# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zięba Aleksander | STRZYŻOWICE | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | Gmina Psary | |
2 | Nenko Barbara | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
3 | Hammerschmidt Wiktoria | Bytom | Polska | Bieg 2,5 km (osoba niepełnoletnia) | Szombierki Runners | |
4 | Kasztelan-Hunia Ewa | Bytom | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | ||
5 | Wrońska Magdalena | Chorzów | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | ||
6 | Kacorzyk Władysław | Mikołów, | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | Silesia Nordic Team | paid |
7 | Smuda Ryszard | Tychy | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
8 | Socha Tymon | Ruda Śląska | Polska | Bieg 2,5 km (osoba niepełnoletnia) | TL Pogoń Ruda Śląska | paid |
9 | Socha Marlena | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
10 | Połeć Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
11 | Kajzer Grzegorz | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
12 | Wrońska Beata | Chorzów | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | Nasza Szkoła Zabrze | paid |
13 | Mazur Krzysztof | Częstochowa | Polska | Bieg 5 km (osoba pełnoletnia) | City Cross Częstochowa | paid |
14 | Schröder Karol | Katowice | Polska | NW 5 km (osoba pełnoletnia) | Silesia Nordic Team | paid |
15 | Działach Adam | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
16 | Domańska-Grzona SABINA | zabrze | Polska | Bieg 5 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
17 | Szczeszak Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | EWSASZ | |
18 | Łączyk Barbara | Czeladź | Polska | NW 5 km (osoba pełnoletnia) | #czeladźbiega | paid |
19 | ŁĄCZYK JERZY | CZELADŹ | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | #czeladźbiega | paid |
20 | Kozłowska Justyna | Bytom | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
21 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | Bieg 2,5 km (osoba niepełnoletnia) | Klub Aktywnych Rodzin | paid |
22 | Trutwin Gabriela | Chorzów | Polska | Bieg 2,5 km (osoba niepełnoletnia) | Klub Aktywnych Rodzin | paid |
23 | Woźniczka Michał | CHORZÓW | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | ENERGOPROJEKT KATOWICE | paid |
24 | Dmochowski Artur | Bytom | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
25 | Adamiec-Trutwin Krzysztof | Chorzów | Polska | Bieg 5 km (osoba pełnoletnia) | Klub Aktywnych Rodzin | paid |
26 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg 5 km (osoba pełnoletnia) | Klub Aktywnych Rodzin | paid |
27 | Rozmus Szymon | Bytom | Polska | Bieg 2,5 km (osoba niepełnoletnia) | paid | |
28 | Rozmus Darek | Bytom | Polska | Bieg 2,5 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
29 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Polska | NW 5 km (osoba pełnoletnia) | CzubClub | paid |
30 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | NW 5 km (osoba pełnoletnia) | CzubClub | paid |
31 | Warzocha Danuta | Ruda Śląska | Polska | NW 5 km (osoba pełnoletnia) | FabrikaNordika | paid |
32 | Pyka Arkadiusz | Paniówki | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
33 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km (osoba pełnoletnia) | ||
34 | Urbanowicz Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km (osoba pełnoletnia) | ADS MASNA KRYTYCZNA | paid |
35 | Keller Patryk | Bytom | Polska | Bieg 2,5 km (osoba niepełnoletnia) | Szombierki Runners | |
36 | Pinkowicz Maciej | Ruda Slaska | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
37 | ARTER MAŁGORZATA | KNURÓW | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | ||
38 | PAPESZ TOMASZ PAPESZ | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | OPEL ACTIVE TEAM | |
39 | Bagniewski Michal | Bytom | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | Opera Śląska Running Team | paid |
40 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | FabrikaNordika | paid |
41 | Niciejewska Dominika | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
42 | Śliwa Grzegorz | Chorzów | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
43 | Rus Michał | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
44 | Walasiewicz Darek | Jabłonna | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | paid | |
45 | Kiwic Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | FabrikaNordika | paid |
46 | Roskosz Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km (osoba pełnoletnia) | Oberschlesien TEAM rohol Tarnowskie Góry | |
47 | Wójcik Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | NW 5 km (osoba pełnoletnia) | FabrikaNordika | paid |
48 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | FabrikaNordika | paid |
49 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | NW 10 km (osoba pełnoletnia) | FabrikaNordika | paid |
Views: 21617