# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Służby mundurowe | Kategoria WOSZK Mrągowo (tylko 10km, mężczyźni) | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LIMBERGER JANUSZ | Ełk | Polska | START Bieg 5km | Serduszko Team Ełk | NIE | NIE | paid |
2 | Drężek Patryk | Giby | Polska | START Bieg 5km | Dąbrowski Team | NIE | NIE | paid |
3 | BRODZIK Agnieszka | MRAGOWO | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
4 | Koziatek Anna | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | paid |
5 | Choromański Artur | Piecki | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
6 | Solak Halina | Bytów | Polska | START Bieg 5km | Świat Płytek u Kryspina | NIE | NIE | |
7 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | START Bieg 10km | Świat Płytek u Kryspina | NIE | NIE | |
8 | Garska Joanna | Bytów | Polska | START Bieg 10km | Świat Płytek u Kryspina | NIE | NIE | |
9 | Sadura Anna | Orzysz | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | ||
10 | Mielczarek Alicja | Nidzica | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
11 | TARASEWICZ Aldona | SZCZYTNO | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
12 | TARASEWICZ Piotr | SZCZYTNO | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | paid | |
13 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
14 | bałazy marcin | szczytno | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | ||
15 | Bester Bartosz | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
16 | Szyszkowska Karolina | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
17 | Dziekońska Anna | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
18 | Zdancewicz Julia | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
19 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
20 | Dziatkowska Weronika | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
21 | Śniczewska Zuzanna | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
22 | Kondraciuk Majka | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
23 | Poreda Jakub | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
24 | Januszkiewicz Iwo | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
25 | Bitowski Wiktor | Gołdap | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | LA OSiR Gołdap | NIE | NIE | |
26 | Nawojczyk Przemysław | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com | NIE | NIE | paid |
27 | Rodziewicz Paulina | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | CROSS TRAINING MRĄGOWO | NIE | NIE | |
28 | Szymański Adam | Warszawa | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
29 | Kwiatkowski Andrzej | Gdańsk | Polska | START Bieg 10km | PGB Sportowa Paczka | NIE | NIE | paid |
30 | Kasperowicz-Pudlis Anna | Mikołajki | Polska | START Bieg 5km | Team Inulec | NIE | NIE | paid |
31 | Pudlis Marcin | Mikołajki | Polska | START Bieg 5km | Team Inulec | NIE | NIE | paid |
32 | Rodziewicz Marek | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | CROSS TRAINING MRĄGOWO | NIE | NIE | paid |
33 | Kita Anna | Siemirowice | Polska | START Bieg 5km | MKS Fighter | NIE | NIE | paid |
34 | Kita Aleksander | Siemirowice | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | paid | |
35 | Flaga Przemysław | Barczewo | Polska | START Bieg 10km | URWIS BIEGA | TAK | NIE | |
36 | Śniadach Mariusz | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY | TAK | NIE | paid |
37 | Szerksznis Ilona | Makowiec | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
38 | górniak monika | szczytno | Polska | START Bieg 10km | TAK | NIE | ||
39 | Andrzejewski Zdzisław | Reszel | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
40 | Arcichowski Wiesław | Ostrołęka | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
41 | Szulkowski Przemysław | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | 8 SZCZYCIEŃSKI BATALION RADIOTECHNICZNY | TAK | NIE | paid |
42 | Orłowski Wojciech | Morąg | Polska | START Bieg 5km | Finisz Morąg | NIE | NIE | |
43 | ORŁOWSKI TOMASZ | MORĄG | Polska | START Bieg 10km | Finisz Morąg | NIE | NIE | |
44 | Wyzińska Magdalena | Łuków | Polska | START Bieg 5km | Przyjazne Klimeckiego - Łuków Biega | NIE | NIE | |
45 | Bryk Bartłomiej | Łuków | Polska | START Bieg 10km | Przyjazne Klimeckiego - Łuków Biega | NIE | NIE | |
46 | Jędrzejczyk Łukasz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | paid |
47 | Sadłowska Izabela | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | paid |
48 | Olszewski Zbigniew | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię Lidzbark Warmiński | NIE | NIE | paid |
49 | Olszewska Magdalena | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię Lidzbark Warmiński | NIE | NIE | paid |
50 | Mazurek Gabriel | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | NIE | NIE | ||
51 | Gut Leopold | Pozezdrze | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
52 | Kosin Marcin | Barczewo | Polska | START Bieg 10km | PGB Sportowa Paczka | NIE | NIE | paid |
53 | Kaczmarczyk Justyna | Warpuny | Polska | START Bieg 10km | KACZMARCZYK TEAM | NIE | NIE | paid |
54 | Łozak Kinga | Giżycko | Polska | START Bieg 10km | Gdański Uniwersytet Medyczny | NIE | NIE | paid |
55 | Kaczmarczyk Andrzej | Warpuny | Polska | START Bieg 10km | KACZMARCZYK TEAM | NIE | NIE | |
56 | Pokrzywińska-Osior Beata | Wydminy | Polska | START Bieg 5km | BBL WYDMINY | NIE | NIE | paid |
57 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
58 | Szewczak Andrzej | Białystok | Polska | START Bieg 5km | Masters Białystok | NIE | NIE | paid |
59 | Pupek Mariusz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | Klub Biegacza Mrągowo | NIE | NIE | paid |
60 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | START Bieg 10km | SG | TAK | NIE | |
61 | Raban Łukasz | Białystok | Polska | START Bieg 10km | 18 pułk rozpoznawczy | TAK | NIE | paid |
62 | Skorupa Michał | Libusza | Polska | START Bieg 10km | TAK | TAK | paid | |
63 | Lipiński Michał | Pisz | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | ||
64 | JAWORSKI Janusz | Toporzysko | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | ||
65 | Żuk Artur | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | BRBK - biegli w podatkach | NIE | NIE | paid |
66 | Chełchowska Ewa | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | BRBK - biegli w podatkach | NIE | NIE | paid |
67 | LEMAŃSKI TOMASZ | MRĄGOWO | Polska | START Bieg 10km | BRBK - biegli w podatkach | NIE | TAK | paid |
68 | Wiśniewski Rafał | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | Pszczółkowski Team | NIE | NIE | paid |
69 | Jackiewicz Monika | Kazanice | Polska | START Bieg 10km | CSAiU Toruń | TAK | NIE | |
70 | Organek Edyta | Giżycko | Polska | START Bieg 5km | BBL Giiżycko | NIE | NIE | paid |
71 | Kaczmarczyk Inga | Radom | Polska | START Bieg 10km | KACZMARCZYK TEAM | NIE | NIE | paid |
72 | Kaczmarczyk Adam | Radom | Polska | START Bieg 10km | KACZMARCZYK TEAM | NIE | NIE | paid |
73 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
74 | Wronowski Albert | Banie Mazurskie | Polska | START Bieg 5km (młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | NIE | NIE | ||
75 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
76 | Olszański KRZYSZTOF | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | ||
77 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwałki | Polska | START Bieg 10km | tede auto czesci suwalki | NIE | NIE | |
78 | Drażba Dominik | Stare Juchy | Polska | START Bieg 10km | Serduszko Team Ełk/ASICS FrontRunner Polska | NIE | NIE | |
79 | Szafranek Łukasz | Osowa Sień | Polska | START Bieg 10km | KS Oczko Osowa Sień | NIE | NIE | paid |
80 | Stelmach Piotr | Klaudyn | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | paid | |
81 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | START Bieg 5km | Łowcy Przygód Gołdap | NIE | NIE | paid |
82 | Noskowicz Krzysztof | Kleszczele | Polska | START Bieg 10km | Podlaski Oddział Straży Granicznej | TAK | NIE | paid |
83 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | START Bieg 5km | TAK | NIE | paid | |
84 | Matura Grzegorz | Sępopol | Polska | START Bieg 10km (WOSzK Mrągowo, młodzież do lat 18 i osoby, które ukończyły 70 lat) | TAK | NIE | ||
85 | Gajewski Jerzy -Piotr | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | Gajówka | NIE | NIE | |
86 | Gajewska Barbara | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | Gajówka | NIE | NIE | |
87 | Bzymek Łukasz | Olecko | Polska | START Bieg 5km | JW 4808 Gołdap/Olecko Biega | TAK | NIE | paid |
88 | Łajkowski Marek | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
89 | Dreszler Halina | Wydminy | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
90 | WOŁKOWYCKI PAWEŁ | Białystok | Polska | START Bieg 10km | Podlaski Oddział Straży Granicznej | TAK | NIE | paid |
91 | Pik Paulina | Bartoszyce | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
92 | Korniluk Justyna | Warszawa | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
93 | Klemt Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km | NIE | NIE | paid | |
94 | Lankowska-Klemt Agnieszka | Olsztyn | Polska | START Bieg 5km | URWIS BIEGA | NIE | NIE | paid |
95 | Rusinowicz Ewa | Narew | Polska | START Bieg 10km | Podlaski Oddział Straży Granicznej | TAK | NIE | paid |
96 | Sokalski Bogdan Sokalski | Olsztyn | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
97 | Wilamowski Łukasz | Białystok | Polska | START Bieg 10km | Podlaski Oddział Straży Granicznej | TAK | NIE | paid |
98 | Orzoł Anna | Szczytno | Polska | START Bieg 10km | Morsy Szczytno #Reset | NIE | NIE | |
99 | Dylak Grzegorz | Mrągowo | Polska | START Bieg 10km | NIE | NIE | paid | |
100 | Żarczyński Błażej | Uzdowo | Polska | START Bieg 10km | Crazy Runners Team Rybno | NIE | NIE | paid |
Views: 22145