Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #1" Sign up
2. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3" odwołano
3. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3, biegi dziecięce" odwołano
4. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 10km" odwołano
5. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci" odwołano
6. Gościcino, "Trening z Polipack Team GWE w Gościcinie" Sign up
7. SUWAŁKI, "ROZBIEGANA ARKADIA" Sign up
8. CAŁY ŚWIAT, "DLA DZIECI ŚP PILOTA "WIRTUALNY LOT MIGIEM 29 Z ŚP KRZYSZOFEM SOBAŃSKIM"" Sign up
9. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika" Sign up
10. Cała Polska, "Bieg Świętojański - edycja wirtualna" Sign up
11. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #2" Sign up
12. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #2" Sign up
13. Łódź, "Ice Cream Run z Lód Miód" Sign up
14. Cały Świat, "Wirtualny Ice Cream Run 2020" Sign up
15. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej" odwołano
16. Braniewo , "Rodzinny Bieg na Orientację z Przeszkodami" Sign up
17. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Biegi dzieci i Marsz rodziców z wózkami" odwołano
18. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg przełajowy dla młodzieży od 13 do 15 lat na dystansie 2,4 km" odwołano
19. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Marsz Nordic Walking na 5 km" odwołano
20. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg 5 km" odwołano
21. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg główny na 15 km" odwołano
22. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2020 #2" Sign up
23. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 4" Sign up
24. Gnojewo k/Malborka, "Wielkanocny Bieg oraz marsz Nordic walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego " odwołano
25. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #3" Sign up
26. Cała Polska , "#BiegDlaDanielka" Sign up
27. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #3" Sign up
28. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Sign up
29. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
30. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Sign up
31. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
32. Pelplin, "Rodzinny Rowerowy Rajd Wirtualny" Sign up
33. Łódź, "Jednodniowy Dwumaraton na Zdrowie vol.1" Sign up
34. Władysławowo, "Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca" Sign up
35. Główczyce, "Rajd na Orientację Maczuga Stolema 2020" Sign up
36. Trójmiasto, "ANOmalia #6" Sign up
37. Krokowa, "CYKLO GRAVEL Krokowa" Sign up
38. Gdańsk, "3# Cyklo Gdańsk - wyścig szosowy" Sign up
39. Krzywe , "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Sign up
40. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni #2 "Parawan Run"" Sign up
41. Sieradz ul Portowa 2, "Letni Rajd Nordic Walking " Sign up
42. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020 WIRTUALNIE" Sign up
43. Cała Polska, "Combat Covid/Marszowisko" Sign up
44. Sopot, "Lipcowe wyzwanie 2020 z MOSiR Sopot" Sign up
45. Cała Polska, "Parawan Run" Sign up
46. Gdynia, "Letnie Wyzwanie z Pucharem Gdyni i Gdyńskim Centrum Sportu" Sign up
47. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Sign up
48. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień" Sign up
49. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - sierpień, biegi dziecięce" Sign up
50. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1 - Biegi Młodzieżowe" Sign up
51. Malbork, "I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH W MALBORKU " Sign up
52. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Sign up
53. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Sign up
54. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Sign up
55. Słupsk, "Słupska Piwna Mila" Sign up
56. Krasnopol, "Leśny Bieg w ramach Biegu Wśród Krasnych Pól" Sign up
57. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Sign up
58. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
59. Rajgród, "iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród" Sign up
60. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne" Sign up
61. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - sztafety 2 osobowe" Sign up
62. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" odwołano
63. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród - Mistrzostwa Podlasia Służb Mundurowych" Sign up
64. Władysławowo, "Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim" Sign up
65. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" Sign up
66. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Gdańska Leśna Piątka - TPK Oliwa"" Sign up
67. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km" Sign up
68. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 10 km" Sign up
69. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - WIRTUALNIE" Sign up
70. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Sign up
71. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Sign up
72. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Sign up
73. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #4" Sign up
74. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #4" Sign up
75. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Sign up
76. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Sign up
77. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
78. Gdańsk, "Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana"" Sign up
79. Bożepole Małe, "II Rodzinny Rajd Rowerowy" Sign up
80. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Sign up
81. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
82. Cała Polska, "„Ready Steady GO....Leon” – I bieg charytatywny dla Leona – Fundacja Iskierka" Sign up
83. Tczew, "Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej #5" Sign up
84. Bieniszew, "gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej" Sign up
85. Tczew, "GP Tczewa 2020 w Tenisie Ziemnym #5" Sign up
86. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
87. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Sign up
88. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej" Sign up
89. Jastarnia, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Sign up
90. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
91. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Sign up
92. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Sign up
93. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Sign up
94. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Sign up
95. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
96. Nowe Miasto , ""Letnia Przygoda" 3 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Sign up
97. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" Sign up
98. Cała Polska, "Wirtualna Piwna Mila" Sign up
99. Starogard Gdański, "Zrób dyszkę, zrób zadyszkę - bieg wirtualny" Sign up
100. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień" Sign up
101. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - wrzesień, biegi dziecięce" Sign up
102. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
103. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Sign up
104. Pieszyce, "Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich" Sign up
105. Krokowa, "1# Cyklo Krokowa - wyścig szosowy" Sign up
106. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/3 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Sign up
107. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Sign up
108. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
109. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
110. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" Sign up
111. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
112. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Sign up
113. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
114. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
115. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Sign up
116. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Sign up
117. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Sign up
118. Kartuzy, "5# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Sign up
119. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Sign up
120. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
121. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
122. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
123. Kuźnica - Rozewie, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
124. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Sign up
125. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Sign up
126. Gdańsk Orunia - Park Oruński, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/3 - Orunia-św.Wojciech-Lipce - Bieg Główny - 5 km" Sign up
127. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Sign up
128. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
129. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" odwołano
130. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Sign up
131. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Sign up
132. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Sign up
133. Sopot, "Sopocka Jesień" Sign up
134. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Sign up
135. Sopot, "NucelaRUN" Sign up
136. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Sign up
137. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Sign up
138. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Sign up
139. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Sign up
140. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Sign up
141. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
142. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Sign up
143. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Sign up
144. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Sign up
145. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Sign up
146. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Sign up
147. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
148. Polska , "50+ km w Październiku - Biegam Bo Kocham Ten Stan " Sign up
149. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Sign up
150. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik" Sign up
151. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" Sign up
152. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Sign up
153. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Sign up
154. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Sign up
155. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Sign up
156. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Sign up
157. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Sign up
158. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Sign up
159. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Sign up
160. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
161. Gdańsk, "przeRUNbane" Sign up
162. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Sign up
163. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Sign up
164. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Sign up
165. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Sign up
166. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafeta" Sign up
167. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Sign up
168. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Sign up
169. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
170. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
171. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Sign up
172. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
173. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
174. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
175. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
176. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Sign up
177. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Sign up
178. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
179. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
180. Gdynia, "Impreza testowa 2" Sign up
181. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
182. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
183. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Sign up
184. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
185. Testowo, "Testowa 1" Sign up
186. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up
187. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
188. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
189. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
190. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
191. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up
192. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ