Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #3" Sign up
2. Waplewo Wielkie (GMINA STARY TARG), "BIEG oraz MARSZ NORDIC WALKING w MUZEUM TRADYCJI SZLACHECKIEJ w WAPLEWIE WIELKIM z HISTORIĄ w TLE" Sign up
3. Tczew, "GP Tczewa 2022 w Tenisie Ziemnym 2/4" Sign up
4. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy 2022 - Kobylnica" Sign up
5. Chojnice, "Spotkanie przy ognisku na ściernisku" Sign up
6. Start Kraków. , "VELO DUNAJEC - Rajd rowerowy turystyczno-krajoznawczy" Sign up
7. Sopot, "Wyścigi pływackie dookoła Molo 2022 im. Jacka Satrościaka pod Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu 3/3" Sign up
8. Chojnice, "Spotkanie przy ognisku na ściernisku" Sign up
9. Charbrowo gm. Wicko, "VII Magiczny Bieg Przy Pochodniach" Sign up
10. Pelplin , "CYKLO Pelplin wyścig szosowy " odwołano
11. Gniew, "V BEACH VOLLEYBALL GNIEW 2022 Z HOTELEM NA WZGÓRZU - II turniej" Sign up
12. Kodeń, "Kodeń - Zostań z Bugiem Rajd Nordic Walking" Sign up
13. Malbork, "Trening Letni Malborskich Morsów ze Spływem na Byle Czym i Byle Jak" Sign up
14. Suwałki, "WAKACYJNE PODRÓŻE PO KULTURZE „Tajemnice suwalskich zaułków”" Sign up
15. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #4" Sign up
16. Borkowo, "Aktywność - Grand Prix 2022 Gminy Pruszcz Gdański #8" Sign up
17. Chełmno, "III Nocne Bieganie Chełmińską Starówką" Sign up
18. Włocławek, "6 Włocławski Bieg Nocny" Sign up
19. Starogard Gdański, "XXVI Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby 17. Memoriał " Sign up
20. Sumin, "SwimRun Sumin - starty indywidualne" Sign up
21. Sumin, "SwimRun Sumin - starty drużynowe" Sign up
22. Półwysep Helski, "XII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
23. Półwysep Helski, "XII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza - bieg dzieci" Sign up
24. Turtul, "Predathlon Run 2022" Sign up
25. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2022" Sign up
26. Dziemiany, "MISTRZOSTWA KASZUB W NORDIC WALKING NA 5 KM SZTAFETOWE MISTRZOSTWA KASZUB 5x1km" Sign up
27. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork dla dzieci" Sign up
28. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" Sign up
29. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" Sign up
30. Liniewo, "GRAND PRIX WRAK RACE Liniewo - Edycja I" Sign up
31. Sokółka, "VI Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Sign up
32. Skarszewy, "XXIV Biegi uliczne im. Jana Kielasa VI Mistrzostwa Polski Urzędników - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
33. Dziemany, "MISTRZOSTWA KASZUB W BIEGU NA 5 KM SZTAFETOWE MISTRZOSTWA KASZUB 5x1km" Sign up
34. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - sierpień" Sign up
35. Dąbrowa Górnicza, "POGORIA OPEN WATER" Sign up
36. Świecie, "XIX Wyścig kolarski. Jazda indywidualna na czas "Mocni w wierze na rowerze"" Sign up
37. Myślenice, "Biegaj z Dalinem vol.2" Sign up
38. Cała Polska i zagranica, "II Bieg Ku Chwale Kawalerii i Artylerii Konnej II RP" Sign up
39. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – II bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Sign up
40. Chmielno, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / CHMIELNO" Sign up
41. Kartuzy, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / KARTUZY" Sign up
42. Kiełpino, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / KIEŁPINO" Sign up
43. Sierakowice, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / SIERAKOWICE" Sign up
44. Kościerzyna, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / KOŚCIERZYNA" Sign up
45. Dzierżążno, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / DZIERŻĄŻNO" Sign up
46. Goręczyno, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / GORĘCZYNO" Sign up
47. Kaliska, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / KALISKA" Sign up
48. Luzino, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / LUZINO" Sign up
49. Nowa Karczma, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / NOWA KARCZMA" Sign up
50. Sulęczyno, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / SULĘCZYNO" Sign up
51. Stara Kiszewa, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / STARA KISZEWA" Sign up
52. Skarszewy, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / SKARSZEWY" Sign up
53. Starogard Gdański, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / STAROGARD GDAŃSKI" Sign up
54. Somonino, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / SOMONINO" Sign up
55. Skórcz, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / SKÓRCZ" Sign up
56. Tczew, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / TCZEW" Sign up
57. Wejherowo, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / WEJHEROWO" Sign up
58. Wielki Klincz, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / WIELKI KLINCZ" Sign up
59. Żukowo, "Wielki NABÓR AMS na sezon 2022/2023 / ŻUKOWO" Sign up
60. Kartuzy, "Wielki NABÓR STARS na sezon 2022/2023 / STARS KARTUZY" Sign up
61. Starogard Gdański, "Wielki NABÓR STARS by AMS na sezon 2022/2023 / STARS STAROGARD GDAŃSKI" Sign up
62. Laski, "Bieg Cross Kampinos 2022" Sign up
63. Tczew, "GP Tczewa 2022 w Tenisie Ziemnym 3/4" Sign up
64. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42/21/10km + biegi dla dzieci)" Sign up
65. Strzebielino Osiedle, "IV RODZINNY RAJD ROWEROWY" Sign up
66. Krzyżówka ( Gniezno + 10km ), "Rajd przygodowy BUSOLA" odwołano
67. Gniew, "VIII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Sign up
68. Obliwice, "Półmaraton 21,0925 km - Połączenie trzech tras (czarnej, czerwonej i zielonej)" Sign up
69. Bytom - Miechowice, "V CROSS - MOL " Sign up
70. Hel pow. pucki, "II Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Obrońców Helu" Sign up
71. Gdańsk, "Nordic Walking Gdańsk" odwołano
72. Władysławowo, "Bieg Bohaterów Kaszubskich" Sign up
73. Mieszkowice , "2 Miodowy Marsz Nordic Walking" Sign up
74. Sławków, "Bieg trzech zamków - Sławków" Sign up
75. Tczew, "VII Tczewski Cross Rowerowy" Sign up
76. Grudziądz, "V Niebieski Bieg " Sign up
77. Dzierzgoń, "Bieg oraz Marsz Nordic Walking Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej w Gm. Dzierzgoń" Sign up
78. Giełczyn k. Łomży, "VI Bieg z Butelką Mleka " Sign up
79. Radomsko, "III Radomszczańska Piwna Mila" Sign up
80. Stara Kiszewa, "Kiszewski bieg przełajowy - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
81. Obliwice, "40 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
82. Skórcz, "VII Biegu Jurka V Brygady Wileńskiej" Sign up
83. Straszyn, "Aktywność - Grand Prix 2022 Gminy Pruszcz Gdański #9" Sign up
84. Wydminy, "Maraton Wydminy" Sign up
85. Barlinek, "Mistrzostwa Europejskiej Stolicy Nordic Walking - Korona Północy" Sign up
86. Gdańsk, "Na nogach i kołach wokół Pachołka - wyścigi kolarskie MTB XC" Sign up
87. Rypin, "XVII Rypiński Bieg Po Zdrowie – Doliną Rypienicy" Sign up
88. Puławy n/Wisłą, "Rajd Nordic Walking Puławy - W Dbałości o Człowieka" Sign up
89. Boniewo, "VI Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy "Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem" Sign up
90. Lubichowo pow. starogardzki, "II Pomorski Bieg Walki o Pamięć - Bieg Inki - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
91. Czarna Białostocka, "IV Bieg Hubertusa" Sign up
92. Gdańsk, "Na nogach i kołach wokół Pachołka - biegi cross country" Sign up
93. Elbląg, "Bażantaria Jump & Run - Bieg Junior (dzieci 6-16 lat)" Sign up
94. Gdańsk - Wyspa Sobieszewska, "ROWEROWA WYSPA" Sign up
95. Sulejówek, "VI Bieg Marszałka" Sign up
96. Sieradz , "Urodzinowy Rudy Marsz do Rudy" Sign up
97. Owidz, "IX Grodzisko Cross - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
98. Elbląg, "Bażantaria Jump & Run - Bieg Family (dorosły + dziecko)" Sign up
99. Elbląg, "Bażantaria Jump & Run - Bieg Classic (16 lat i więcej)" Sign up
100. Połczyno, "VIII Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Sign up
101. Gdańsk, Pszczółki, cała Polska, "Bieg do Miodu - VIII Edycja 2022" Sign up
102. Mokry Dwór, "Aktywność - Grand Prix 2022 Gminy Pruszcz Gdański #10" Sign up
103. Tczew, "GP Tczewa 2022 w Tenisie Ziemnym 4/4" Sign up
104. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Sign up
105. Pelplin, "Bieg Cysterski Pelplin" Sign up
106. Cała Polska, "II Charytatywny Marszobieg Rodzinny na rzecz Fundacji DPD Polska - Impreza dla Pracowników i Współpracowników DPD" Sign up
107. Świetlino, "Bieg i Marsz Nordic Walking Świetlińska Górka" Sign up
108. Ciemnoszyje, "XIII Bieg Rolnika Mistrzostwa Województwa Podlaskiego LZS Rolników" Sign up
109. Grudziądz, "Przegoń przemoc - Obudź nadzieję" Sign up
110. Złoty Potok, Gmina Janów , "V etap XII Jurajski Puchar Nordic Walking" Sign up
111. Linia, "XVI Wojewódzki Biegi Przełajowe Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego oraz Rajd Nordic Walking „Z kijami po zdrowie” " Sign up
112. Sopot, "SuperSprint Triathlon Sopot" Sign up
113. Olkusz, "OLKUSKI BIEG ULICZNY V SREBRNA DZIESIĄTKA" Sign up
114. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
115. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
116. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Sign up
117. Annopol, "II Nadwiślański Marsz Nordic Walking - Chodzimy z SZANSĄ" Sign up
118. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy - wyścig szosowy " odwołano
119. Elbląg , "lI Mistrzostwa Elbląga w biegach przełajowych " Sign up
120. Łódź, "Pizza Run 2022 z Fiero!" Sign up
121. Kuźnica - Rozewie, "IV Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
122. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - wrzesień" Sign up
123. Skórcz, "II Bieg Wilka Kociewskiego - Najszybsza Leśna 5-tka - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - V Biegowe Grand Prix Kociewia " Sign up
124. Legnica, "2. CHARYTATYWNY BIEGPLON SERCA" Sign up
125. Cała Polska, "Pizza Run 2022 VR" Sign up
126. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2022 - biegi: JURA ULTRA 100, JURA ULTRA 50, JURA TRAIL 25, JURA TRAIL 10" Sign up
127. Turtul, "Ultra Hańcza 2022 - Jesień" odwołano
128. Gdańsk, "II Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości" Sign up
129. Supraśl, "OnkoRun 2022" Sign up
130. Władysławowo, "VI Bieg i Marsz NW na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
131. Warlubie, "XXXIX Biegi Pamięci Bronisława Malinowskiego - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
132. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2022 - JURA Nordic Walking" Sign up
133. Gdańsk, "#RUNGDN Sobieszewo" Sign up
134. Będzin, "III Powiatowy Bieg Rodzinny 2022 - rywalizacja rodzinna" Sign up
135. Będzin, "III Powiatowy Bieg Rodzinny 2022 - rywalizacja indywidualna" Sign up
136. Lubiszewo , "Lubiszewska DYCHA" Sign up
137. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2022 - biegi DLA DZIECI" Sign up
138. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2022 - bieg RODZINNY" Sign up
139. Prabuty, "XIII BIEG ULICZNY „LIWA CUP”" Sign up
140. Ostroęka, "Test Coopera dla Wszystkich w Ostrołęce" Sign up
141. Dzierzgoń, "III Nocny Bieg Komtura Dzierzgońskiego - Dzierzgoń Team" Sign up
142. Gdańsk Osowa, "IX edycja "Ląduj w Osowej" - Bieg 5km, Bieg 10km, Marsz Nordic Walking 5km, Biegi dla dzieci" Sign up
143. Zblewo, "IV Bieg o Puchar Wójta, II Mistrzostwa Polski Energa - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
144. Gdynia, "Puchar Gdyni - Gdynia Dąbrowa 1/2 - Bieg na Polanie" Sign up
145. Dąbrowa Górnicza, "XI Cross Czwórki" Sign up
146. Kazimierz Dolny n/Wisłą, "Nordikiada 2022 10/13" Sign up
147. Gliwice, "5 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
148. Osie, "XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO" Sign up
149. Gdańsk, "Cross Duathlon Gdańsk 2022 - dystans medium" Sign up
150. CET NATURUM, Ruda Sułowska 20, 56-300 Milicz , "Rodzinny Rajd Rowerowy – TOUR DE EKOLOGIA" Sign up
151. Hajnówka, "XIII Hajnowska Dwunastka" Sign up
152. Gołdap, "Maraton pieszo/rowerowo/kajakowy Zorientuj się na EGO - Etap Pieszy" Sign up
153. Skuły, "8 Dycha Strażacka" Sign up
154. Grójec, "XII Grójecka Dycha pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec" Sign up
155. Gdańsk, "Cross Duathlon Gdańsk 2022 - dystans sprint" Sign up
156. Wicko, "I Bieg Pod Wiatrakami" Sign up
157. Milanówek, "Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Ulicznych i Nartorolkach." Sign up
158. Jastarnia - Władysławowo, "XIX Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
159. Cała Polska, "30. Bieg Kociewski z Polpharmą - bieg wirtualny" Sign up
160. Katowice, "BĄDŹ AKTYWNY – PRZEGOŃ RAKA! " Sign up
161. Łobez, "IV Terenowy Łobeski Bieg Wilka" Sign up
162. Leśniewo, "II Leśniewska Dycha" Sign up
163. Szelment, "Jesionowa Cross 2022" odwołano
164. Dęblin, "Nordikiada 2022 11/13" Sign up
165. Chełmno, "51 Ogólnopolskie Biegi Uliczne Memoriał J. Schmeltera" Sign up
166. Starogard Gdański, "30. Bieg Kociewski z Polpharmą - bieg młodzieżowy" Sign up
167. Starogard Gdański, "30. Bieg Kociewski z Polpharmą - bieg stacjonarny" Sign up
168. Wejherowo, "Puchar Polski Nordic Walking - Wejherowo" Sign up
169. Trąbki Wielkie, "Ekologiczna 5-tka - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
170. Joniec, "Bieg Jesienny - IV Bieg z Kwartetu Biegowego "Cztery pory Roku 2022"" Sign up
171. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - październik" Sign up
172. Piekary Śląskie, "VI Bieg Charytatywny Pomagamy Durś" Sign up
173. Cała Polska, "Leśny Bieg - bieg wirtualny" Sign up
174. Gdańsk, "#RUNGDN Hevelianum" Sign up
175. Tuchola, "XIII Bieg św. Huberta " Sign up
176. Gdańsk - Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2022 - biegi dla dzieci" Sign up
177. Gdańsk - Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2022 - biegi główne: 5 km, 10 km, 20 km" Sign up
178. Gdańsk - Wyspa Sobieszewska, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY 2022 - marsz Nordic Walking 5 km" Sign up
179. Gdańsk, "V Bieg Papieski 2022" Sign up
180. Cały Świat, "VIII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - BIEG WIRTUALNY" Sign up
181. Siemianowice Śląskie, "VIII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - BIEG DLA DZIECI " Sign up
182. Siemianowice Śląskie, "VIII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - BIEG TRADYCYJNY" Sign up
183. Tczew, "V Maraton Powiatu Tczewskiego Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Sign up
184. Tczew, "X Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego" Sign up
185. Tczew, "XXXI Bieg Sambora (atest PZLA)" Sign up
186. Tomaszów gm. Puławy, "Nordikiada 2022 12/13" Sign up
187. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - listopad" Sign up
188. Świecie, "III Kociewski Bieg Niepodległości - V Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
189. Gdańsk, "Bieg Niepodległości w Porcie Gdańsk" Sign up
190. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
191. Charbrowo gm. Wicko, "II Bieg z Patriotycznym Sercem (Bieg Niepodległości)" Sign up
192. Giełczyn k. Łomży , "Bieg Niepodległości " Sign up
193. Tczew, "Gala Grand Prix Powiatu Tczewskiego " Sign up
194. Sopot, "Bieg w Piz#du 2022" Sign up
195. Polska, "PKO Korona Śląskich Półmaratonów" Sign up
196. Gdynia, "Puchar Gdyni - Gdynia Dąbrowa - 2/2 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
197. Parchatka k/Puław, "Nordikiada 2022 13/13" Sign up
198. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - grudzień" Sign up
199. Skarszewy, "V Kociewska Gala Biegowa" Sign up
200. Cała Polska, "Wirtualny Bieg "O, Choinka"" Sign up
201. Wejherowo, "Zimowy Festiwal Ultra Way" Sign up
202. Stilo, "Ultra Stilo 3 - 2 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" Sign up
203. REICHARD VON VALDANO, "HISTORYCZNA NOCNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA połączona ze zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc w pięknej Gminie Stary Targ " Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ