# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Czerep Cezary skowarcz Polska start DOMO TEAM paid on-line
2 Różalski Radosław Gdynia Polska start paid on-line
3 Strączek Grzegorz Szczecin Polska start Waterpolo Szczecin paid on-line
4 Tomczak Tymon Gdańsk Polska start Trójmiejska Akademia Triathlonu paid on-line
5 Nowaczyk Weronika Gdańsk Polska start paid on-line
6 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA SOPOT Polska start w piance TSUNAMI paid on-line
7 Zeszutek Natalia Gdynia Polska start w piance paid on-line
8 Kowalska Agata GDYNIA Polska start w piance Strefa Pływania Gdynia paid on-line
9 Kuptz Daniel Sopieszyno Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia Kaszuby biegają free participation
10 Stecki Jędrzej Gdynia Polska start Goryle Gumed paid on-line
11 Jesionowski Jakub Banino Polska start paid on-line
12 Sobczak Ignacy Szczecin Polska start Goryle Gumed paid on-line
13 Strukowski Adam Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką Goryle Gumed paid on-line
14 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Polska start Smaruj na Trening paid on-line
15 Brzostowski Piotr Straszyn Polska start paid on-line
16 Mukhin Ivan Gdynia Polska start paid on-line
17 Podolak Konrad Gdynia Polska start w piance paid on-line
18 Dzioba Michał Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką TriDzioba paid on-line
19 Schmidt Beata Gdynia Polska start Open Water Team Sopot paid on-line
20 Schmidt Beata Gdynia Polska start Open Water Team Sopot 25.00 PLN
21 Drapella Dariusz Gdańsk Polska Start w piance - osoby powyżej 65 roku życia CTS free participation
22 Drapella Anna Gdańsk Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia free participation
23 Drapella Dariusz Gdańsk Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia CTS free participation
24 Mazerant Maciej Mazerant 90-413 Polska start Pcontent paid on-line
25 Dankowski Tomasz Gdansk Polska start 25.00 PLN
26 MIKOŁAJCZYK Gabriela GDYNIA Polska start StoneMan Team paid on-line
27 Wiśniewski Dominik Warszawa Polska start paid on-line
28 Olszewska Gabriela Warszawa Polska start Warsaw Masters Team paid on-line
29 Szymanowska-Pancer Agnieszka Gdańsk (80-298) Polska start Góral Swim paid on-line
30 Cieśnik Karolina Grudziądz Polska start paid on-line
31 Sikora Mariola Gdynia Polska start GWSC paid on-line
32 Tański Adam Straszyn Polska start GÓRAL SWIM paid on-line
33 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia free participation
34 Miziarski Paweł Rumia Polska start w piance StoneMan Team paid on-line
35 Zygmunciak Krzysztof Gdańsk Polska start paid on-line
36 Rapacki Piotr Legionowo Polska start UKS Delfin Legionowo paid on-line
37 Mamcarz Jarosław Tczew Polska start Tri Max paid on-line
38 Mois Remus Gdynia Polska start paid on-line
39 Mois Aleksandra Gdynia Polska start Adtran paid on-line
40 Kania Jola Gdynia Polska start w piance paid on-line
41 Kania Jarek Gdynia Polska start paid on-line
42 Szota Janina Olsztyn Polska start paid on-line
43 Skibiński Michał Gdańsk Polska start paid on-line
44 morawska renata sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką paid on-line
45 Szota Janina Olsztyn Polska start 25.00 PLN
46 Szota Janin Olsztyn Polska start 25.00 PLN
47 Małkowski Tomasz Gdańsk Polska start Sopocki Klub Morsów paid on-line
48 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia KS Sokół Zblewo free participation
49 Frączyk Jakub Gdynia Polska start KS Delfin Gdynia paid on-line
50 Sobina Kornelia Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM paid on-line
51 MILANCEJ ELŻBIETA WARSZAWA Polska start UKP POLONIA Warszawa paid on-line
52 Kormilkina Olha Gdynia Polska start paid on-line
53 Koczorowska Klaudia Gdansk Polska start Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego paid on-line
54 sztandar jack gdynia Polska start 25.00 PLN
55 Kraśkiewicz Adam Gdańsk Polska start Niezrzeszony paid on-line
56 Dołęga Tytus Rumia Polska start paid on-line
57 Dołęga Hanna Rumia Polska start paid on-line
58 Pakuła Oskar Gdynia Polska start w piance paid on-line
59 Kowalska Maja Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM paid on-line
60 Wilczewski Arkadiusz Gdańsk start paid on-line
61 Wilkowski Leszek gdańsk Polska start Gdynia Masters paid on-line
62 szwarc jagoda Gdynia Polska start ti3miasto paid on-line
63 Szota Janina Olsztyn Polska start 25.00 PLN
64 Sawicki Sergiej GDYNIA Polska start Sava Ria paid on-line
65 Stukan Łukasz Morąg Polska start w piance paid on-line
66 Uba Sylwester Gdańsk Polska start paid on-line
67 suwara konrad gdansk Polska start ONE MAN TEAM paid on-line
68 suwara piotr gdansk Polska start w piance ONE MAN TEAM paid on-line
69 Szota Janina Olsztyn Polska start 25.00 PLN
70 Szota Janina Olsztyn Polska start 25.00 PLN
71 Sobieski Nikodem Gdynia Polska start paid on-line
72 Sobieski Jan Gdynia Polska start paid on-line
73 Jakubowski Marek Pogórze Polska start w piance Strefa Pływania Gdynia paid on-line
74 Kryzel Patryk Gdynia Polska start Open Water Team Sopot paid on-line
75 Szulc-Kryzel Aleksandra Gdynia Polska start Fundacja Sopocki Klub Pływacki paid on-line
76 Martewicz Marta Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM paid on-line
77 Spirewski Rafał Gdynia Polska start paid on-line
78 Kąkol Kacper Gdynia Polska start ASICS FRONTRUNNER POLAND paid on-line
79 Yezhowa Dasza Gdańsk Polska start 25.00 PLN
80 Bejster Olga Sopot Polska Start - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką 20.00 PLN
81 Gorbaczow Dariusz Wejherowo Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia Gdynia Masters free participation
82 Kwidziński Krzysztof Gdynia Polska start w piance 25.00 PLN
83 Saniewski Radosław Olsztyn Polska start GÓRAL SWIM paid on-line
84 Szarmacher Artur Działdowo Polska start paid on-line
85 ZIELIŃSKI ZBIGNIEW ŁOMŻA Polska Start - osoby powyżej 65 roku życia free participation
86 Lankauf Krystian Wejherowo Polska start paid on-line
87 Bogucki Marcin Sopot Polska Start w piance - mieszkańcy Sopotu z Kartą Sopocką paid on-line
88 Horyd Adam Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM paid on-line
89 Wardziński Marcin Gdańsk Polska start GÓRAL SWIM paid on-line
90 Jednaszewski Mikołaj Olsztyn Polska start w piance paid on-line
91 Laskowski Waldemar Lubiszewo Tczewskie Polska start paid on-line
92 Michalczuk Dariusz Smolec Polska start Swim club masters paid on-line
93 Szulżycki Maciej Braniewo Polska start paid on-line
94 Lasota Damian Gdynia Polska start paid on-line
95 Gacka Katarzyna Gdynia Polska start paid on-line
96 Wiśniewska Sandra Gdynia Polska start paid on-line
97 Chojcan Joanna Wrocław Polska start Swim Club Masters paid on-line
98 Budzisz Szymon Gdynia Polska start Grupa SPECJALna Legendy Północy paid on-line
99 Dembiński Oliwier Rokietnica Polska start Dembińscy paid on-line
100 Dembińska Daria Rokietnica Polska start Dembińscy paid on-line


Views: 2459

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ