# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trębacz Michał | Elbląg | START | paid on-line | ||
2 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | START 65lat i więcej | TKKF Rozstaje | ||
3 | GUZOWSKI DENIS | Cetyń | START | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | paid on-line | |
4 | GUZOWSKI DENIS | Cetyń | START | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | ||
5 | Grochowski Marek | Gdańsk | START | T.G. Sokół Zakopane | paid on-line | |
6 | Bisko Karolina | Gdynia | START | paid on-line | ||
7 | Prasek Lucyna | Gdynia | START | paid on-line | ||
8 | Tymińska Ewa | Gdańsk | START | Martaton | paid on-line | |
9 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | START 65lat i więcej | Martaton | ||
10 | Blew Wojciech | Gdańsk | START | LOTOS Running Team | paid on-line | |
11 | Wojcieszek Andrzej | Sopot | START z Kartą Sopocką | Gemini Sopot Team | paid on-line | |
12 | nietupski marcin | sopot | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
13 | Zakrzewski Paweł | Gdańsk | START | paid on-line | ||
14 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | START | Lotos Running Team | paid on-line | |
15 | nowakowska Renata | Gdynia | START | paid on-line | ||
16 | Borowiak Monika | Gdańsk | START | Pozytywne Inicjatywy | paid on-line | |
17 | Cupryś Aleksandra Cupryś-Smolak | Gdynia | START | biegamyrazem.pl | paid on-line | |
18 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | START | paid on-line | ||
19 | BRZOZOWSKA RENATA | GDYNIA | START | |||
20 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | START | Goggle PAE Team | paid on-line | |
21 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | START | paid on-line | ||
22 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | START | 49 BLot | paid on-line | |
23 | Pęśko Michał | Gdańsk | START | |||
24 | Koncewicz Marek | Gdynia | START | paid on-line | ||
25 | Witkowski Bogdan | Sopot | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
26 | Szczepkowska Paulina | Krokowa | START | |||
27 | Szczepkowski Sebastian | Krokowa | START | |||
28 | Gorzelak Magdalena | Sopot | START z Kartą Sopocką | Morsy Sopot | paid on-line | |
29 | Tołoczko Magdalena | Sopot | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
30 | Pachulski Michał | Gdańsk | START | paid on-line | ||
31 | Jażdżewska Beata | Gdynia | START | U.G. | paid on-line | |
32 | Bogucki Marcin | Sopot | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
33 | Grzybowski Maksym | Gdynia | START | paid on-line | ||
34 | Grzybowski Jakub | Gdynia | START | paid on-line | ||
35 | Dziemian Jakub | gdańsk | START | Nordcity | paid on-line | |
36 | Roszkowski Zdzisław | Borkowo | START | paid on-line | ||
37 | Myślak Piotr | Świecie | START | TRIATHLONISTA.com | paid on-line | |
38 | Krzystek Magdalena | Pruszcz Gdański | START | LOTOS RUNNING TEAM | paid on-line | |
39 | Tomaszewska Agnieszka | Gdańsk | START | Grupa Trójmiasto | paid on-line | |
40 | Sertel Ula | Gdańsk | START | LOTOS team | ||
41 | Sokołowski Maciej | Gdynia | START | biegamyrazem.pl | paid on-line | |
42 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | START | |||
43 | Szymański Artur | Gdańsk | START | LOTOS Running Team | paid on-line | |
44 | Pilski Andrzej | Frombork | START 65lat i więcej | Barefoot Runners Society UK | ||
45 | Zackiewicz Paulina | Gdynia | START | BigYellowFoot Adventure Team | ||
46 | Gruchała Karolina | Gdynia | START | paid on-line | ||
47 | Marszałek Radosław | SIerakowice | START | paid on-line | ||
48 | Kula Szymon | Gdynia Obłuże | START | paid on-line | ||
49 | Jabłoński Michał | Gdańsk | START | BigYellowFoot AdventureTeam | paid on-line | |
50 | Kowalewski Paweł | Gdańsk | START | paid on-line | ||
51 | Kalinowski Arkadiusz | Gdańsk | START | Tygrysy Pomorskie | paid on-line | |
52 | Witkowska Agnieszka | Sopot | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
53 | Tiszbein Piotr | Sopot | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
54 | felon michal | gdynia | START | OPEC Gdynia | ||
55 | Towarnicka Izabela | Gdynia | START | Team Deaf | paid on-line | |
56 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | START | |||
57 | Gach Maciej | Gdańsk | START | Pomorze Biega i Pomaga | paid on-line | |
58 | Radulski Radosław | Gdańsk | START | paid on-line | ||
59 | Kamińska Karina | Sopot | START z Kartą Sopocką | KMP Sopot | ||
60 | Dekowska Agnieszka | Gdańsk | START | paid on-line | ||
61 | Ruczko Sławomir | Gdynia | START | paid on-line | ||
62 | Rogowska Monika | Gdynia | START | paid on-line | ||
63 | Parasiński Michał | Gdynia | START | paid on-line | ||
64 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | START | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
65 | Gergovskyi Viktor | Sopot | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
66 | Szczęch Elżbieta | Gdańsk | START | Ela&Marcin Team | paid on-line | |
67 | Lidzbarski Marcin | Chwaszczyno | START | Ela&Marcin Team | paid on-line | |
68 | Kierepka Mariusz | Rumia | START | paid on-line | ||
69 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | START | paid on-line | ||
70 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | START | team deaf | paid on-line | |
71 | CHOLCH AGNIESZKA | SOPOT | START z Kartą Sopocką | paid on-line | ||
72 | CHOLCH AGNIESZKA | SOPOT | START z Kartą Sopocką | |||
73 | CHOLCH AGNIESZKA | SOPOT | START z Kartą Sopocką | |||
74 | Skonka Marcin | Gdańsk | START | paid on-line | ||
75 | Popiel Marek | Gdańśk | START | paid on-line | ||
76 | Grzelak Maciej | Sopot | START 65lat i więcej | Mężczyzna | ||
77 | Niewińska Beata | Gdańsk | START | paid on-line | ||
78 | Karski Kamil | Gdynia | START | paid on-line | ||
79 | Duchnowski Krzysztof | Gdynia | START | |||
80 | Hajduk Dariusz | Gdańsk | START | paid on-line | ||
81 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | START | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
82 | MAZUROWSKA ANDZELIKA | TCZEW | START | |||
83 | Krzak Jerzy | Gdańsk | START | TKKF Rozstaje | paid on-line | |
84 | noga jacek | Gdynia | START | 4PANZE | paid on-line | |
85 | Włodarska Ewa | Gdańsk | START | paid on-line | ||
86 | BArtuś Alan | GDAŃSK | START | paid on-line | ||
87 | Bartuś Adriana | GDAŃSK | START | paid on-line | ||
88 | Szymanowska Agnieszka | Sopot | START | paid on-line | ||
89 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | START | paid on-line | ||
90 | Filipek Patryk | Sopot | START z Kartą Sopocką | Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu | ||
91 | Koncewicz Aneta | Gdynia | START | Akademia Morska w Gdyni | paid on-line | |
92 | Czujko Tymoteusz | Gdynia | START | WKS Flota Gdynia | ||
93 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | START 65lat i więcej | |||
94 | PACUŁA PIOTR | Gliwice | START | AKMB Pędziwiatr Gliwice | ||
95 | Plieth Jerzy | Gdańsk | START 65lat i więcej | |||
96 | Linda Roman | Gdynia | START 65lat i więcej | Parkrun Gdynia. | ||
97 | Żłobicka Dominika | Katowice (Katowice, Poland) | START | |||
98 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | START | paid on-line | ||
99 | Flis Marcin | Gdańsk | START | PADŁ na RYJ TEAM | paid on-line | |
100 | Ossowski Michał | Gdańsk | START | 49. Baza Lotnicza | paid on-line |
Views: 16474