# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Suliński Darek Susz Polska Bieg na 15 km Susz paid BM
2 Semenovych Bogdan Kijow Ukraina Bieg na 15 km paid BM
3 Piernicki Krzysztof Nowa Pilona Polska Bieg na 15 km paid BM
4 Wiśniewska Iwona Skórcz Polska Marsz 5 km paid BM
5 SZWEDOWSKI Kacper Kulice Polska Bieg na 15 km KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin paid BM
6 Kaliszewski Szymon Ostróda - Szafranki Polska Bieg na 5 km Ostróda Sport Team paid BM
7 Łapigrowski Jan Lębork Polska Bieg na 15 km Klub 42,2 Lębork
8 Kaszubowski Maciej Twarda Góra Polska Bieg na 15 km paid BM
9 Duchała Piotr Kwidzyn Polska Marsz 5 km Kwidzyn Biega paid BM
10 Tybuś Łukasz Malbork Polska Bieg na 15 km Marienburg paid BM
11 Tybuś Wojciech Starogard Gdański Polska Bieg na 15 km paid BM
12 Belecki Sławomir Tczew Polska Bieg na 15 km Biegający Tczew paid BM
13 Dywelski Mirosław Tczew Polska Bieg na 15 km Biegający Tczew paid BM
14 Adamus-Kowalska Justyna Przybędza Polska Bieg na 15 km paid BM
15 Cieniuch Karol Szczytniki Polska Bieg na 5 km paid BM
16 Szyca Justyna Wielki Bukowiec Polska Marsz 5 km paid BM
17 Głogowska Hanna Pączewo Polska Marsz 5 km paid BM
18 Pruszyńska Paulina Lubichowo Polska Bieg na 5 km
19 STILLER KAROL Kusięta Polska Marsz 5 km Polipack Team GWE paid BM
20 SEMENOVYCH NATALIIA Kyiv Ukraina Bieg na 15 km paid BM
21 Nowak Andrzej Żelistrzewo Polska Marsz 5 km paid BM
22 Paszkowski Paweł Gdańsk Polska Bieg na 15 km
23 Szumacher-Paszkowska Marta Gdańsk Polska Bieg na 15 km
24 Klang Tomasz Malbork Polska Bieg na 15 km paid BM
25 Ignaczak Janusz Koziegłowy Polska Bieg na 15 km
26 Stiller Daria Częstochowa Polska Bieg na 5 km Polipack Team GWE paid BM
27 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska Marsz 5 km paid BM
28 Gąsiorek Tomasz Brzoza Polska Bieg na 15 km Brzoza Biega paid BM
29 Imielska Justyna Lisewo Polska Marsz 5 km
30 Paszkiewicz Marika Paszkiewicz Lubin Polska Bieg na 15 km paid BM
31 Skowronek Marcin Warszawa Polska Bieg na 15 km paid BM
32 Andrzejewski Janusz Lipowo Polska Bieg na 15 km
33 Lewandowski Grzegorz Bydgoszcz Polska Bieg na 15 km Fixum Dyrdoom AG paid BM
34 Orlikowska Sara Orlikowska Starogard gdański Polska Bieg na 5 km paid BM
35 Kuc Konrad Goniądz Polska Bieg na 15 km paid BM
36 Glaza Henryk Osieczna Polska Bieg na 15 km Leśna Wataha paid BM
37 Trzebiatowska Aneta Gdynia Polska Marsz 5 km paid BM
38 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Polska Marsz 5 km paid BM
39 Adamowski Mariusz Koteże Polska Bieg na 15 km
40 Adamowski Janusz Koteże Polska Bieg na 15 km
41 Wyrostkiewicz Marcin Iława Polska Bieg na 15 km Iława biega paid BM
42 Jasińska Wioletta Skórcz Polska Bieg na 5 km paid BM
43 Brońska Julia Grudziądz Polska Bieg na 5 km paid BM
44 Kamińska Joanna Skórcz Polska Marsz 5 km paid BM
45 Śliwiński Adrian Gdańsk Polska Bieg na 15 km Haken & Bubu Team paid BM
46 Szymański Adam Lębork Polska Bieg na 15 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork
47 Czaja Bogdan Osieczna Polska Bieg na 15 km Leśna Wataha paid BM
48 Bryłka Dariusz Gdańsk Polska Bieg na 15 km paid BM
49 Bryłka Katarzyna Gdańsk Polska Bieg na 15 km paid BM
50 Gdaniec Ewa Tczew Polska Bieg na 15 km Team Tapflo paid BM
51 Gdaniec Artur Tczew Polska Bieg na 15 km Team Tapflo paid BM
52 Gdaniec Oliwier Tczew Polska Bieg na 15 km Team Tapflo paid BM
53 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Polska Marsz 5 km Life Balance Place paid BM
54 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Polska Marsz 5 km Life Balance Place paid BM
55 Ziorkiewicz Blazej Warszawa Polska Bieg na 15 km paid BM
56 Satkiewicz Piotr Pasłęk Polska Bieg na 15 km paid BM
57 KWIATKOWSKA ALICJA KOWALE Polska Bieg na 5 km Groźne Rekiny paid BM
58 Rambowski Marek Starogard Gdański Polska Bieg na 15 km paid BM
59 Barambas Sławomira Skórcz Polska Bieg na 5 km paid BM
60 Piskorski Jerzy Pelplin Polska Bieg na 5 km paid BM
61 Jasiński Andrzej Skórcz Polska Bieg na 15 km paid BM
62 Jasińska Edyta Juszkowo Polska Bieg na 5 km paid BM
63 Jedtka Angelika Skarszewy Polska Bieg na 5 km paid BM
64 Kwiatkowski Kajetan Kowale Polska Bieg na 15 km Kowale Biegają paid BM
65 Klimowski Przemysław Elbląg Polska Bieg na 15 km Plawgo Team paid BM
66 Klimowska Anetta Elbląg Polska Bieg na 15 km Plawgo Team paid BM
67 Kuszowski Adam Malbork Polska Bieg na 15 km paid BM
68 Jedtka Korneliusz Skarszewy Polska Bieg na 5 km paid BM
69 Domian Roman PELPLIN Polska Bieg na 15 km BBL Pelplin paid BM
70 Szulist Stanisław Sobowidz Polska Bieg na 15 km paid BM
71 Kwiatkowska Tatiana Kowale Polska Bieg na 15 km paid BM
72 Wesołowski Zbigniew Skórcz Polska Marsz 5 km Aktywni Kociewiacy paid BM
73 Fischer Barbara Gdynia Polska Marsz 5 km paid BM
74 Sawicka Elżbieta Miradowo Polska Bieg na 5 km paid BM
75 Dordzik Katarzyna Gdynia Polska Bieg na 15 km
76 Lewna Adam Gdańsk Polska Bieg na 15 km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / DOMESTA paid BM
77 Skweres Mariusz Pelplin Polska Bieg na 5 km paid BM
78 Kalinowski Michał Subkowy Polska Bieg na 15 km Subkowskie łepy paid BM
79 Bralski Konrad Elbląg Polska Bieg na 5 km paid BM
80 Bąkowska Monika Starogard Gdański Polska Marsz 5 km paid BM
81 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Polska Bieg na 5 km Buchalter paid BM
82 Sobecka Agata Rajkowy Polska Marsz 5 km paid BM
83 Klejna Wiesława Zblewo Polska Bieg na 15 km KS Sokół Zblewo paid BM
84 Włoch Mateusz Gdańsk Polska Bieg na 5 km paid BM
85 Gajdus Leon Skórcz Polska Bieg na 5 km LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ paid BM
86 Śnieg Aleksandra Gdańsk Polska Bieg na 15 km paid BM
87 Kuschbik Elżbieta Gdańsk Polska Bieg na 15 km LKS Zantyr Sztum
88 Lewandowska Renata Rajkowy Polska Marsz 5 km paid BM
89 Borzych Mateusz Sztum Polska Bieg na 5 km paid BM
90 Woźniak-Ignaszewska Kinga Grudziądz Polska Bieg na 5 km Potejto paid BM
91 Hapke Tomasz Wilkowo Polska Bieg na 15 km Kwidzyn biega paid BM
92 Ignaszewski Przemysław Grudziądz Polska Bieg na 5 km Potejto paid BM
93 Żuk Grzegorz Kwidzyn Polska Bieg na 5 km KWIDZYN BIEGA paid BM
94 Migdalski Piotr Ciechocinek Polska Bieg na 15 km paid BM
95 Machnikowska Agata Sztumskie Pole Polska Bieg na 5 km LKS ZANTYR SZTUM paid BM
96 Machnikowski Adrian Sztumskie Pole Polska Bieg na 15 km paid BM
97 Paprocki Paweł Gdańsk Polska Bieg na 15 km SOMSIADY paid BM
98 Karpińska Elżbieta Gdańsk Polska Marsz 5 km paid BM
99 Karpiński Janusz Gdańsk Polska Marsz 5 km paid BM
100 Remisiewicz Bartosz Ryjewo Polska Bieg na 15 km paid BM


Views: 19266

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ