# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michalowska Barbara | Pierwoszyno | 10km | Wymiatacze | paid | |
2 | Radczuk Marcin | Tuchom | 10km | Studio S7 Banino | paid | |
3 | Jankowski Sebastian | 83-200 Starogard Gdański, Kolincz 56/5 | 10km | Małe Trójmiasto biega | paid | |
4 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | 10km | paid | ||
5 | Gawlik Jarosław | Gdańsk | 10km | paid | ||
6 | Jasiński Mateusz | Giżycko | 10km | Giżycki Klub Karate Kyokushin | ||
7 | Tomkowicz Dawid | Gdańsk | 10km | Pruszcz Biega | paid | |
8 | Stradowski Bartłomiej | Gdynia | 10km | MTM Team | ||
9 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | 10km | PROCAR Gdynia | ||
10 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | 10km | paid | ||
11 | Wąsicki Sebastian | REDA | 10km | Ambitious Runners Team | ||
12 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 10km | Akademia Biegowa Amator Kiełpino | paid | |
13 | Brzozowski Michał | Olsztyn | 10km | Wataha Cioci Basi | paid | |
14 | Brzozowski Stanisław | Olsztyn | 10km | Prątniczanka | paid | |
15 | Niewińska Beata | Gdańsk | 10km | paid | ||
16 | Witowska Anna | Gdynia | 10km | paid | ||
17 | Brzozowski Paweł | Gdańsk | 10km | Wataha Cioci Basi | paid | |
18 | Chrustowski Michal | Kolbudy | 10km | paid | ||
19 | Muller Tadeusz | Wejherowo | 10km | 18 WOG | paid | |
20 | Andrzejczak Sławomir | Lędowo-Osiedle | 10km | GRZESŁAW USTKA | paid | |
21 | Chajkowska Małgorzata | Gdańsk | 10km | paid | ||
22 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10km | KWIDZYN BIEGA | paid | |
23 | Klimczak Tobiasz | Lublewo Gdańskie | 10km | Leee | paid | |
24 | Mazurowska Andzelika | Tczew | 10km | paid | ||
25 | Ćwiklak Bartosz | Gdynia | 10km | Morsy Gdyńskie | paid | |
26 | Antosz Alicja | Lębork | 10km | |||
27 | Szczerbuk Rafał | Gdańsk | 10km | paid | ||
28 | Tymińska Ewa | Gdańsk | 10km | Martaton | paid | |
29 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | 10km | Martaton | paid | |
30 | Kotrych Jarosław | Ciechocinek | 10km | paid | ||
31 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | 10km | paid | ||
32 | Halman Leszek | Bielkówko | 10km | paid | ||
33 | Kordas-Stępska Karolina | Banino | 10km | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | paid | |
34 | Małek Aleksandra | Kąpino | 10km | Run baby s | paid | |
35 | Bieszke Izabela | Mosty | 10km | Wymiatacze | paid | |
36 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 10km | Maratończyk Wielki Klincz | paid | |
37 | Krauza Grażyna | Bolszewo | 10km | Run Babys | paid | |
38 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | 10km | KMB Bolszewo | paid | |
39 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 10km | paid | ||
40 | Antochewicz Łukasz | Gdańsk | 10km | paid | ||
41 | Kowalczyk Jerzy | Gdańsk | 10km | paid | ||
42 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | 10km | LKS Zorza Gdynia | paid | |
43 | Habaj Piotr | Gdynia | 10km | biegamyrazem.pl | ||
44 | Gałan Wojciech | LUBLEWO GDAŃSKIE | 10km | paid | ||
45 | Pogorzelski Jarek | Pszczółki | 10km | paid | ||
46 | Górkowska Elżbieta | Rumia | 10km | Bojano Biega | paid | |
47 | Kula Szymon | Gdynia Obłuże | 10km | |||
48 | Sieciński Marcin | Żukowo | 10km | studio S7 Banino | paid | |
49 | Czapiewska Monika | Skorzewo | 10km | UKS Olimpijczyk Skorzewo/ Studio S7 Banino | paid | |
50 | Skosolas Janusz | Mosty | 10km | paid | ||
51 | KLOSKOWSKI Adam | Gdynia | 10km | paid | ||
52 | Goć Mariola | Kowale | 10km | Drużyna Niedźwiadka | paid | |
53 | Szulc Dominik | Sierakowice | 10km | Szpòrt mùszi bëc | paid | |
54 | Zawadka Mariusz | Pszczółki | 10km | paid | ||
55 | Chojnacka Katarzyna | Pszczółki | 10km | paid | ||
56 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | 10km | paid | ||
57 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | 10km | 13 dTR | ||
58 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | 10km | ARCON | paid | |
59 | Zelewski Krystian | Puck | 10km | paid | ||
60 | Kreft Maciej | Puck | 10km | Skm Trójmiasto | paid | |
61 | LIANA JOLANTA | Banino | 10km | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | paid | |
62 | Bystram Aleksandra | Puck | 10km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | paid | |
63 | Maj-Płotka Ewa | Wejherowo | 10km | Maja Team | paid | |
64 | Plata Tomasz | Gdynia | 10km | Gdynia | paid | |
65 | Plata Karolina | Gdynia | 10km | Gdynia | paid | |
66 | Gutowski Michał | Gdynia | 10km | paid | ||
67 | Grzechulski Piotr | Wejherowo | 10km | JW3411 Grójec | paid | |
68 | zielonka adam | gdynia | 10km | paid | ||
69 | Labudda Wojciech | Puck | 10km | LKS PUCK | paid | |
70 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | 10km | AZS UG | paid | |
71 | Muerau-Nowicka Hanna | Bytów | 10km | KB GOCH BYTÓW | paid | |
72 | Butowt Krzysztof | Gdańsk | 10km | |||
73 | Platta Izabela | Lublewo | 10km | paid | ||
74 | BRUNKA Barbara | Brusy | 10km | paid | ||
75 | Pęśko Michał | Gdańsk | 10km | paid | ||
76 | Legowski Michal | Rumia | 10km | paid | ||
77 | KRYGIER Ireneusz | USTKA | 10km | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | ||
78 | Hatłas Adam | Gdynia | 10km | paid | ||
79 | Świąder Mirosław | Kolbudy | 10km | Intel Runners www.run-passion.pl | paid | |
80 | Richert Jarosław | Luzino | 10km | Maja Team | paid | |
81 | Mach Paulina | Pruszcz Gdański | 10km | Pruszcz Biega | paid | |
82 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10km | Kujatt Runners Team | paid | |
83 | Sotowicz Urszula | Gdańsk | 10km | Aplitt | ||
84 | Sokołowska Anna | Gdynia | 10km | biegamyrazem.pl | paid | |
85 | Sokołowski Maciej | Gdynia | 10km | biegamyrazem.pl | paid | |
86 | BAŃCZYK MARCIN | ŻUKOWO | 10km | paid | ||
87 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | 10km | SKS Starogard Gdański | ||
88 | Kałek Monika | Gdynia | 10km | Kobiety Biegają | paid | |
89 | Hirsz Wiesława | Kiełpino | 10km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
90 | Stencel Grzegorz | Somonino | 10km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | paid | |
91 | Stencel Katarzyna | Somonino | 10km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | paid | |
92 | Klawikowski Tomasz | Kiełpino | 10km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
93 | Klawikowska Paulina | Kiełpino | 10km | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
94 | Kujawski Łukasz | Żukowo | 10km | Studio S-7 Banino | paid | |
95 | Pałkowski Jan | Gdańsk | 10km | BPH Runners Team | paid | |
96 | Sądej Małgorzata | Pruszcz Gdański | 10km | Infracorr Team | paid | |
97 | Jaroch Magdalena | Gdynia | 10km | Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości | ||
98 | Pettke Nikodem | Gdańsk | 10km | paid | ||
99 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | 10km | Ścigał Team | ||
100 | ANGIELCZYK MARZENA | POGÓRZE | 10km | Gdynia Sport Team |
Views: 21366