# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
2 | WOŹNIAK MAREK | Wojkowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
3 | Guja Bogusław | Jaworzno | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
4 | Dogiel Agnieszka | Bytom | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
5 | Bąbski Szymon | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | KS Halny Węgierska Górka | ||
6 | Królikowska-Łoskot Danuta | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Stadion Śląski | paid | |
7 | Marekwica Jakub | Katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | SP 34 Katowice | ||
8 | Jarominek Anita | Bytom | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
9 | Gos Barbara | MYSŁOWICE | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
10 | Golonka Marek | Mysłowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
11 | Marek Ewa | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
12 | Szczypka Wojciech | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
13 | Gajewska Isabela | SOSNOWIEC | Bieg Dzika, małżeństwa | HARPAGAN SOSNOWIEC | paid | |
14 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Truchtacz Mysłowice | paid | |
15 | Zyg Mateusz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | |||
16 | Gajewski Ireneusz | SOSNOWIEC | Bieg Dzika, małżeństwa | HARPAGAN SOSNOWIEC | paid | |
17 | Krypczyk Katarzyna | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
18 | Paszyńska Ewa | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
19 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Bieg Dzika, do 18 lat | UKS Lider Katowice | paid | |
20 | Kałuża Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg Dzika, małżeństwa | paid | ||
21 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
22 | Kałuża Sławomir | Siemianowice Śląskie | Bieg Dzika, małżeństwa | ADS Masna Krytyczna | paid | |
23 | Wysocki Dawid | katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | |||
24 | Wysocka Kinga | katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | |||
25 | Wysocka Katarzyna | katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | |||
26 | Stefański Jarosław | Siemianowice Śląskie | Bieg Dzika, pozostali | |||
27 | Michalczyk Amelia | Katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | paid | ||
28 | Michalczyk Mikołaj | Katowice | Bieg Dzika, do 18 lat | paid | ||
29 | Michalczyk Karolina | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | paid | ||
30 | Michalczyk Konrad | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | paid | ||
31 | Olschimke Katarzyna | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
32 | Nowak Jacek | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Natura Biegu Katowice | paid | |
33 | Witek Jacek | Gliwice | Bieg Dzika, pozostali | Opel Active Team | paid | |
34 | Tamiola grazyna | katowice | Bieg Dzika, pozostali | katowice stadion śląski | paid | |
35 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
36 | Dendra Arnold | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | Stadion Śląski | paid | |
37 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
38 | Pańczyk Władysław | WYRY | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
39 | Anczykowski Nikodem | Tychy | Bieg Dzika, pozostali | Tyskie Sinice | paid | |
40 | KASZYCA DANUTA | JANKOWICE | Bieg Dzika, małżeństwa | UKS JUNIOR | ||
41 | KASZYCA PAWEŁ | JANKOWICE | Bieg Dzika, małżeństwa | IGLOO BOCHNIA | ||
42 | Nir Łukasz | TYCHY | Bieg Dzika, pozostali | |||
43 | Bazyl Adam | Dąbrowa Górnicza | Bieg Dzika, pozostali | Sportowa Dąbrowa | paid | |
44 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Truchtacz Mysłowice | paid | |
45 | Czajkowski Arek | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | ADS MASNA krytyczna | ||
46 | Chrapek Urszula | Rudzica | Bieg Dzika, pozostali | Rudzica | ||
47 | Żydek Rafał | Chorzów | Bieg Dzika, małżeństwa | paid | ||
48 | Oleksy Krzysztof | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | ADS Masna Krytyczna | paid | |
49 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Bieg Dzika, pozostali | |||
50 | Martynus Agnieszka | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
51 | Osadnik Adam | Bytom | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
52 | Kuś Jarosław | Sosnowiec | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
53 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Bieg Dzika, pozostali | |||
54 | Marczewska Sylwia | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Wujek Biega | paid | |
55 | Łączek Bartłomiej | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
56 | Švach Janusz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | |||
57 | Buczkowski Mariusz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
58 | Wendryński Marcin | Tychy | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
59 | Janczura Marcin | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
60 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
61 | Lorens Kazimierz | Myszków | Bieg Dzika, pozostali | JURAJSKI KLUB NW | paid | |
62 | Sitko Grzegorz | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
63 | Cieśla Urszula | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Truchtacz Mysłowice | paid | |
64 | Pucher Jadwiga | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
65 | Sitko Adam | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | Brothers Team | paid | |
66 | Gembala Eugeniusz | BEŁK | Bieg Dzika, małżeństwa | paid | ||
67 | GEMBALA VIOLETTA | BEŁK | Bieg Dzika, małżeństwa | paid | ||
68 | Zemła Krzysztof | Malinowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
69 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
70 | Grund Damian | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Bałtycka Biega | paid | |
71 | Chmielewska Anna | piekary śląskie | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
72 | Koryciorz Dorota | Piekary Śląskie | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
73 | Kożuch Agnieszka | Piekary Śląskie | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
74 | Ozdarski Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | Opel Active Team | paid | |
75 | Szentak Adam | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
76 | Piecyk Tomasz | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
77 | Armatys-Wisniewska Katarzyna | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Katowice | paid | |
78 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
79 | sabuda lucjan | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | irons tychy | paid | |
80 | Porczyńska Patrycja | Pszczyna | Bieg Dzika, pozostali | SPOT Pszczyna | paid | |
81 | Bryzik Krzysztof | Chorzów | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
82 | Gogol Sebastian | Orzesze | Bieg Dzika, pozostali | |||
83 | Grzondziel Mirosław | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
84 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg Dzika, pozostali | |||
85 | Szpak Dariusz | Bytom | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
86 | Sikora Dorota | Ustroń | Bieg Dzika, pozostali | SKORPION | paid | |
87 | Sikora Dawid | Ustroń | Bieg Dzika, do 18 lat | SKORPION | paid | |
88 | Sikora Wiesław | Ustroń | Bieg Dzika, pozostali | SKORPION | paid | |
89 | Matysek Łukasz | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
90 | Wyduch Marzena | Mikołów | Bieg Dzika, pozostali | TKKF HADES MIKOŁÓW | ||
91 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Bieg Dzika, małżeństwa | wolny strzelec | ||
92 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Bieg Dzika, małżeństwa | |||
93 | Kluska Sylwia | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | amatorka | paid | |
94 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Bieg Dzika, pozostali | amatorka | paid | |
95 | Thomalla Bogdan | Zabrze | Bieg Dzika, pozostali | Siolesia Nordic Team | ||
96 | Młynarczyk Paweł | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | paid | ||
97 | Mędrek Marzena | Pszczyna | Bieg Dzika, pozostali | SPOT Pszczyna | ||
98 | Majek Krzysztof | Katowice | Bieg Dzika, małżeństwa | paid | ||
99 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Bieg Dzika, pozostali | |||
100 | Wieczorek Damian | Katowice | Bieg Dzika, pozostali | Night Runners Śląsk | paid |
Views: 22774