# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kreft Wiktoria | Robakowo | START | paid | ||
2 | Kreft Zuzanna | Robakowo | START | paid | ||
3 | Myszk Jakub | Kartuzy | START | SP2 Kartuzy | paid | |
4 | Myszk Natalia | Kartuzy | START | SP2 Kartuzy | paid | |
5 | Myszk Paulina | Kartuzy | START | GKS Cartusia | paid | |
6 | Koszałka Bartłomiej | KARTUZY | START | cartusia | paid | |
7 | Kożyczkowska Maja | Kiełpino | START | Zespół Szkół w Kiełpinie | paid | |
8 | Kulas Kacper | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
9 | Zimmermann Damian | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
10 | Toruńczak Jakub | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
11 | Szewczyk Maciej | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
12 | Krosnowska Kaja | Puck | START | Cel Dobra Forma | paid | |
13 | Laska Jakub | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
14 | Maszk Korneliusz | Egiertowo | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | ||
15 | Skierka Dawid | Egiertowo | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | ||
16 | Kerschnik Korneliusz | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
17 | Brillowski Szymon | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
18 | Kurowski Tomasz | Kartuzy | START | Gimnazjum nr 1 Kartuzy | paid | |
19 | Sowa Aleksander | Kościerzyna | START | paid | ||
20 | Sowa Bartłomiej | Kościerzyna | START | paid | ||
21 | Frątczak Amanda | Rumia | START | LKS ZORZA GDYNIA | ||
22 | Patelczyk Nikodem | Gościcino | START | ProFanRun Gościcino | paid | |
23 | Skrzoska Klaudia | Gdynia Dabrowa | START | Szkola 47 GDYNIA | paid | |
24 | Redzimski Mateusz | Żukowo | START | paid | ||
25 | Redzimski Filip | Gdańsk | START | paid | ||
26 | Benka Jakub | Kiełpino | START | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | paid | |
27 | Zajfert Filip | Gdańsk | START | Sp2 Gdańsk | paid | |
28 | Zajfert Karol | Gdańsk | START | Sp2 Gdańsk | paid | |
29 | Benka Jakub | Goręczyno | START | paid | ||
30 | Jankowska Wiktoria | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
31 | Szczepaniak Konrad | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
32 | Papke Marcel | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
33 | Buśko Mateusz | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
34 | Leżański Karol | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
35 | Ranachowska Kinga | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
36 | Gajda Maria | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
37 | Stelmach Zuzanna | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
38 | Śmiechowska Weronika | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
39 | Konkol Adrianna | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
40 | Waleśkiewicz Natalia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
41 | Hermann Oliwia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
42 | Konkol Maciej | Kąpino | START | paid | ||
43 | Konkol Hubert | Kąpino | START | paid | ||
44 | Zblewski Piotr | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
45 | Piernicki Arkadiusz | Mirachowo | START | paid | ||
46 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | START | ESS RUMIA | paid | |
47 | Buchert Adam | Gdynia | START | Sz.p. nr 40 Gdynia | ||
48 | Kiliarska Valentyna | Ukraine | START | Chemik noxy Pulawy | ||
49 | Labuda Andrzej | Szopa | START | paid | ||
50 | Strongowski Patryk | Mirachowo | START | paid | ||
51 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | START | paid | ||
52 | Szulc Aleksander | Gislaved Szwecja | START | Przedszkole | ||
53 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
54 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
55 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
56 | Wica Maciej | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
57 | Dułak Konrad | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
58 | Damps Martyna | Skrzeszewo | START | paid | ||
59 | Grodzka Magdalena | Gdańsk | START | Junior Lifeguard Gdynia | paid | |
60 | Niedźwiedzka Amelia | Borcz | START | Drużyna Niedźwiadka | paid | |
61 | Radtke Anna | Bytów | START | SP2 Bytów | paid | |
62 | Krefta Roksana | Kłosowo | START | Sp Czeczewo | ||
63 | Falkowska Emilia | Straszyn | START | paid | ||
64 | Kaczor Przemysław | Kartuzy | START | paid | ||
65 | Radecka-Mikulicz Nikola | Dąbrowa | START | paid | ||
66 | Frątczak Amanda | Rumia | START | LKS ZORZA GDYNIA | paid | |
67 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | START | Szkoła Podstawowa nr 40 | paid | |
68 | Pelowski Fabian | szklana | START | paid | ||
69 | Ciechanowska Lena | Kartuzy | START | SP2 Kartuzy | paid | |
70 | Sikora Dawid | Gdynia | START | SP31 Gdynia | paid | |
71 | Sikora Patrycja | Gdynia | START | LKS Zorza Gdynia | paid | |
72 | PAŁUBA Wiktoria | Rozewie | START | SP Jastrzębia Góra | paid | |
73 | Węsiora Franciszek | Kartuzy | START | SP 2 Kartuzy / Jedyneczka Kartuzy | paid | |
74 | Wenta Wiktoria | SIERAKOWICE | START | paid | ||
75 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | START | SJSP Lębork | paid | |
76 | Halk Ida | Gdynia | START | SP. nr 35 - LKS ZORZA Gdynia | paid | |
77 | Młyńska Nadia | Mojusz | START | paid | ||
78 | Młyński Kacper | Mojusz | START | paid | ||
79 | Młyński Daniel | Mojusz | START | paid | ||
80 | Heland Grzegorz | Gdańsk | START | Sp.24 Gdańsk | paid | |
81 | Gawron Agata | Bytów | START | SP nr 1 w Bytowie | paid | |
82 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | START |
Views: 9561