# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urbanowicz Krzysztof | Gdynia | 10km | Mega Coffee | paid | |
2 | Kubiak Maria | Rumia | 10km | paid | ||
3 | KUBIAK ANDRZEJ | RUMIA | 10km | paid | ||
4 | Kucharska Anna | Gdańsk | 10km | |||
5 | Otłowski Maciej | Elbląg | 10km | paid | ||
6 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | 10km | ARCON | paid | |
7 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | 10km | LKS Zorza Gdynia | paid | |
8 | Duch Marek | Gdańsk | 10km | paid | ||
9 | Klinkosz Paweł | Koleczkowo | 10km | paid | ||
10 | BŁAWAT MICHAŁ | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | paid | |
11 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | 10km | LKS ZANTYR SZTUM | paid | |
12 | Swędrowski Sylwester | Pogórze | 10km | MKL Maraton Świnoujście | ||
13 | Andrzejczak Sławomir | Lędowo-Osiedle | 10km | GRZESŁAW USTKA | paid | |
14 | Pepliński Grzegorz | Gdańsk | 10km | Tick Team | paid | |
15 | Wiśniewski Paweł | Gdańsk | 10km | Mega Coffee | paid | |
16 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | 10km | paid | ||
17 | Węsiora Jakub | Kartuzy | 10km | |||
18 | Pacan Mirosława | Bytów | 10km | Świat płytek u Kryspina | ||
19 | Kukiełko Agnieszka | Moasty | 10km | paid | ||
20 | Niewęgłowski Marcin | Bojano | 10km | Arka Gdynia | paid | |
21 | dombrzalski bartosz | gdańsk | 10km | |||
22 | Rompczyk Jan | CHWASZCZYNO | 10km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | paid | |
23 | Nowodworska Justyna | Bytów | 10km | ŚCIGAŁ TEAM | paid | |
24 | Wicka Dorota | Gościcino | 10km | ProFanRun Gościcino | paid | |
25 | Czapiewska Monika | Skorzewo | 10km | UKS Olimpijczyk Skorzewo/ Studio S7 Banino | paid | |
26 | Kujawa Katarzyna | Gorczycowa 1c/9, Gdynia | 10km | Kurczak Team Crow | paid | |
27 | Kwiatek Pawel | pruszcz gdanski | 10km | paid | ||
28 | Kempczyński Piotr | Gdynia | 10km | Husaria RUN Gdynia | paid | |
29 | Benke Adam | Luzino | 10km | |||
30 | Kaczmarek-Byzdra Aleksandra | Chwaszczyno | 10km | |||
31 | Podlewski Marcin Stanisław | Gdańsk | 10km | paid | ||
32 | Zelewski Krystian | Puck | 10km | paid | ||
33 | KLASA ANNA | SIERAKOWICE | 10km | MAŁŻEŃSTWO Z KLASĄ | paid | |
34 | WENTA waldemar | WYGODA SIERAKOWSKA | 10km | ścigacze | paid | |
35 | WENTA WIESŁAWA | WYGODA SIERAKOWSKA | 10km | ŚCIGACZE | paid | |
36 | Kuźmiński Andrzej | 84-300 Lębork ul. Skarżuńskiego 2a/1 | 10km | LKB im.Braci Petk Lębork | paid | |
37 | Ciesielski Witold | Gdańsk | 10km | paid | ||
38 | Czarnecka Anna | Gdynia | 10km | |||
39 | Szultk Magdalena | Gdańsk | 10km | AKW | paid | |
40 | Pohl Sebastian | Gdynia | 10km | |||
41 | JASZEWSKI TOMASZ | BYTÓW | 10km | K.B. GOCH BYTÓW | paid | |
42 | Skurtys Cezary | REDA | 10km | Kujatt Runners Team | ||
43 | Faran Grzegorz | SULMIN | 10km | GTSulmin | paid | |
44 | GÓRSKI DARIUSZ | TUCHOM | 10km | paid | ||
45 | Ostojska Ewa | Reda | 10km | |||
46 | Chyła Agnieszka | Gdynia | 10km | paid | ||
47 | Nagórek Krzysztof | Słupsk | 10km | TUPOT USTKA | paid | |
48 | Redzimski Wojciech | Żukowo | 10km | STUDIO S7 BANINO | paid | |
49 | Robaszkiewicz Tomasz | Rumia | 10km | paid | ||
50 | Lorek Maciej | Banino | 10km | Studio S7 Banino | paid | |
51 | Pionke Patrycja | Wejherowo | 10km | paid | ||
52 | Stenka Stanisław | Lewino | 10km | paid | ||
53 | Stenka Tomasz | Lewino | 10km | paid | ||
54 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | 10km | paid | ||
55 | Wronka Cezary | Gdańsk | 10km | GT RAT / INTEL RUNNERS | paid | |
56 | Wesołowski Paweł | Reda | 10km | paid | ||
57 | Urzędowski Przemysław | Siemirowice | 10km | #SkechersPerformanceTeam | paid | |
58 | Błoch Joanna | Gdańsk | 10km | paid | ||
59 | Ostojska Ewa | Reda | 10km | paid | ||
60 | Antochewicz Łukasz | Gdańsk | 10km | paid | ||
61 | Hryniewicka Monika | Rumia | 10km | Saint-Gobain SQUAD | paid | |
62 | Jurgielewicz Klaudia | Kostkowo | 10km | paid | ||
63 | Jurgielewicz Jacek | Kostkowo | 10km | PORTA DRZWI | paid | |
64 | Kankowska Justyna | Luzino | 10km | |||
65 | Narkiewicz Damian | Gdańsk | 10km | |||
66 | JÓSKOWSKI BOGDAN | REKOWO | 10km | REKOWO BIEGA | paid | |
67 | Tobiasz Daria | Banino | 10km | paid | ||
68 | PAŁUBA Krzysztof | Rozewie | 10km | 33 dr OP ZO3 | ||
69 | Sieciński Marcin | Żukowo | 10km | studio S7 Banino | paid | |
70 | Kopeć Igor | Gdynia | 10km | paid | ||
71 | Smętek Andrzej | Gdańsk | 10km | Aktywni z Cukrzycą | paid | |
72 | Dubiela Halina | Tczew | 10km | PKP Zakład Linii Kolejowych w Gdynii | paid | |
73 | Műller Jarosław | Rumia | 10km | paid | ||
74 | Damps Katarzyna | Skrzeszewo | 10km | paid | ||
75 | Roszman Henryk | Orle | 10km | paid | ||
76 | Komorowski Mateusz | Lębork | 10km | paid | ||
77 | Witoszyńska Julia | Gdynia | 10km | Wikingowie Gdańsk | paid | |
78 | Kleina Doris | Bojano | 10km | Bojano Biega | paid | |
79 | LIANA JOLANTA | Banino | 10km | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | paid | |
80 | Kowalski Paweł | Gdańsk | 10km | paid | ||
81 | Żeżnik Czesław | Przywidz | 10km | paid | ||
82 | BĄBA DOROTA | ŻUKOWO | 10km | paid | ||
83 | klawikowskI jacek | GDYNIA | 10km | paid | ||
84 | Komorowski Kamil | Lębork | 10km | Alakiernia | paid | |
85 | Rosinka Michał | Gdynia | 10km | KASZUBiegacze | paid | |
86 | Habaj Piotr | Gdynia | 10km | biegamyrazem.pl | paid | |
87 | Toporek Rafał | Przodkowo | 10km | TEAM DEAF | ||
88 | Szumski Waldemar | Gdańsk | 10km | Padł Na Ryj Team | paid | |
89 | leksycki robert | gdynia | 10km | POLICJA GDYNIA | paid | |
90 | Dombrowski Radosław | Gdańsk | 10km | paid | ||
91 | Nawrocki Jacek | Bojano | 10km | Bojanobiega | ||
92 | Meyer Daniel | Kowalewo | 10km | paid | ||
93 | Makarski Michał | Gdynia | 10km | paid | ||
94 | Babiński Łukasz | Pelplin | 10km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | ||
95 | Jaworska Beata | Gdańsk | 10km | paid | ||
96 | Nosel Aleksandra | Chwaszczyno | 10km | paid | ||
97 | Laskowski Łukasz | Gdynia | 10km | K.F.M. - UDO | paid | |
98 | Drążkowski Daniel | Gdańsk | 10km | niezrzeszony | paid | |
99 | Socha Dorota | Gdynia | 10km | paid | ||
100 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | 10km | paid |
Views: 20833