# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stolarski Maciej | Gliwice | Polska | dystans główny 5000 metrów | ||
2 | Charubin Julia | Łupki/Pisz | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | Mazurska Wataha | |
3 | Charubin Anna | Łupki/Pisz | Polska | dystans główny 5000 metrów | Mazurska Wataha | |
4 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | Mazurska Wataha | |
5 | Junko Łukasz | Giżycko | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | ||
6 | Supińska Paula | Prostki | Polska | dystans główny 5000 metrów | MTB EŁK- PROSTKI | |
7 | Flaga Przemysław | Barczewo | Polska | dystans główny 5000 metrów | 15 GBZ | |
8 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | dystans główny 5000 metrów | Tem. Szary wilk | |
9 | Kowalska Karolina Estera | Ełk | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | ||
10 | Tyszka Konrad | Pisz | Polska | dystans główny 5000 metrów | ||
11 | Karczewski Łukasz | Ełk | Polska | dystans główny 5000 metrów | ||
12 | Kraśnicki Mariusz | Orzysz | Polska | dystans główny 5000 metrów | ||
13 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | dystans główny 5000 metrów | ||
14 | Siergiej Zbigniew | Odoje | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | ||
15 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | ||
16 | LIMBERGER KATARZYNA | EŁK | Polska | dystans główny 5000 metrów | Serduszko Team Ełk | |
17 | LIMBERGER Janusz | EŁK | Polska | dystans główny 5000 metrów | Serduszko Team Ełk | |
18 | duchnowski łukasz | ełk | Polska | dystans główny 5000 metrów | żołnierz | |
19 | Bębenek Jacek | Gizycko | Polska | dystans główny 5000 metrów | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/Dplot | |
20 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | dystans główny 5000 metrów | 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | |
21 | Sutkowska Katarzyna | Ketrzyn | Polska | dystans główny 5000 metrów | ||
22 | Kowalczuk Łukasz | Orzysz | Polska | dystans główny 5000 metrów | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
23 | Rzodkiewicz Wiktor | Bemowo Piskie | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | Szkoła Podstawowa | |
24 | Rzodkiewicz Ewelina | Bemowo Piskie | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | ||
25 | Jeliński Krzysztof | Orzysz | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | ||
26 | Jelińska Sylwia | Orzysz | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | ||
27 | Jelińska Julia | Orzysz | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | Zespół Szkolno-Przedszkolnych Orzysz | |
28 | Jeliński Jakub | Orzysz | Polska | dystans Honorowy 1944 metry | Zespół Szkolno-Przeszkolnych Orzysz Klub Wikingowie Pisz | |
29 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | dystans Honorowy 1944 metry |
Views: 7208