# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | BIEG | NW | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bialik Grażyna | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
2 | Kuś Michał | Psary | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
3 | Szalkowski Mirosław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | OPP Katowice | NIE | TAK | paid |
4 | Czapelka Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
5 | Kubas Nataniel | Jastrzębie-zDRÓJ | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | |
6 | Kubas Alina | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | paid |
7 | Kubas Mariusz | Jastrzębie-zDRÓJ | Polska | Małżeństwa | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | paid |
8 | Sztabla Liliana | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
9 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
10 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
11 | Wręczycki Ireneusz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
12 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
13 | Siara-Sańpruch Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
14 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
15 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
16 | Pinkawa Agnieszka | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem | NIE | TAK | paid |
17 | Pinkawa Dorota | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Stowarzynie Blok Aktywni Razem | TAK | NIE | paid |
18 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
19 | Pinkawa Grzegorz | katowice | Polska | Małżeństwa | Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem | TAK | NIE | paid |
20 | Helios Dominik | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | UKS Bonito Murcki | TAK | NIE | paid |
21 | Jastrzębska Paulina | Łazy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
22 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | TAK | NIE | paid |
23 | Błaszczyk Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
24 | Kopczyk Iwona | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
25 | Rus Michał | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
26 | Plewińska Sylwia | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
27 | Stefański Jarosław | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
28 | Rencz Małgorzata | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | TAK | NIE | paid |
29 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
30 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
31 | Szubarski Krzysztof | Pogwizdów | Polska | Pozostali uczestnicy | parkrun/ Olza Cieszyn | TAK | NIE | paid |
32 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
33 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | paid |
34 | Dendra Kacper | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | paid |
35 | Dendra Ewa | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SP 13 | TAK | NIE | paid |
36 | Dendra Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
37 | Dendra Lidia | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
38 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
39 | Adamus Katarzyna | Cieszyn | Polska | Pozostali uczestnicy | Olza Cieszyn | TAK | NIE | paid |
40 | Zdejszy Marta | Cieszyn | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Olza Cieszyn | TAK | NIE | paid |
41 | Zdejszy Magdalena | Cieszyn | Polska | Pozostali uczestnicy | Olza Cieszyn | NIE | TAK | paid |
42 | Misterka Ewa | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
43 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | paid |
44 | Rzepecka Bożena | Pogwizdów | Polska | Małżeństwa | Olza Cieszyn | TAK | NIE | paid |
45 | Rzepecki Andrzej | Pogwizdów | Polska | Małżeństwa | Olza Cieszyn | TAK | NIE | paid |
46 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | paid |
47 | Małota Marzena | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | SAS ZABRZE | TAK | NIE | paid |
48 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
49 | Macharzyński Piotr | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | Klub Biegacza Fartlek/TRI | TAK | NIE | paid |
50 | Chuang Chorng-Yi | Taipei | Tajwan | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
51 | Łukawska Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Mrs. Sporty | NIE | TAK | paid |
52 | Smolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Mrs. Sporty | NIE | TAK | paid |
53 | Urbańczyk Aleksandra | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
54 | Godzwon Mirosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
55 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
56 | Spyra Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Mrs. Sporty | NIE | TAK | paid |
57 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Mrs. Sporty | NIE | TAK | paid |
58 | Kalinowska Monika | Suwałki | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
59 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
60 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | Mrs. Sporty | NIE | TAK | paid |
61 | Usowicz Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
62 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
63 | Meller Jakub | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | TAK | paid | |
64 | Meller Adam | Lędziny | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
65 | Meller Piotr | Lędziny | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
66 | Chłap Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
67 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
68 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | TAK | NIE | paid |
69 | Wysocki Mariusz | katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
70 | Wysocka Katarzyna | katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | paid | |
71 | Malysa Marcin | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
72 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
73 | Płaczek Natalia | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | paid | |
74 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
75 | Płaczek Paweł | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
76 | Wójcik Agnieszka | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
77 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
78 | Kuziów Adam | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
79 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
80 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
81 | Spyt Radosław | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
82 | Goniwiecha Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
83 | Wojciechowska Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NU-MED CDiTO Katowice | TAK | NIE | paid |
84 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
85 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Panewniki | TAK | NIE | paid |
86 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | paid |
87 | Piwowar Joanna | Wola | Polska | Pozostali uczestnicy | Piwowar Team | NIE | TAK | paid |
88 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | paid |
89 | Adamczak Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
90 | Derus Jakub | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NU-MED CDiTO Katowice | TAK | NIE | paid |
91 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordic Walking Stadion Śląski | NIE | TAK | paid |
92 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
93 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | paid | |
94 | Jajszczok Jolanta | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | |
95 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | paid | |
96 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid | |
97 | Sikora Wiesław | Ustroń | Polska | Pozostali uczestnicy | SKORPION TEAM | TAK | NIE | paid |
98 | Wolniewicz Katarzyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | FabrikaNordika | NIE | TAK | paid |
99 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | paid | |
100 | Michalska Bożena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | paid |
Views: 11715