# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | BIEG | NW | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzemińska Ewa | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
2 | Krzemiński Andrzej | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
3 | Chrubasik Mariola | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
4 | Białek Justyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
5 | Bonislawska Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
6 | Kiwic Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | paid |
7 | Meller Jakub | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | MELLER | TAK | NIE | paid |
8 | Meller Adam | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | MELLER | TAK | NIE | paid |
9 | Meller Piotr | Lędziny | Polska | Pozostali uczestnicy | MELLER | TAK | NIE | paid |
10 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
11 | Wrzecionkowski Adrian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
12 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | paid | |
13 | Zasucha Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Puls Slaska | TAK | NIE | paid |
14 | Witek Jacek | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | Opel Active Team | TAK | NIE | paid |
15 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
16 | Rakuś Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
17 | Chwoła Klaudia | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Niepubliczne Przedszkole Królestwo Maciusia | TAK | NIE | paid |
18 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
19 | Płaczek Paweł | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
20 | Płaczek Natalia | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
21 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
22 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
23 | Czapelka Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Warsztat Koszulkowy Testing Team | TAK | NIE | paid |
24 | Foks Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Tinsy | TAK | NIE | paid |
25 | Tomaszek Dorota | Poręba | Polska | Pozostali uczestnicy | Tinsy | TAK | NIE | paid |
26 | Švach Janusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
27 | Peter Martyna | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
28 | PETER MARCIN | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
29 | Lubnau Marek | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | HARPAGAN SOSNOWIEC | TAK | NIE | paid |
30 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
31 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
32 | Cisowska Ewelina | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
33 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
34 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | paid |
35 | Dendra Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | paid |
36 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
37 | Dendra Lidia | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
38 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA | TAK | NIE | paid |
39 | Szymuś Rafał | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
40 | Szymuś Magdalena | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
41 | Urlik Rafal | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | FC Szyszolandia Katowice | TAK | NIE | paid |
42 | Kałuża Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
43 | Kałuża Sławomir | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | ADS Masna Krytyczna | TAK | NIE | paid |
44 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
45 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
46 | Urbańczyk Aleksandra | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
47 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
48 | Bartmański Andrzej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
49 | Wątroba Agnieszka | Libiąż | Polska | Pozostali uczestnicy | LUZ Libiąż | NIE | TAK | paid |
50 | Matuszyńska Krystyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Szombierki Runners | NIE | TAK | paid |
51 | Matuszyński Marian | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Szombierki Runners | TAK | NIE | paid |
52 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
53 | Keller Iwona | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Szombierki Runners | NIE | TAK | paid |
54 | Keller Mariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Szombierki Runners | TAK | NIE | paid |
55 | Keller Patryk | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Szombierki Runners | TAK | NIE | paid |
56 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Saint- Gobain Squad | TAK | NIE | paid |
57 | Zyg Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | NIE | TAK | paid |
58 | Zyg Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice | TAK | NIE | paid |
59 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | NIE | TAK | paid |
60 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | TAK | NIE | paid |
61 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
62 | Rolnik Remigiusz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
63 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
64 | Klapetek Piotr | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ŚKK Goliat | TAK | NIE | paid |
65 | Klapetek Marta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | paid | |
66 | Klapetek Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚKK Goliat | TAK | NIE | paid |
67 | Marcak Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
68 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
69 | Majek Krzysztof | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
70 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
71 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
72 | Plewińska Sylwia | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
73 | Śliwa Grzegorz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
74 | Nowacka Żaneta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
75 | Rus Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
76 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | paid |
77 | Kacorzyk Władysław | Mikołów, | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | NIE | TAK | paid |
78 | Kopyto Izabela | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
79 | Chrapek Urszula | Rudzica | Polska | Pozostali uczestnicy | KS Rudzica | NIE | TAK | paid |
80 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
81 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Running Team | TAK | NIE | paid |
82 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | paid |
83 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
84 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
85 | Krawczyk Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Cardio City Team | TAK | NIE | |
86 | Szczepańska Anna | Bytom | Polska | Małżeństwa | Sucha Góra | NIE | TAK | paid |
87 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Małżeństwa | Opel Active Team | TAK | NIE | paid |
88 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
89 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
90 | KOZIOŁEK OLGA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
91 | KOZIOŁEK Tomasz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
92 | Koziołek Krystyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
93 | Kozera Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
94 | Jureczko Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
95 | Szpak Dariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastki Team | TAK | TAK | paid |
96 | Matyska ADAM | Ruda Śląska- Halemba | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | paid | |
97 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | paid |
98 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
99 | Dytko Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
100 | Łukowska Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid |
Views: 13260