# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Nazwa Rodziny - jednobrzmiąca nazwa dla rodziny (Wypełnić tylko w przypadku Biegu Rodzinnego) | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miązek Anna | Lubin | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
2 | kucab andrzej | lubin | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
3 | Staszczyk Katarzyna | Wołów | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
4 | Wijatyk Gustaw | Malczyce | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
5 | Józefowski Mariusz | Jawor | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
6 | Brzeziński Kamil | Malczyce | Polska | 1,2 km (Bieg Młodzieńczy, rocznik 2001-2008) | Szkoła Podstawowa w Malczycach | ||
7 | Rząsa Monika | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
8 | Wolak Iza | Jawor | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
9 | Stępień Hanna | Wrocław | Polska | 1,2 km (Bieg Młodzieńczy, rocznik 2001-2008) | |||
10 | Stachów Zuzanna | Malczyce | Polska | 2,8 km (Marsz Nordic Walking) | |||
11 | Dybka Magdalena | Malczyce | Polska | 2,8 km (Marsz Nordic Walking) | |||
12 | Bączyńska-Grzyb Bernadetta | Malczyce | Polska | 2,8 km (Marsz Nordic Walking) | |||
13 | Dziuba Wojciech | Jawor | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
14 | Jankowski Jerzy | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
15 | Gołębiowski Filip | Rachow | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
16 | Piszczek Ryszard | Wrocław | Polska | 2,8 km (BIEG RODZINNY) | WKB Piast Wrocław | TYGRYSY | |
17 | Jastrzębska Agnieszka | Wrocław | Polska | 2,8 km (BIEG RODZINNY) | WKB Piast Wrocław | TYGRYSY | |
18 | Jastrzębska Magda | Wrocław | Polska | 2,8 km (BIEG RODZINNY) | WKB Piast Wrocław | TYGRYSY | |
19 | Jastrzębska Magda | Wrocław | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | WKB Piast Wrocław | ||
20 | Miedziński Michał | jawor | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
21 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
22 | Łatka Zofia | Malczyce | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | Szkoła Podstawowa | ||
23 | Białowąs Borys | Malczyce | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | Przedszkole | ||
24 | Targowska Justyna | Wołów | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
25 | Jagielski Mateusz | Wilczków | Polska | 1,2 km (Bieg Młodzieńczy, rocznik 2001-2008) | |||
26 | Jagielski Przemysław | Wilczków | Polska | 1,2 km (Bieg Młodzieńczy, rocznik 2001-2008) | |||
27 | Stachów Nina | Malczyce | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
28 | Wrońska Julia | Środa Śląska | Polska | 1,2 km (Bieg Młodzieńczy, rocznik 2001-2008) | |||
29 | Markowski Marek | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
30 | PATER ZBIGNIEW | WROCŁAW | Polska | 2,8 km (Marsz Nordic Walking) | WKB Piast Wrocław | ||
31 | Narewska Jurczak Patrycja | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
32 | Jurczak Przemysław | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
33 | Jurczak Jakub | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
34 | Wroński Marek | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | Aqua Fit OSiR Środa Śląska | ||
35 | PAŃCZYK MONIKA | KRYNICZNO | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
36 | MACH Anna | Głoska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
37 | Figarska Anna | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | Aqua Fit OSiR Środa Śląska | ||
38 | Garski Patryk | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
39 | Król Wiktor | Środa Śląska | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
40 | Serenda Mateusz | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | Serenda | ||
41 | Serenda Aleksandra | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | Serenda | ||
42 | Serenda Robert | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | Serenda | ||
43 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA ,BBL LEGNICA | ||
44 | Koren Emilia | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
45 | Fedoszczak Edward | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
46 | Król Paulina | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
47 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
48 | WOŹNIAK LENA | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
49 | STRZELCZYK Grzegorz | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | BBL L-ca | ||
50 | SIEPRAWSKI Jakub | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | amator | ||
51 | Sieprawski Ryszard | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | amator | ||
52 | HOŁDYŃSKI Mirosław | Kąty Wrocławskie | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | RWT Wrocław | ||
53 | Tyszkowski Hubert | Malczyce | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | Przedszkole | ||
54 | POSŁUSZNA ANNA | GŁOSKA | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | Akb ESEMAS | ||
55 | Posłuszny Mariusz | Głoska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | Akb ESEMAS | ||
56 | Kwapis Łukasz | Ruja | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | KB Lew Legnica | ||
57 | Medyńska Matylda | Rakoszyce | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
58 | Medyńska Kamila | Rakoszyce | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
59 | Mazurkiewicz Wiktoria | Jastrzębce | Polska | 1,2 km (Bieg Młodzieńczy, rocznik 2001-2008) | |||
60 | Jadach Emilia | Środa Śląska | Polska | 1,2 km (Bieg Młodzieńczy, rocznik 2001-2008) | |||
61 | Kozioł Małgorzata | Kulin | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
62 | Mazurkiewicz Marta | Jastrzebce | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
63 | Rzepka Patrycja | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
64 | Jadach Kamila | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
65 | Wiśniewska Amelia | Legnica | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
66 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
67 | WALCZAK SŁAWOMIR | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 2,8 km (Marsz Nordic Walking) | |||
68 | WALCZAK TYMOTEUSZ | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 300 m (Bieg Krasnala, rocznik 2009-2016) | |||
69 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | FENIKS LEGNICA | ||
70 | Hajdyła Joanna Hajdyła | Białków | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
71 | Frydecki slawomir Frydecki | Zrodla | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
72 | Frydecka Elzbieta | Zrodla | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
73 | Stachów Damian | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
74 | WOŹNIAK KAMILA | SRODA SLASKA | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
75 | Maźniewski Grzegorz | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
76 | Cholewiński Paweł | Środa Śląska | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
77 | PRUSEK PIOTR | ŚRODA ŚLASKA | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
78 | Wijatyk Piotr | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
79 | Drohomirecka Jadwiga | Malczyce | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) | |||
80 | Wołonciej Józef | Legnica | Polska | 5,5 km (BIEG OPEN) |
Views: 12924