# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | START | |||
2 | Gurzęda Eryk | Rumia | START | |||
3 | Chmurzyńska Oliwia | Stężyca | START | ZKiW Klukowa Huta | paid | |
4 | Gurzęda Kacper | Rumia | START | paid | ||
5 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | START | Szkoła Podstawowa nr 40 | paid | |
6 | Hermann Emilia | UKS Ekoludek | START | Szczenurze | ||
7 | Tomczuk Lidia | Pępowo | START | |||
8 | Strongowski Fabian | Mirachowo | START | paid | ||
9 | Hermann Oliwia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
10 | Formela Julia | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
11 | Leżański Karol | Szczenurze | START | UKS Ekoludek | ||
12 | Skrzoska Klaudia | GDYNIA | START | Szkoła Podstawowa 47 GDYNIA | ||
13 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | mieszkaniec Gminy Somonino | SP Goręczyno | ||
14 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | mieszkaniec Gminy Somonino | SP Goręczyno | ||
15 | Radtke Anna | Bytów | START | SP 2 w Bytowie | ||
16 | Przybylska Dominika | Stobno | START | Gimnazjum w Stobnie | paid | |
17 | Trela Anna | Żuromino | START | ZKiW w Klukowej hucie | paid | |
18 | Trela Paulina | Żuromino | START | ZKiW w Klukowej hucie | paid | |
19 | Formela Amelia | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
20 | Pawłowska Paulina | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
21 | Pawłowska Patrycja | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
22 | Pobłocka Amelia | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
23 | Dułak Konrad | Skorzewo | START | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid | |
24 | Kniter Tymoteusz | bukowina | START | ZS kamienica Królewska | paid | |
25 | wójtowicz Nina | bukowina | START | ZS kamienica Królewska | paid | |
26 | Młyński Daniel | Mojusz | START | paid | ||
27 | Konkol Agata | Sierakowice | START | paid | ||
28 | Konkol Krystian | Sierakowice | START | paid | ||
29 | Młyński Kacper | Mojusz | START | paid | ||
30 | Młyńska Nadia | Mojusz | START | paid | ||
31 | Bizon Marianna | Borkowo | START | STO II | paid | |
32 | PAŁUBA Wiktoria | Rozewie | START | SP Jastrzębia Góra | paid | |
33 | Radecki-Mikulicz Daniel | Dąbrowa | START | SP Miszewo | ||
34 | Radecka-Mikulicz Nikola | Dąbrowa | START | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | paid | |
35 | Sikora Patrycja | Gdynia | START | LKS Zorza Gdynia | ||
36 | Sikora Dawid | Gdynia | START | SP31 Gdynia | ||
37 | Czaja Filip | Kiełpino | START | paid | ||
38 | Czaja Szymon | Kiełpino | START | paid | ||
39 | Polejowski Przemysław | Nowa Huta | START | Gimnazjum w Szopie | paid | |
40 | Strongowski Patryk | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | paid | |
41 | Piernicki Arkadiusz | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | paid | |
42 | Strongowski Nikodem | Mirachowo | START | Gimnazjum w Szopie | paid | |
43 | Białas Konrad | Gdynia | START | LO IX | paid | |
44 | Białas Oliver | Gdynia | START | sp 47 | paid | |
45 | ŻABIEŁOWICZ MILENA | REDA | START | SP Nr 3 w REDZIE | ||
46 | Gurzęda Jan | Reda | START | Sp 2 | paid | |
47 | Gurzęda Jakub | Reda | START | SP w Redzie | paid | |
48 | Krefta Roksana | Kłosowo | START | Sp Czeczewo | paid | |
49 | Ciechanowska Lena | Kartuzy | START | SP2 Kartuzy | ||
50 | Czaja Daniel | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | paid | |
51 | Gnyba Oskar | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | paid | |
52 | Lewańczyk Natalia | Stężyca | START | ZKiW w Stężycy | paid | |
53 | Damps Martyna | Skrzeszewo | START | paid | ||
54 | Marat Agnieszka | Gdynia | START | SP 31 Gdynia | paid | |
55 | Marat Grzegorz | Gdynia | START | UKS Cisowa Gdynia SP 31 | paid | |
56 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | START | SJSP Lębork | ||
57 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | START | PESS Rumia | paid | |
58 | Singer Kacper | Egiertowo | START | Szkoła Podstawowa w Egiertowie | paid | |
59 | Kulesza Hubert | Gdynia | START | Przedszkole Misie Tulisie Gdynia | ||
60 | Kowalik Maja | Rumia | START | |||
61 | Halk Ida | Gdynia | START | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 7 GDYNIA - LKS ZORZA Gdynia | paid | |
62 | Droszkowska Zuzanna | Gdynia | START | LKS Zorza Gdynia | ||
63 | Tymon Bałdyga | Reda | START | |||
64 | Miłosz Bałdyga | Reda | START | |||
65 | Gazarkiewicz Dorota | Rumia | START | |||
66 | Gazarkiewicz Oliwia | Rumia | START | sp nr 6 | ||
67 | Gawron Agata | Bytów | START | SP nr 1 w Bytowie | paid | |
68 | Heland Grzegorz | Gdańsk | START | Sp.24 Gdańsk | ||
69 | Dragan Blanka | Gdynia | START | |||
70 | Salwowski Kacper | Gdynia | START | Jaś i Małgosia |
Views: 10713