# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Czechowski Rafał Grudziądz Polska 10 km Nieskończoność paid on-line
2 Weremi Dorota Grudziadz Polska 10 km paid on-line
3 Borzych Mateusz Sztum Polska 10 km paid on-line
4 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Polska 10 km KB Legionowo
5 Gajdus Leon Ocypel Polska 10 km - mieszkańcy Ocypla LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz paid on-line
6 Kwiatkowski Kajetan Kowale Polska 10 km KRT Kwiatki Running Team paid on-line
7 Sroka Marietta Borzechowo Polska 10 km paid on-line
8 Sroka Jerzy Borzechowo Polska 10 km Tri Starogard paid on-line
9 Rambowski Marek Starogard Gdański Polska 10 km paid on-line
10 Masiewicz Krzysztof Elbląg Polska 10 km - mieszkańcy Ocypla
11 KWIATKOWSKA ALICJA KOWALE Polska 10 km Kwiatki Running Team paid on-line
12 Kozłowski Krzysztof Śliwice Polska 10 km
13 Januszewska Krystyna Śliwice Polska 10 km Biegające Śliwice paid on-line
14 Orlikowska Sara Orlikowska Starogard gdański Polska 10 km paid on-line
15 GUZ Robert Tczew Polska 10 km paid on-line
16 Rębacz Kamila Tczew Polska 10 km paid on-line
17 Broda Przemysław Elblag Polska 10 km O.P.D. TEAM paid on-line
18 Ciachorowski Kamil Starogard Gdański Polska 10 km paid on-line
19 Wolski Jarosław Tczew Polska 10 km Biegający Tczew paid on-line
20 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid on-line
21 Jedtka Angelika Skarszewy Polska 10 km paid on-line
22 Jagodda Adam Tczew Polska 10 km Biegający Tczew
23 Leik Wioleta Sztum Polska 10 km
24 Boroś Patrycja Tczew Polska 10 km Subkowskie łepy paid on-line
25 Kalinowski Michał Subkowy Polska 10 km Subkowskie łepy paid on-line
26 Marszałek Marian Starogard Gd. Polska 10 km paid on-line
27 Drewczyńska Adriana Chojnice Polska 10 km Akademia Treningu Your Progress paid on-line
28 Wodzikowski Krzysztof Ocypel Polska 10 km - mieszkańcy Ocypla paid on-line
29 Żygowski Filip Gdynia Polska 10 km paid on-line
30 Włodarczak Barbara Bydgoszcz Polska 10 km TriSpace paid on-line
31 Hoffmann Daniel Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
32 Chmielewski Marek Elblag Polska 10 km O.P.D. TEAM paid on-line
33 Bładzikowski Rafał Tczew Polska 10 km kredytbezstresu.pl paid on-line
34 Nowak Ewa Drzycim Polska 10 km paid on-line
35 Jagodzińska Karolina Lubichowo Polska 10 km paid on-line
36 Myszkier Dariusz Pruszcz Gdański Polska 10 km paid on-line
37 Garbowski Krzysztof Sztum Polska 10 km LKS Zantyr Sztum/GarboTeam
38 Przybyła Dawid Kwidzyn Polska 10 km Kwidzyn Biega
39 Reimus Maciej Skórcz Polska 10 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
40 Kłos Michał Jeleń Polska 10 km Team Tapflo paid on-line
41 Włodarczak Witold Bydgoszcz Polska 10 km TriSpace paid on-line
42 Cyron Bogumił Śliwice Polska 10 km Biegające Śliwice paid on-line
43 Blas Krzysztof Lińsk Polska 10 km Biegające Śliwice paid on-line
44 Osowski Kamil Lubichowo Polska 10 km Aktywni Kociewiacy
45 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska 10 km Morsy Zblewo paid on-line
46 Czajka Bartłomiej Tczew Polska 10 km Team Tapflo paid on-line
47 Szymczyk Marek Gdańsk Polska 10 km paid on-line
48 Grochowska Agnieszka Piła Polska 10 km paid on-line
49 Feczko Hanna Kraków Polska 10 km KS Korona paid on-line
50 Sura Aurelia Kraków Polska 10 km paid on-line
51 Rak-Grzeszkiewicz Dominika Gdańsk Polska 10 km paid on-line
52 Małkiewicz Piotr Czatkowy Polska 10 km Lone Wolf paid on-line
53 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Polska 10 km Morsy Zblewo paid on-line
54 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Polska 10 km Klein Team
55 Grubich Bartlomiej Tczew Polska 10 km Eaton Running Team paid on-line
56 Andrearczyk Wioleta Osieczna Polska 10 km Leśna Wataha paid on-line
57 Kampowski Maciej Tczew Polska 10 km paid on-line
58 Balda Marcin Tczew Polska 10 km Jeziorna Team paid on-line
59 Czarnecki Daniel Tczew Polska 10 km Jeziorna Team paid on-line
60 Niesiołowska Małgorzata Ocypel Polska 10 km - mieszkańcy Ocypla KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA paid on-line
61 Masiewicz Oliwier Ocypel Polska 10 km - mieszkańcy Ocypla LKS Wulkan Biesiadki
62 Dejna Sylwia Tczew Polska 10 km Biegający Tczew
63 Stangel Grzegorz Lubichowo Polska 10 km paid on-line
64 Ignatowski Artur Gdańsk Polska 10 km paid on-line
65 Oleksii Yurij STAROGARD GDAŃSKI Polska 10 km paid on-line
66 Homa Henryk Pelplin Polska 10 km paid on-line
67 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska 10 km paid on-line
68 Mystkiwski Grzegorz Lubichowo Polska 10 km Psia kość paid on-line
69 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 10 km paid on-line
70 Grzonka Kamila Bytonia Polska 10 km Klein Team paid on-line
71 Birna Julia Lubichowo Polska 10 km
72 Leśnikowska Joanna Pruszcz Gdański Polska 10 km Iron Team paid on-line
73 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Polska 10 km KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA paid on-line
74 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 10 km Dotruchtać do mety paid on-line
75 Albrecht Piotr Starogard Gdański Polska 10 km paid on-line
76 Korda Lech Tczew Polska 10 km paid on-line
77 Gerlej Anita Pruszcz gdański Polska 10 km paid on-line
78 Pańkowski Karol Pruszcz gdański Polska 10 km paid on-line
79 Klamann Marta Lubichowo Polska 10 km paid on-line
80 Klamann Krzysztof Lubichowo Polska 10 km paid on-line
81 Siekierzyński Rafał Skarszewy Polska 10 km PZU Sport Team paid on-line
82 TOWSTOKORY MAREK Złotów Polska 10 km ZŁOTÓW paid
83 Zbielska Agnieszka PIŁA Polska 10 km PIŁA paid


Views: 7904

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ