# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHOMIAK MARIUSZ | GDYNIA | Polska | Start bieg główny | X-TRAINER | paid |
2 | BUKOWSKI MACIEJ | Inowrocław | Polska | Start bieg główny | Sport4life | paid |
3 | Pielech Piotr | Warszawa | Polska | Start bieg główny | Legia Warszawa Masters | |
4 | Szulc Julia | Lębork | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
5 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | Start bieg główny | Novile Team | paid |
6 | Konic Katarzyna | Poznań | Polska | Start bieg główny | paid | |
7 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | Start bieg główny | paid | |
8 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | Start bieg główny | paid | |
9 | Nagórska Anna Maria | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | |
10 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | ||
11 | Krynicki Maciej | Zielona | Polska | Start bieg główny | PLICHWYŚCIG.PL | |
12 | Koryciński Rafał | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | Cartusia Kartuzy | paid |
13 | Solga Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | Start bieg główny | ||
14 | Baran Wojciech | Lubin | Polska | Start bieg główny | Amator | paid |
15 | Nagórska Anna Maria | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | paid | |
16 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | TWISTER TRÓJMIASTO | |
17 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | TWISTER TRÓJMIASTO | |
18 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Start bieg młodzieżowy | Giżycko | |
19 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Start bieg młodzieżowy | UKS Giżycko | |
20 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | Start bieg główny | Plichwyścig.pl | paid |
21 | Wojciech Sadowski | Żuromin | Polska | Start bieg główny | ||
22 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | Jabra Roller Team | |
23 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | Start bieg główny | paid | |
24 | koc marcin koc | toruń | Polska | Start bieg główny | Rolla speed team toruń | paid |
25 | Szreder Mariola | Reda | Polska | Start bieg główny | ||
26 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | paid | |
27 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | Start bieg główny | Legia Warszawa Masters | |
28 | Faliński Wacław | Tarnowskie Góry | Polska | Start bieg główny | Amator | paid |
29 | Pietkiewicz Zuzanna | Murowana Goślina | Polska | Start bieg główny | Roll4life PLICHWYSCIG.PL | paid |
30 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
31 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
32 | Szulc Marek | Gdynia | Polska | Start bieg główny | ||
33 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | Start bieg główny | paid | |
34 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Start bieg główny | paid | |
35 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start bieg główny | paid | |
36 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start bieg główny | Legia Warszawa Masters | paid |
37 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
38 | Hachaj Piotr | Warszawa | Polska | Start bieg główny | paid | |
39 | Posadowski Kazimierz Posadowski | Pasewalk | Polska | Start bieg główny | OBFST | paid |
40 | Miler Łukasz | Poznan | Polska | Start bieg główny | PLICHWYSCIG.PL | paid |
41 | Śląski Piotr | Giżycko | Polska | Start bieg główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
42 | ŚLĄSKI Piotr | Giżycko | Polska | Start bieg główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
43 | Surma Balbina | Bydgoszcz | Polska | Start bieg główny | paid | |
44 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Start bieg główny | Amator | paid |
45 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start bieg główny | Legia Warszawa Masters | |
46 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
47 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
48 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Start bieg główny | ||
49 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Start bieg młodzieżowy | KS Rozłazino | |
50 | Tyszkiewicz Klaudia | Jaworek | Polska | Start bieg młodzieżowy | Uks Zwolen-Team | |
51 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start bieg główny | ||
52 | Szumlas Arkadiusz | MRZEZINO | Polska | Start bieg główny | Jabra RT Friends / Mrzezino | paid |
53 | Szumlas Dorota | MRZEZINO | Polska | Start bieg główny | Jabra RT Friends / Mrzezino | paid |
54 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start bieg główny | Jabra RT Friends / Mrzezino | paid |
55 | Pakulska Jagna | Gdynia | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
56 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
57 | Kalbarczyk Karolina | Lębork | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
58 | Demicki Piotr | Torun | Polska | Start bieg główny | Amator | paid |
59 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Start bieg główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | paid |
60 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start bieg główny | paid | |
61 | Saczuk Wojciech | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | TWISTER TRÓJMIASTO | |
62 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | Jabra RT Friends | paid |
63 | Majorczyk Katarzyna | Karczewo | Polska | Start bieg główny | ROLL4LIFE | paid |
64 | Wijat Alicja | Warszawa | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
65 | Wijat Judyta | Warszawa | Polska | Start bieg młodzieżowy | ||
66 | Wijat Tomasz | Warszawa | Polska | Start bieg główny | paid | |
67 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | Jabra RT Friends | paid |
68 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | Start bieg główny | paid | |
69 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | ||
70 | Osinski Stanislaw | Grudziadz | Polska | Start bieg główny | PORTAL-KLUB | |
71 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | Start bieg główny | Jabra RT Friends | paid |
72 | Olczak Jarosław | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | Amator | |
73 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start bieg główny | STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY | paid |
Views: 6341