# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Snarski Michał Suchowola Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola free participation
2 Jaroszewicz Krzysztof Suchowola Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola free participation
3 Rudnicka Jadwiga Białystok Polska Bieg 2,5 km - osoby powyżej 60 roku życia free participation
4 Bagiński Jan Olecko Polska Bieg 10 km - osoby powyżej 70 roku życia OleckoBiega free participation
5 Zaniewska Anna Wasilków Polska Bieg 10 km paid on-line
6 Zaniewski Kamil Wasilków Polska Bieg 10 km paid on-line
7 Pawłowski Piotr Korycin Polska Bieg 10 km SP Korycin paid on-line
8 Jerulank Wiesław Grajewo Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
9 Myszka Marcin Grajewo Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
10 Sawicki Adam Prostki Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
11 Kiluk Beata Grajewo Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
12 Guzowska Sylwia Grajewo Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
13 Ostrowski Marcin Warszawa Polska Bieg 10 km PZU Sport Team paid on-line
14 Kiełczewska Kamila Grajewo Polska Bieg 10 km paid on-line
15 Tracikowska Dorota Łapy Polska Bieg 10 km GRUPA BIEGOWA ZWYCIĘZCA paid on-line
16 Tracikowski Dariusz Łapy Polska Bieg 10 km GRUPA BIEGOWA ZWYCIĘZCA paid on-line
17 Wojciechowski Kamil Wydminy Polska Bieg 10 km BBL Wydminy 50.00 PLN
18 Śniosek Paweł Węgorzewo Polska Bieg 10 km KS Kowalki 50.00 PLN
19 Śniosek Krzysztof KOWALKI Polska Bieg 10 km KS Kowalki 50.00 PLN
20 Drażba Justyna Raczki Polska Bieg 2,5 km Kajakowa Rospuda Drażba z Raczek 30.00 PLN
21 Nieciecki Jarek Grajewo Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
22 Błaszkiewicz Dagmara Augustów Polska Bieg 2,5 km paid on-line
23 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo Polska Bieg 10 km paid on-line
24 Mościcki Zenon Rutki Polska Bieg 10 km - osoby powyżej 70 roku życia free participation
25 Kopiczko Zbigniew Suwałki Polska Bieg 10 km paid on-line
26 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Litwa Bieg 10 km Na, pagauk! paid on-line
27 Žigis Edgar Wilno, Litwa Litwa Bieg 10 km paid on-line
28 Zaniewski Andrzej Łapy Polska Bieg 10 km zŁAPmy endorfiny paid on-line
29 Zaniewska Ewa Łapy Polska Bieg 10 km zŁAPmy endorfiny paid on-line
30 Bielawska Magdalena Augustów Polska Bieg 10 km 50.00 PLN
31 Wiśniewski Michał Suchowola Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola - free participation
32 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo Polska Bieg 10 km paid on-line
33 Niebrzydowski Marcin Grajewo Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
34 Szymański Sylwester Suwałki Polska Bieg 10 km spol suwałki paid on-line
35 Wrona Łukasz EŁK Polska Bieg 10 km OSPWL Bemowo Piskie 50.00 PLN
36 Poniatowski Marek Bełda Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
37 Poniatowski Adam Bełda Polska Bieg 10 km Maratonka Grajewo paid on-line
38 Surawska Agnieszka Grajewo Polska Bieg 10 km paid on-line
39 Sokół Przemysław Białystok Polska Bieg 10 km Wodociągi Białostockie paid on-line
40 Goszczyk Edyta BIAŁYSTOK Polska Bieg 10 km paid on-line
41 Wieliczko Paweł Monki Polska Bieg 10 km paid on-line
42 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Polska Bieg 10 km Solankowi Biegacze Inowrocław 50.00 PLN
43 Lewicka Magdalena Dąbrowa Białostocka Polska Bieg 10 km paid on-line
44 Lulkiewicz Urszula Białystok Polska Bieg 2,5 km - osoby poniżej 18 roku życia free participation
45 Iwanow Aleksander Bialystok Polska Bieg 10 km 50.00 PLN
46 Iwanowa Helena Bialystok Polska Bieg 10 km 50.00 PLN
47 Zalewski Tomasz Łomża Polska Bieg 10 km paid on-line
48 Gręś-Kaczorowska Dominika Karpowicze Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola Karp Karpowicze free participation
49 Kaczorowski Szymon Karpowicze Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola Karp Karpowicze free participation
50 Gręś Aneta Karpowicze Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola Karp Karpowicze free participation
51 Gręś Piotr Karpowicze Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola Karp Karpowicze free participation
52 Goszczyk Krystian Białystok Polska Bieg 10 km paid on-line
53 Jankowska Katarzyna Bialystok Polska Bieg 10 km KS Podlasie Białystok 50.00 PLN
54 Budnik Rafał Suchowola Polska Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Suchowola free participation
55 Pogorzelski Daniel Białystok Polska Bieg 10 km paid on-line
56 Dawidowicz Michał Wydminy Polska Bieg 10 km BBL WYDMINY / BAR KUBA TEAM paid on-line
57 Zabielski Piotr Jasionówka Polska Bieg 10 km paid on-line
58 Bulkeviciute Terese Vilnius Litwa Bieg 10 km Na,pagauk paid
59 Drażba Łukasz Suwałki Polska Bieg 10 km www.fizjoterapia-suwalki.pl paid
60 Skowera Izabela Białystok Polska Bieg 10 km Karp Karpowicze paid
61 Skowera Krzysztof Białystok Polska Bieg 10 km Pędziwiatr Białystok paid


Views: 6142

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ