Zapisz się na II Drużynowe Mistrzostwa Nadleśnictw Nordic Walking

Grupa imprez

Zapraszamy do udziału w II Mistrzostwach Nadleśnictw w Nordic Walking  - w Europejskiej Stolicy Nordic Walking Barlinek, które odbędą się 14.09.2024r.
W tym roku mamy dla Państwa wyjątkowe zaproszenie z okazji Obchodów 100-lecia Lasów Państwowych.
Mistrzostwa Nadleśnictw, odbędą się w ramach X Mistrzostw Europejskiej Stolicy Nordic Walking Barlinek, których współorganizatorem od wielu lat jest Nadleśnictwo Barlinek. Zawody zostaną rozgrane na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.
W ubiegłym roku, zaczęliśmy historię drużynowej rywalizacji nadleśnictw w dyscyplinie nordic walking. Rywalizacja sprawiła wiele radości i sportowych przeżyć dla startujących, dlatego w tym roku serdecznie zapraszamy kolejne drużyny do startu.

Zawody zostaną rozegrane wśród drużyn od minimum 3 do maksimum 5 osób. Zawodnikami drużyny mogą być uzupełniająco członkowie rodzin pracowników i osoby współpracujące z nadleśnictwem. O zwycięstwie, decydować będzie suma trzech najlepszych czasów z drużyny. Marsz będzie się odbywał  na stadionie w Barlinku na dystansie dwóch okrążeni, czyli  800 m. W tym roku wpisowe uczestnictwa dla jednej drużyny będzie wynosić 100 zł.

Zapisy na zawody drużyn są otwarte do 2 września br. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę, medal, a trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary. Zapewniamy także posiłek i napoje.
Na zakończenie zapraszamy na wspólne integracyjne podsumowanie dnia. Spotkanie odbędzie się na pięknej zabytkowej plaży z 1927 roku , tuż obok miejsca zawodów. Imprezie będzie towarzyszył Leśny Rodzinny Festyn. Przygotowujemy dla Państwa strefę zabaw i quizów. Zapewniamy ciekawe stoiska, wiele niespodzianek i nagród do zdobycia.

Barlinek i nasze piękne lasy, odwiedziło przez ten czas tysiące zawodników, walcząc na dystansie 5 i 10 km o tytuły Mistrzów. Każdy z uczestników będzie mógł również wziąć udział indywidualnie w marszach na dystansach 5 i 10 km. Na indywidualne uczestnictwo obowiązują osobne zapisy.
Nadleśnictwo Barlinek jest od wielu lat współorganizatorem tego wydarzenia i wraz z Burmistrzem Barlinka liczymy na Wasz udział.

Więcej informacji o naszych zawodach na stronie  www.7nw.pl. W przypadku
pytań, prosimy o telefon do organizatora:
- Pełnomocnik Burmistrza Barlinka ds. nordic walking – BOK Barlinek Katarzyna
Mielcarek  tel. 95 7462- 874
- przedstawiciel Nadleśnictwa Barlinek Karolina Genik-Smolińska tel. 661-
997-883
Zapraszamy na dzień pełen atrakcji do Barlinka.

Views: 41

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ