# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Kuich Grzegorz Banino Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit 300.00 PLN
2 Gałka Łukasz Braniewo Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit PKLAM paid
3 Szczykowski Maciej Gdańsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Dream Tri Team paid
4 Przystalska Angelika Oświęcim Polska 5 km Pasja Pływania Angelika Przystalska paid
5 Dzikowska Ewa Łódź Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Masters Łódź paid
6 Badyna-Graczyk Agnieszka Luxembourg Luksemburg 5 km osoby w piankach/with wetsuit Trilux paid
7 Jaszczyk Krzysztof Marki Polska 10 km KRIO Morsy WWL paid
8 Węgrzyńska-Górzyńska Karolina Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit PKLA Masters paid
9 Drzewicki Marcin Gdańsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit PKLA Masters paid
10 Zawadzka Beata Oświęcim Polska 10 km Mazovia Ice Swimming Team paid
11 Szczepaniak Jan Tychy Polska 10 km Termoklina Świętochłowice paid
12 Hrycaj Karolina Gdynia Polska 10 km paid
13 Przeździak-Stelmach Anna Gdańsk Polska 5 km paid
14 Rejdych Cezary Warszawa Polska 10 km paid
15 Bejnar-Podchul Katarzyna Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
16 Maciąg Magdalena Łódź Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Masters Łódź paid
17 Wasilewicz Katarzyna Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
18 Staniszewska Joanna Gdańsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Evotriathlon paid
19 Szalast Karolina Rumia Polska 10 km Tri-team Rumia paid
20 Kubiak Maciej Reda Polska 5 km Zoeller Tech paid
21 Krauze Alicja Malbork Polska 10 km Trójmiejska Akademia Triathlonu paid
22 Desselberger Andrzej Włocławek Polska 5 km ENERGY TRI Włocławek paid
23 Kujawiński Robert Gdańsk Polska 5 km EvoTriathlon paid
24 Ożarowska Monika Gdańsk Polska 5 km EvoTriathlon paid
25 Danielewicz Michał Gdańsk Polska 5 km EvoTriathlon paid
26 Brzeszkiewicz Damian Płońsk Polska 10 km TEAM KARAŚ paid
27 Szarkowski Robert Warszawa Polska 10 km Mazovia Ice Swimming Team paid
28 Tracz Tomasz Wrocław Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Bez klubu paid
29 Dworakowski Karol Warszawa Polska 5 km paid
30 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Polska 5 km paid
31 Hass-Kalita Joanna Kobyłka Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Warsaw Masters Team paid
32 Wesołowski Ernest Wrocław Polska 10 km OŚ Racing Team paid
33 Kalinowski Krzysztof Gdańsk Polska 5 km AQARIUS paid
34 Bartoszewicz Agnieszka Warszawa Polska 10 km Triclub Warszawa paid
35 Niedziałek Bujak Izabela Łódź Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
36 Roksela Paweł Stryków Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit CelIronman paid
37 Strzelczyk Marta Częstochowa Polska 10 km Kuźnia Triathlonu paid
38 Kabut Weronika Katowice Polska 5 km SupiSwim paid
39 Konieczniak Przemysław Będzin Polska 10 km Termoklina Świętochłowice paid
40 Topczewska Natalia Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit SwimVictory paid
41 Poturnicka Magdalena Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
42 Musiał Magdalena Trąbki Małe Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Ania HALSKA COACHING/ Trąbki Arena paid
43 Dziąg Anna Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
44 Miotk Michal Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Tri Sea-Mewa-Wladyslawowo paid
45 Reiman Piotr Bytom Polska 10 km Termoklina Świętochłowice paid
46 Nykowski Jedrek Warszawa Polska 10 km paid
47 Staniszewski Kacper Grodzisk Mazowiecki Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
48 Dziedzic Katarzyna Warszawa Polska 5 km Warsaw Masters Team paid
49 Kobus Ewa Łódź Polska 5 km Brak paid
50 Śpiewak Robert Suchy las Polska 5 km Żaglica Poznań paid
51 Kożuchowski Krzysztof Kuklówka Zarzeczna Polska 10 km paid
52 Pakura Karolina Gdańsk Polska 5 km BURSZTYNOWE STOPY paid
53 Szczepaniak Karolina Warszawa Polska 10 km Pro Skills Sport and Brain paid
54 Mastalerz Radomir Warszawa Polska 5 km paid
55 Borys Ewa Pobyłkowo Małe Polska 10 km paid
56 Ławecka Katarzyna Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Karaś Tri&Swim Team paid
57 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Polska 5 km Evo Triathlon/ Masters PG paid
58 Boborycki Szymon Gdańsk Polska 10 km Rotor Vent paid
59 Cieśnik Karolina Grudziądz Polska 5 km paid
60 Korona Tatiana Warszawa Polska 10 km TEAM KARAŚ paid
61 Bajda Piotr Połczyno Polska 5 km Sea ​​team of Neptune paid
62 Piotrowicz Ewa Sopot Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Evotriathlon paid
63 Liberacki Adam Poznań Polska 5 km Chcę wygrać z Mirelą paid
64 Kotalewicz Bartosz Warszawa Polska 5 km paid
65 Cieślak Bartłomiej Ożarów Mazowiecki Polska 5 km paid
66 Cybowska Anna Gdansk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
67 Cybowski Bartosz Gdańsk Polska 5 km paid
68 Gos Michał Józefosław Polska 5 km Mazovia Ice Swimming Team paid
69 Nawrocka Aleksandra Gdansk Polska 5 km paid
70 KUSAK KASIA KRAKOW Polska 5 km TriWise paid
71 Zradzińska Wioletta Warszawa Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Team Envol Polska paid
72 Wróż Mirosław Paweł Kalisz Polska 10 km Supermaratończyk Kalisz paid
73 Nawrocki Przemek Gdansk Polska 5 km paid
74 Laskowski Waldemar Lubiszewo Tczewskie Polska 5 km paid
75 Mówiński Grzegorz Olsztyn Polska 10 km Masters Olsztyn paid
76 Niedźwiadek Jakub Warszawa Polska 10 km 5Styl Warszawa paid
77 Grzelczak Tomasz Środa Wielkopolska Polska 5 km paid
78 Wasiek Mirosław Gdynia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit AG Tri-Team Rumia paid
79 Stecko Jacek Chocznia Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit TriWise paid
80 Pietruszka Anna Kraków Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit paid
81 Jabłoński Michał Suchy Dwór Polska 10 km Big Yellow Foot Adventure Team paid
82 Szcześniak Marta Warszawa Polska 5 km paid
83 Lewandowski Marcin Gdańsk Polska 5 km Open Water Team Sopot paid
84 Lagowska Justyna Olsztyn Polska 10 km paid
85 Schmidt Beata Gdynia Polska 5 km Open Water Team Sopot paid
86 Koczorowska Klaudia Gdansk Polska 10 km Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego paid
87 Kotecka Anna Poznań Polska 5 km K.S.Warta Poznań paid
88 Wyrzykowski Dariusz Gdańsk Polska 10 km Open Water Team Sopot paid
89 Gorockiewicz Smirnow Sylwia Gubin Polska 5 km paid
90 Pawłowska Agnieszka Warszawa Polska 5 km paid
91 Kieres Michał Kieres Jaroty Polska 10 km Masters Olsztyn paid
92 Durkiewicz Tomasz Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit NOA paid
93 Bistron Alan Płońsk Polska 10 km TEAM KARAŚ paid
94 Stochmiałek Wojciech Większyce Polska 5 km paid
95 Bogusz Waldemar Tczew Polska 10 km paid
96 Dziublińska-Walczuk Anna Warszawa Polska 5 km paid
97 Wawrzyniak Jarosław Słupsk Polska 5 km osoby w piankach/with wetsuit Skalar Słupsk paid
98 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Polska 5 km paid
99 Szarpak Marcin Świętochłowice Polska 10 km paid
100 Grigalis Michał Warszawa Polska 10 km Sekcja rekreacyjnego pływania paid


Views: 5057

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ