# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | BIEG | NW | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZOT ŁUKASZ | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | paid | |
2 | SZOT JAROSŁAW | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
3 | SZOT ALEKSANDRA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
4 | SROKA WŁODZIMIERZ | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
5 | POSTULKA ADAM | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | CCSW | TAK | NIE | paid |
6 | MAKOWSKI MAREK | TYCHY | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
7 | KYCIA BOGUMIŁA | CHORZÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
8 | KOLONKO JUSTYNA | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | TAK | NIE | paid |
9 | KOLONKO MIROSŁAW | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | Goggle PAE Team | TAK | NIE | paid |
10 | Kulpa Marek | Mikołów | Pozostali uczestnicy | AKMB Pędziwiatr Gliwice | TAK | NIE | paid | |
11 | Gierlotka Maciej | Katowice | Pozostali uczestnicy | STOL-MAC | TAK | NIE | paid | |
12 | Nowak Szymon | Chorzów | Pozostali uczestnicy | Overwatch | TAK | NIE | paid | |
13 | Spychalski Adam | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | ||
14 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | ||
15 | nadrowski tadeusz nadrowski | zory | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | paid | ||
16 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | ||
17 | Warzocha Danuta | Ruda Śląska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | paid | |
18 | Bauc Bartłomiej | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | ||
19 | Nagórska Karolina | Katowice | Dzieci i młodzież do 18 lat | Prestor Team | TAK | NIE | paid | |
20 | Nagórski Marcin | Katowice | Pozostali uczestnicy | Prestor Team | TAK | TAK | paid | |
21 | Pucher Jadwiga | Katowice | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | ||
22 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | |||
23 | Postolski Paweł | Zabrze | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | ||
24 | Piłot Barbara | Pszczyna | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | |||
25 | Mrozińska Bożena | Katowice | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | ||
26 | Czajka Aleksander | Mikołów | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | ||
27 | Czajka Dagmara | Mikołów | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | ||
28 | Grund Damian | Katowice | Pozostali uczestnicy | Śląski Wydział Biegowy NFZ | TAK | NIE | paid | |
29 | Gołaszczyk Krzysztof | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid |
Views: 7592