Zapisz się na IV POMORSKI BIEG  "WALKI  O PAMĘĆ"

IV POMORSKIEGO BIEGU

„WALKI  O  PAMIĘĆ”

 

Bieg II – Bieg „Inki” – Lubichowo, dnia 07 września 2024 r.

 

  1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Niniejszy regulamin określa warunki uczestnictwa w II Pomorskim Biegu „Walki o Pamięć” dla osób dorosłych, które w dniu zawodów ukończyły 18 rok życia. Bieg dla osób dorosłych jest biegiem głównym. Czas podczas biegu głównego jest mierzony każdemu zawodnikowi, który od organizatora otrzymuje numer startowy wraz z chipem.

 Są przewidziane następujące kategorie wiekowe:

- od 18 do 29 roku życia

- od 30 do 39 roku życia

- od 40 do 49 roku życia

- od 50 do 59 roku życia

- od 60 roku życia

z podziałem dla kobiet i mężczyzn.

 

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez stronę internetową którą udostępni firma mierząca czas zawodnikom podczas zawodów.

 

Przy zapisywaniu, należy podać IMIĘ, NAZWISKO, ROK URODZENIA, MIEJSCOWOŚĆ ZAMIESZKANIA

 

Warunkiem wzięcia udziału w IV Pomorskim Biegu „Walki o Pamięć” jest uiszczenie wpłaty na konto: 16 9326 0006 0043 9448 2000 0010

Wpłata wynosi 50 zł dla każdego biegu z odpowiednim dopiskiem:  Lubichowo

 

 

Opłaty ze względu na potrzebę wcześniejszego zamówienia odpowiedniej ilości medali muszą być uiszczone do niedzieli poprzedzającej dany bieg, tj.

- opłata do dnia 01 września 2024 r. za Bieg IV – Bieg Inki – Lubichowo, dnia 07 września 2024 r.

Każdy uczestnik biegu dla osób dorosłych otrzyma po zakończonym biegu pamiątkowy medal.

Zawodnicy, którzy opłacą wpisowe na poszczególny bieg, a nie wezmą w nim udziału, będą mogli odebrać gadżety do końca 2024 r. w siedzibie Stowarzyszenia „Brygada Inki” w Czarnem przy ul. Długiej 7, po uprzednim umówieniu się telefonicznie (nr tel. 604 632 343). Organizator nie zwraca wpisowego, gdyż cała kwota wpisowego jest przeznaczona wyłącznie na zakup medali oraz pucharów.

Organizator dopuszcza zorganizowanie biegu dla dzieci i młodzieży, jeśli środki finansowe na to pozwolą i będzie taka wola miejscowych współorganizatorów poszczególnej edycji biegu. Bieg dla dzieci i młodzieży nie może wiązać się z jakąkolwiek wpłatą tzw. wpisowego.

Views: 113

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ