# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Czy biegłeś/aś w poprzednim etapie ? | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobociński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | SP 45 | NIE | |
2 | Sobociński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 45 | NIE | |
3 | Andrzejewski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | TAK | ||
4 | Andrzejewska Karolina | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | TAK | ||
5 | Szutko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
6 | Krzyżanowska Ania | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
7 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | biegowyswiat.pl / WKU w Gdyni | TAK | paid |
8 | Kuklińska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Szkoła Podstawowa nr.52 im. tadeusza Kościuszki | NIE | |
9 | Jarosiewicz Ola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
10 | Długosz Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 4 Gdańsk | NIE | |
11 | Kuncewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | TAK | ||
12 | Robaszkiewicz Tomasz | Rumia | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
13 | Robaszkiewicz Edyta | Rumia | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
14 | Jarosiewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
15 | Jarosiewicz Małgorzata Jarosiewicz | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
16 | Semkło Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | Małe Lwy | TAK | paid |
17 | Jankowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
18 | Duch Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
19 | Dudek Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | Babilonia Babieniec | TAK | paid |
20 | Krzyżanowska Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
21 | Jastrzemska Karol | Jastrzemski | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
22 | Jastrzemski Patryk | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | paid | |
23 | Jastrzemska Patrycja | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
24 | Kierska-Tomczyk Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | Atena | NIE | paid |
25 | Śledź Maciej | Tuchola | Polska | Bieg Otwarty - 5km | Japan Promotion Team | NIE | paid |
26 | Tomaszewska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
27 | Tomczyk Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | VLO GDAŃSK | NIE | |
28 | Tomczyk Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | XTrack | NIE | |
29 | Bylina Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
30 | Kaszubowskia Antosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
31 | Kaszubowski Jaś | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
32 | Tomaszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
33 | Jakubek Gwidon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | Biegowy Świat | TAK | |
34 | Wróblewski Sylwester | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | LOTOS Running Team | TAK | paid |
35 | Korpal Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
36 | Źrebiec Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | KobietyBiegaja.pl | TAK | paid |
37 | Stencel Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | TAK | ||
38 | nowak waldemar | gdansk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | ||
39 | ZWARA JULIA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
40 | LANG PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
41 | Potempa Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Sp 80 Gdańsk | NIE | |
42 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
43 | Witkowska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
44 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | Przedszkole nr 15 w Gdańsku | NIE | |
45 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
46 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
47 | Hennig Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
48 | Hennig Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
49 | Zajfert Larysa | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | TAK | ||
50 | Polak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
51 | Runowska Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska | Gimnazjum nr 29 GDAŃSK | NIE | |
52 | Pępek Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
53 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | TAK | ||
54 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
55 | Jokiel Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | TAK | ||
56 | Jokiel Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
57 | Milewski Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | Gedania | TAK | |
58 | Milewska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
59 | Ivasko Viktorija | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
60 | Godlewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
61 | Garski Dawid | Bytów | Polska | Bieg Otwarty - 5km | MLKS Baszta Bytów | TAK | paid |
62 | Stykuć Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
63 | Kopczyński David | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
64 | Krasiński Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | NIE | ||
65 | Kopczyński Filip | Gdansk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
66 | Droszcz Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Malucha | BigYellowFoot Adventure Team | NIE | |
67 | Droszcz Adam | Gdansk | Polska | Bieg Malucha | BigYellowFoot Adventure Team | NIE | |
68 | Droszcz Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | BigYellowFoot Adventure Team | NIE | |
69 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | NIE | ||
70 | Paprocki Adam | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych | NIE | ||
71 | Paprocki Maciej | GDAŃSK | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | ||
72 | Sertel Ula | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | LOTOS Running Team / Biegaj z głową | NIE | paid |
73 | Chudzik Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | TAK | ||
74 | Chudzik Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | TAK | ||
75 | Adamkiewicz Karol | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | TAK | ||
76 | Szymerkowska Maja | Gdańsk | Bieg Malucha | Przedszkole nr 28 | NIE | ||
77 | Krawiec Andrzej | Sztum | Polska | Bieg Otwarty - 5km | LKS Zantyr Sztum | TAK | paid |
78 | Krawiec Łukasz | Sztum | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
79 | Strojna Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Malucha | TAK | ||
80 | Fijołek Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
81 | Tarnówka Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | TAK | ||
82 | Deszcz Ksawery | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | TAK | ||
83 | Kostuch Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | ||
84 | Deszcz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
85 | Lis-Tarnówka Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
86 | Mikulska Barbara | Gdansk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | TAK | paid | |
87 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | ||
88 | Kosznik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
89 | ŁEMPICKA Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | Centrum Medyczne Zdrowy Profil | NIE | |
90 | Łempicki Karol | Gdynia | Polska | Bieg Otwarty - 5km | Centrum Medyczne Zdrowy Profil | NIE | paid |
91 | Neumann Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych | SP 45 | NIE | |
92 | Neumann Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | SP 45 | NIE | |
93 | Neumann Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | SP 45 | NIE | |
94 | Neumann Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | NIE | paid | |
95 | Brudnik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | Jaguar Gdańsk | TAK | paid |
96 | Brudnik Czarek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | Jaguar Gdańsk | TAK | |
97 | Skolimowski Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodsze | Jaguar Gdańsk | TAK | |
98 | Brudnik Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | Jaguar Gdańsk | TAK | |
99 | Brudnik Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Otwarty - 5km | Jaguar Gdańsk | TAK | paid |
100 | Kaszubowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha | Żłobek Fantazja | NIE |
Views: 24346