# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Kategoria Służb Mundurowych? | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pędziszczak Waldemar | Nowogard | Polska | Cech Nowogard | CECH RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW NOWOGARD | NIE | |
2 | Morawski Mirosław | Nowogard | Polska | Cech Nowogard | CECH RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW NOWOGARD | NIE | |
3 | Szulejko Dariusz | TRZEBIATOW | Polska | Cech Nowogard | CECH RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW NOWOGARD | NIE | |
4 | Lutyński Zbyszek | Stargard | Albania | Maraton MTB | STC STARGARD | NIE | paid |
5 | Baran Jan | Nowogard | Polska | Maraton MTB | LKK Nowogard | NIE | paid |
6 | Pituch Sławomir | Bytów | Polska | Maraton MTB | Euro Bike Kaczmarek Electric Team | NIE | paid |
7 | Jaros Ewa | Skwierzyna | Polska | Maraton MTB | 1966 | NIE | paid |
8 | Jaros Marek | Skwierzyna ul.Konopnickiej 22 | Polska | Maraton MTB | JAROS BIKE | NIE | paid |
9 | Potrzebny Michał | Bezrzecze | Polska | Maraton MTB | Pussy Enduro Riders | NIE | paid |
10 | Wierzbicka Paulina | Gorzów Wlkp. | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
11 | Lissowski Maciej | Szczecin | Polska | Maraton MTB | Arbet Team | NIE | paid |
12 | Wdowiak Przemysław | Szczecin | Polska | Maraton MTB | Tukan Team Szczecin | NIE | paid |
13 | SŁABKOWSKI JAN | STARGARD | Polska | Maraton MTB | STARGARD | NIE | paid |
14 | Zagdanski Tadeusz | Stargard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
15 | KLOC SZYMON | GOLENIÓW | Polska | Maraton MTB | Aga Team MTB | NIE | paid |
16 | Wichłacz Krzysztof | Stargard | Polska | Maraton MTB | TAK | paid | |
17 | Rybacki Sylwester | Gorzów Wlkp. | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
18 | Cejmerowski Oskar | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | KTC Kołobrzeg | NIE | |
19 | Serafin Oliwier | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | KTC Kołobrzeg | NIE | |
20 | Hania Boczkowska | Drzonowo | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | KTC Kołobrzeg | NIE | |
21 | Kubiak Damian | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | KTC Kołobrzeg | NIE | |
22 | Wach Krzystof | Stargard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
23 | Rybacka Katarzyna | Gorzów Wlkp. | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
24 | KLOC KRZYSZTOF | GOLENIÓW | Polska | Maraton MTB | GOLENIÓW | NIE | paid |
25 | Kolasiński Maciej | Nowogard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKKS Chrabąszcze Nowogard | NIE | |
26 | Kowalski Filip | Nowogard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKKS Chrabąszcze Nowogard | NIE | |
27 | Piskor Marika | Stargard | Polska | Turysta 10 km | NIE | paid | |
28 | Strojny Norbert | Nowogard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKKS Chrabąszcze Nowogard | NIE | |
29 | Grygowski Hubert | Nowogard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKKS Chrabąszcze Nowogard | NIE | |
30 | Majcher Kamil | Nowogard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKKS Chrabąszcze Nowogard | NIE | |
31 | Robert Krause | Nowogard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKKS Chrabąszcze Nowogard | NIE | |
32 | Nazorek Krzysztof | Stargard | Polska | Maraton MTB | STC STARGARD | NIE | paid |
33 | Gulbinowicz Antoni | Goleniów | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Legiony Ulicy | NIE | |
34 | Gulbinowicz Paweł | Goleniów | Polska | Turysta 10 km | Legiony Ulicy | NIE | paid |
35 | Siwiec Piotr | Koszain | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
36 | Stankiewicz Tomasz | Stargard | Polska | Maraton MTB | STC STARGARD | NIE | paid |
37 | Lubieniecki Sławomir | Strzelce Krajeńskie | Polska | Maraton MTB | FSD Sport | NIE | paid |
38 | Wojtas Iwona | Strzelce Krajeńskie | Polska | Maraton MTB | FSD Sport | NIE | paid |
39 | Wołowski Robert | Stargard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
40 | Wojtas Wiesław | 66-500 Strzelce Krajeńskie | Polska | Maraton MTB | FSD Sport | NIE | paid |
41 | Adamski Dariusz | Kostrzyn | Polska | Maraton MTB | Walka Kostrzyn | TAK | paid |
42 | Baran Ryszard | Goleniów | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
43 | Waszak Szymon | Stargard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | NIE | ||
44 | Rzepka Jacek | Nowogard | Polska | Maraton MTB | Nowogard Lumbago | NIE | paid |
45 | Łukaszewicz Łukasz | Imno | Polska | Maraton MTB | Najszybszy żółw po tej stronie Iny | NIE | paid |
46 | Mazur Michal | Gryfice | Polska | Maraton MTB | Grupa Rowerowa Gryfice | NIE | paid |
47 | Zemankiewicz Łukasz | Szczecin | Polska | Maraton MTB | Kanał 6 am | NIE | paid |
48 | Ślęzak Sylwester | Stargard | Polska | Maraton MTB | STC Stargard | NIE | paid |
49 | Żukowski Michał | Drawsko Pomorskie | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
50 | lasota jacek | szczecin | Polska | Maraton MTB | ROWER TUROWSKI TEAM | NIE | paid |
51 | Strzebońska Joanna | Pogorzelica | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
52 | Wesołowski Ryszard | Sczecin | Polska | Maraton MTB | MTR SZCZECIN TEAM | NIE | paid |
53 | Palka Przemek | Szczecin | Polska | Maraton MTB | NIE | ||
54 | Pilch Mirek | Stargard | Polska | Maraton MTB | PPteam | NIE | |
55 | Krychowiak Piotr | Szczecin | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
56 | Pulchny Artur | Świnoujście | Polska | Maraton MTB | TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE | NIE | paid |
57 | LONT Eugeniusz | Jarosławsko/Pełczyce | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
58 | Krause Jakub | Nowogard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
59 | Słowińska-Semczak Helena | Morzyczyn | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
60 | Junak Tadeusz | Choszczno | Polska | Turysta 10 km | NIE | paid | |
61 | Hałoń Cezar | Szczecin | Polska | Maraton MTB | TME MTB TEAM Szczecin | NIE | paid |
62 | Rotecki Grzegorz | Stargard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
63 | Pszczoła Nicola | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska | NIE | |
64 | Dassow Wiktoria | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska | NIE | |
65 | Iwicka Zuzia | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska | NIE | |
66 | Gilewska Monika | Zielona Góra | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
67 | Wrześniewski Oliwier | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska | NIE | |
68 | Chmielewski Miłosz | Gościno | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska | NIE | |
69 | Gilewski Paweł | Zielona Góra | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
70 | Drwęcki Jakub | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów Szkółka Kolarska KTC Ziemia Kołobrzeska | NIE | |
71 | Braun Kornelia | Dygowo | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | KTC Kołobrzeg | NIE | |
72 | Kuzynin Jacek | Choszczno | Polska | Maraton MTB | 2x3 Racing Team | NIE | |
73 | Sobolewska-Szwed Ewelina | Mierzyn | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
74 | Krugły Mateusz | Nowogard | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKK Chrabąszcze Nowogard | NIE | |
75 | Krugły Paweł | Nowogard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
76 | Mostowski Dariusz | Szczecin | Polska | Maraton MTB | TME MTB TEAM Szczecin | NIE | paid |
77 | Witkowski Radoslaw | Koszewo | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
78 | Pankowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Maraton MTB | BALTIC-STAR | NIE | |
79 | Reck Marcin | Szczecin | Polska | Maraton MTB | Arbet Team | NIE | paid |
80 | Kaczmarek Grzegorz | Stargard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
81 | Mikołajczyk Marlena | NOWOGARD | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
82 | ANKUDOWICZ Czesław | Dołuje | Polska | Maraton MTB | STC Stargard | NIE | paid |
83 | CHMIELEWSKI MACIEJ | STARGARD SZCZECIŃSKI | Polska | Maraton MTB | STC STARGARD | TAK | paid |
84 | Stoszko Tomasz | Dzwirzyno | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
85 | Wodnicka Ewelina | Gryfice | Polska | Maraton MTB | PTTK WAGANT | NIE | paid |
86 | Chałubiński Jerzy | Szczecin | Polska | Maraton MTB | NIE | ||
87 | Tukan Beata | Szczecin | Polska | Maraton MTB | NIE | ||
88 | Tukan Przemysław | Szczecin | Polska | Maraton MTB | Tukan Team Szczecin | NIE | paid |
89 | Pietruszewska Dominika | NOWOGARD | Polska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | NIE | ||
90 | Stefanicki Marek | Świnoujście | Polska | Maraton MTB | WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE | TAK | paid |
91 | Piotrowicz Paweł | Szczecin | Polska | Maraton MTB | CUBICA RACING TEAM | NIE | paid |
92 | KOZŁOWSKI Marek | Szczecin | Polska | Maraton MTB | STC Stargard | TAK | paid |
93 | Kuźmicki Remigiusz | Szczecin | Polska | Maraton MTB | 2x3 Racing Team | NIE | paid |
94 | Kozakiewicz Rafał | Szczecin | Polska | Maraton MTB | TAK | paid | |
95 | Sadzik Krzysztof | Dołgie | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
96 | Wilczyński Przemysław | Stargard | Polska | Maraton MTB | STC STARGARD | NIE | paid |
97 | Harhaj Piotr | Stargard | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
98 | BOŚKO Andrzej | GRYFICE | Polska | Maraton MTB | NIE | paid | |
99 | Szotowicz Monika | Stargard | Polska | Maraton MTB | STC STARGARD | NIE | paid |
100 | Karwowska Anna | Szczecin | Polska | Maraton MTB | NIE | paid |
Views: 19915