# Surname and name City Kraj Distance Club Druga osoba w parze - imię i nazwisko Sum to pay
1 Brzykcy Rafał Brzykcy Pruszcz Gdański Polska 180 km 249.00 PLN
2 Senderski Rafał Rumia Polska 120 km - start w parze Daniel Pieper paid BM
3 Komorowicz Mariusz Września Polska 120 km paid BM
4 Modlińska Beata Rumia Polska 180 km 249.00 PLN
5 Szuszkiewicz Justyna Gdynia Polska 60 km - start w parze Daria Staszewska paid BM
6 Rąbca Jarosław Rębiechowo Polska 60 km 199.00 PLN
7 Kwaśniewski Radosław Bytonia Polska 180 km 249.00 PLN
8 Skierka Andrzej Łęczyce Polska 180 km Iskierka serwis rowerowy paid BM
9 Zieliński Jakub Świecie Polska 60 km 199.00 PLN
10 Budny Joanna Bydgoszcz Polska 120 km 249.00 PLN
11 Partyka Agnieszka Gdańsk Polska 60 km 199.00 PLN
12 Mroczkowski Piotr Mroczkowski Gdańsk Polska 60 km Wattaha 199.00 PLN
13 Banasiewicz Arkadiusz Bydgoszcz Polska 180 km 249.00 PLN
14 Kitowska Aneta Kosy Polska 60 km Rowerowe Kaszuby 199.00 PLN
15 Słomczewski Rafał Gdynia Polska 180 km 249.00 PLN
16 Konkol Tomasz Kartuzy Polska 60 km - start w parze KSC Bravo Kartuzy Mateusz Konkol 379.00 PLN
17 Cichosz Anna Gdańsk Polska 60 km - start w parze Piotr Cichosz 379.00 PLN
18 Mikołajewicz Kacper Rokietnica Polska 120 km Sammler Team paid BM
19 Palica Tomasz Chojnice Polska 180 km - start w parze Adam Andrejczuk 479.00 PLN
20 Kijora-Jaroszewska Olga Wrocław Polska 180 km 249.00 PLN
21 Prawdzik Aleksandra Gdańsk Polska 180 km - start w parze GrzybekTeam Grzegorz Prawdzik paid BM
22 Krzemiński Jarosław Toruń Polska 180 km 3R4F 249.00 PLN
23 Jazlowski Bartosz Gdańsk Polska 120 km paid BM
24 Pacuk Dominik Wejherowo Polska 180 km 249.00 PLN
25 Korcz Dorota Dalki Polska 120 km KIKA Art Soul paid BM
26 Komornicki Krzysztof Dalki Polska 60 km KIKA Team paid BM
27 Lipski Jakub Rumia Polska 180 km - start w parze Jacek Lipski 479.00 PLN
28 MATUSZEWSKA Marta Giżycko Polska 180 km - start w parze Mariusz Matuszewski paid BM
29 Płonka Krzysztof Jastrzębie -Zdrój Polska 180 km paid BM
30 Organiak Dominik Nowa Wioska Polska 180 km 249.00 PLN
31 Przewoźny Kamil Kwidzyn Polska 180 km 249.00 PLN
32 Wrese Łukasz Bolszewo Polska 60 km 199.00 PLN
33 Kruszyński Kamil Skorzewo Polska 180 km KaszebeGRVL paid BM
34 Płonka Krzysztof Jastrzębie -Zdrój Polska 180 km 249.00 PLN
35 GĘSICKI Tomasz Toruń Polska 180 km paid BM
36 kloska adam GDAŃSK Polska 120 km 249.00 PLN
37 Tarach Dawid Nawra Ustronie Polska 180 km 249.00 PLN
38 Gąsiorowski Daniel Radziejów Polska 120 km 249.00 PLN
39 Rozwadowski Bartosz Warzenko Polska 60 km 199.00 PLN
40 Kawski Bartłomiej Kisielice Polska 180 km EC! Susz 249.00 PLN
41 Dolny Marcin Bydgoszcz Polska 120 km Forest Gang Bydgoszcz paid
42 Zapart Joanna Łódź Polska 60 km paid
43 Zapart Agata Łódź Polska 120 km - start w parze Agnieszka Wróblewska paid
44 Niemiałkowski Aleksander Gdańsk Polska 180 km paid
45 Witkowiak Michał Gdynia Polska 180 km SOLWIT paid
46 Rąbca Dawid Rębiechowo Polska 60 km Solwit paid
47 Mamza Józef Gdańsk Polska 180 km Solwit paid
48 Fiałkowski Mateusz Wąglikowice Polska 180 km paid
49 Plotczyk Jakub Gdynia Polska 120 km paid
50 Dębińska Weronika Kolbudy Polska 120 km - start w parze Hubert Nicgorski paid
51 Damaszk Tomasz Zblewo Polska 60 km - start w parze KROPEK TEAM Franciszek Damaszk paid
52 Nowak Michał Gdynia Polska 60 km Solwit paid
53 Ramczyk Kamil Gdańsk Polska 60 km Solwit paid
54 Potrykus Krystian Dobrzewino Polska 180 km paid
55 Imianowski Michał Człuchów Polska 180 km - start w parze Andrzej Imianowski paid
56 Kasprowicz Marcin Poznań Polska 180 km paid
57 Żak Witold Łódź Polska 180 km paid
58 Sieczak Witold Pruszcz Gdański Polska 180 km - start w parze Mariusz Komorowski paid
59 Bombińska Beata Gdynia Polska 60 km - start w parze Paulina Gacek paid


Views: 6150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ