# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Jania Adam Suchy Dąb Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
2 Jania Emilia Suchy Dąb Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
3 Jania Celina Suchy Dąb Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
4 Holz Oskar Tczew Polska Wielki Bieg St Runners 90.00 PLN
5 Kuchcinski Bartosz Pruszcz Gdański Polska Wielki Bieg SUT Straszyn, Pruszcz Biega paid on-line
6 Zwoliński Łukasz Gdańsk Polska Wielki Bieg 90.00 PLN
7 Dalke Szymon zamość Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
8 Mosion Mirosław Tomaszów Mazowiecki Polska Wielki Bieg paid on-line
9 Falkiewicz Jacek Juszkowo Polska Wielki Bieg Old Boys Pruszcz Gdanski paid on-line
10 Bramowicz Michał Juszkowo Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
11 Bramowicz Maja Juszkowo Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
12 Bilski Aleksander Grudziądz Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) 20.00 PLN
13 Stasiński Adam Gdańsk Polska Mały Bieg paid on-line
14 Mackiewicz Filip Borkowo Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) BSS Pruszcz paid on-line
15 FRANKIEWICZ KSAWERY GDYNIA Polska Bieg dla dzieci (III kategoria - 10-11 lat) 20.00 PLN
16 Niechoćko Agata Gdańsk Polska Mały Bieg paid on-line
17 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski Polska Mały Bieg 60.00 PLN
18 Biczkowska Hanna Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) Straszyn Biega, SUT paid on-line
19 Biczkowski Jan Straszyn Polska Bieg dla dzieci (III kategoria - 10-11 lat) Straszyn Biega, SUT paid on-line
20 Biczkowski Antoni Straszyn Polska Bieg dla dzieci (II kategoria - 8-9 lat) Straszyn Biega, SUT paid on-line
21 Biczkowski Konrad Straszyn Polska Wielki Bieg Straszyn Biega paid on-line
22 Rychłowska Julia Rożental Polska Bieg dla dzieci (II kategoria - 8-9 lat) Sprint Kulice 20.00 PLN
23 Topolski Piotr Sopot Polska Wielki Bieg Sztafeta Nadziei paid on-line
24 KŁOS Krzysztof Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg Kłos Running Team paid on-line
25 KŁOS EMILIA Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg Kłos Running Team paid on-line
26 Ostrowski Rafał Lipusz Polska Wielki Bieg paid on-line
27 Grzeszczuk Łukasz Gdańsk Polska Wielki Bieg Sztafeta Nadziei paid on-line
28 Lewańczyk Małgorzata Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg paid on-line
29 Chrząszcz Ania Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg paid on-line
30 Nałęcz Karina Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) Iron Team paid on-line
31 Nałęcz Adam Straszyn Polska Mały Bieg Iron Team paid on-line
32 Karpowicz Bartosz Gdynia Polska Wielki Bieg Sfora Bojano paid on-line
33 Oppeln-Bronikowski Tymon Roszkowo Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
34 Kulczyński Aleksander ROSZKOWO Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
35 Podczarski Tomasz kolbudy Polska Wielki Bieg KOLBUDY TEAM paid on-line
36 Podczarska Izabela Kolbudy Polska Wielki Bieg KOLBUDY TEAM paid on-line
37 Jarosik Barbara Gdańsk Polska Mały Bieg paid on-line
38 Jarosik Barbara Gdańsk Polska Mały Bieg 60.00 PLN
39 Jakimski Mariusz Gdańsk Polska Mały Bieg KolekTyw paid on-line
40 Nowek Mikołaj Pruszcz Gdański Polska Bieg dla dzieci (III kategoria - 10-11 lat) Zespół Szkół nr 1 w Pruszczu Gdańskim paid on-line
41 Romik Mikołaj Rotmanka Polska Bieg dla dzieci (II kategoria - 8-9 lat) Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance paid on-line
42 Tater Aleksander Rokitnica Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
43 Chorążewicz Nadia Rumia Polska Bieg dla dzieci (II kategoria - 8-9 lat) paid on-line
44 Manias Magdalena Pruszcz gdański Polska Mały Bieg Straszyn Biega, SUT paid on-line
45 Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie Polska Wielki Bieg 90.00 PLN
46 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Polska Wielki Bieg Straszyn Ultra Team 90.00 PLN
47 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański Polska Wielki Bieg 90.00 PLN
48 Adryan Adam Wielichowo Polska Wielki Bieg 7 Brygada Obrony Wybrzeża 90.00 PLN
49 Orzada Anna Słupsk Polska Wielki Bieg Stopa Słupsk 90.00 PLN
50 Wolszczak Jaś GRABINY-ZAMECZEK Polska Bieg dla dzieci (II kategoria - 8-9 lat) 20.00 PLN
51 Wolszczak Hania GRABINY-ZAMECZEK Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) 20.00 PLN
52 Jażdżewski Dariusz Pruszcz Gdański Polska Wielki Bieg Iron Team paid on-line
53 Dagiel Dominik Gdańsk Polska Wielki Bieg Wielki Mały Michał paid on-line
54 Rutkowska Agata Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg paid on-line
55 Rutkowska Mirosława Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg paid on-line
56 Grobelny Filip Juszkowo Polska Bieg dla dzieci (III kategoria - 10-11 lat) paid on-line
57 Grobelny Bartosz Juszkowo Polska Bieg dla dzieci (II kategoria - 8-9 lat) Czarni Pruszcz paid on-line
58 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Gdański Polska Wielki Bieg Pruszcz Biega paid on-line
59 Wardęcka Michalina Borkowo Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
60 Kaszkur Tomasz Gdańsk Polska Wielki Bieg Mały Wielki Michał paid on-line
61 Nowak Michał Radunica Polska Mały Bieg paid on-line
62 Laskowski Szymon Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) Szkoła podstawowa Straszyn paid on-line
63 Laskowski Radosław Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) Szkoła podstawowa Straszyn paid on-line
64 Dancewicz Amelka Gdynia Polska Bieg dla dzieci (III kategoria - 10-11 lat) 20.00 PLN
65 Stefaniak Franciszek Gdańsk Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
66 Błaszczyk Marta Błaszczyk Gdańsk Polska Wielki Bieg paid on-line
67 Latosiński Jacek Gdańsk Polska Wielki Bieg paid on-line
68 Latosinska Kamila Gdansk Polska Wielki Bieg paid on-line
69 Frankowska Zosia Kczewo Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
70 Adamczyk-Szczykutowicz Ewa Gdańsk Polska Mały Bieg paid on-line
71 Borowski Mateusz Gdańsk Polska Mały Bieg KolekTyw paid on-line
72 Nuż Anna Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg SUT Straszyn, Pruszcz Biega paid on-line
73 Kuchcińska Monika Pruszcz Gdański Polska Mały Bieg Straszyn Biega, SUT paid on-line
74 Cesarz Karol Gdańsk Polska Wielki Bieg 90.00 PLN
75 Cesarz Amelia Gdańsk Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) 20.00 PLN
76 Cesarz Karol Gdańsk Polska Mały Bieg 60.00 PLN
77 Sobiesiak Gabriel Juszkowo Polska Mały Bieg paid on-line
78 Szymański Borys Leśna Jania Polska Bieg dla dzieci (II kategoria - 8-9 lat) paid on-line
79 Nikulin Ewa Gdynia Polska Bieg dla dzieci (III kategoria - 10-11 lat) SP 48 Gdynia paid on-line
80 Nikulin Anna Gdynia Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) SP 48 Gdynia paid on-line
81 Nikulin Dagmara Gdynia Polska Mały Bieg paid on-line
82 Walczynski Robert Gdynia Polska Mały Bieg paid on-line
83 Walczynski Robert Gdynia Polska Mały Bieg 60.00 PLN
84 JASTRZĘBSKA Joanna GDAŃSK Polska Mały Bieg Forestrun Wiczlino paid on-line
85 Adryan Adam Wielichowo Polska Wielki Bieg 7 Brygada Obrony Wybrzeża 90.00 PLN
86 Orzada Anna Słupsk Polska Wielki Bieg 90.00 PLN
87 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska Wielki Bieg Kwidzyn Biega 90.00 PLN
88 Joszczak Michał Gdańsk Polska Wielki Bieg paid on-line
89 Skraburski Piotr Gdańsk Polska Wielki Bieg paid on-line
90 Bartosiak Apolonia Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
91 Bartosiak Olimpia Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
92 Bartosiak Natalia Straszyn Polska Mały Bieg paid on-line
93 Kwiatkowski Marcin Gdynia Polska Mały Bieg paid on-line
94 Ebertowska Dorota Kościerzyna Polska Mały Bieg paid on-line
95 Bielicka Dorota Żukczyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
96 Bielicka Alicja Żukczyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
97 Kozikowski Dorian Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
98 Kozikowska Daria Straszyn Polska Bieg dla dzieci (I kategoria - do 7 lat) paid on-line
99 Kozikowski Dariusz Straszyn Polska Wielki Bieg paid on-line
100 Chmielewska Sylwia Gdańsk Polska Mały Bieg Iron Team paid on-line


Views: 4554

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ