# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kloskowski Adam | Chojnice | 10km | |||
2 | ANGIEL WŁADYSŁAW | BYDGOSZCZ | 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | ||
3 | GRZESZKIEWICZ ANDRZEJ | Gdansk | 10km | RUN FOR FUN Gdansk | ||
4 | Włodarczak Witold | Bydgoszcz | 10km | Trispace | ||
5 | GRZĘDA Tomasz | szydłowiec | 10km | LENIWCE TEAM | paid | |
6 | DUCHIŃSKI Wojciech DUCHIŃSKI | Osielsko | 10km | Brzoza Biega | paid | |
7 | Puchalska Elżbieta | Kleczew | 10km | paid | ||
8 | Szmiel-Warczyńska Natalia | Łysinin | 10km | Klub Sportowy Sokół Gąsawa | paid | |
9 | Bogdańska Danuta | Osiek nad Notecią | 10km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | paid | |
10 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | 10km | MWiK Bydgoszcz | paid | |
11 | Bąk Kamila | Osiek nad Notecią | 10km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | paid | |
12 | Kuśnierek Bartosz | Żnin | 10km | Pałuki Running Team | paid | |
13 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
14 | Czubkowski Sebastian | Sępólno Krajeńskie | 10km | Fit Club | paid | |
15 | POMIERSKI Zbigniew | Kwidzyn | 10km | paid | ||
16 | Puchalski Marek | Kleczew | 10km | paid | ||
17 | Gołembiewski Marek | Bydgoszcz | 10km | Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz | paid | |
18 | Popkowski Michał | żnin | 10km | paid | ||
19 | NOWACZYK SZYMON | BISKUPIN | 10km | paid | ||
20 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | 10km | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | ||
21 | Rusin Piotr | Konin | 10km | paid | ||
22 | Święcicki Andrzej | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
23 | Tadrowski Tomasz | Inowrocław | 10km | paid | ||
24 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
25 | Wiśniewski Piotr | Płomiany | 10km | GKS Fabianki | paid | |
26 | Gawryszewski Piotr | torun | 10km | paid | ||
27 | Augustynowicz Aurelia | Bydgoszcz | 10km | RWT w Bydgoszczy | paid | |
28 | WITCZAK OLA | Włocławek | 10km | GKS FABIANKI | paid | |
29 | Bzdawka Tomasz | Występ | 10km | paid | ||
30 | Kędzierski Rafał | Bydgoszcz | 10km | DE-STRESS | paid | |
31 | Jedliński Janusz | Osielsko | 10km | Brzoza Biega | paid | |
32 | Kosecka Justyna | Bydgoszcz | 10km | Ortimed runners team | paid | |
33 | Brzeziński Andrzej | Nowa Biała | 10km | Night Runners Płock | ||
34 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | 10km | Luks Lidzbark Welski | ||
35 | Reske Daniel | Bydgoszcz | 10km | Golden Fitness | paid | |
36 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | 10km | Sołtys | paid | |
37 | Frydrychowski Piotr | Kleczew | 10km | KS Team Run Gdańsk | paid | |
38 | Białous Krzysztof | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
39 | Mielecka Agnieszka | DREWNO | 10km | Sokół Gąsawa | paid | |
40 | Senger Michał | Gąsawa | 10km | Sokół Gąsawa | paid | |
41 | Pasieka Magda | Drzewianowo | 10km | paid | ||
42 | Pasieka Tomasz | Drzewianowo | 10km | Klub Żołnierzy Rezewy LOK Nakło | paid | |
43 | Kosiło Marcin | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
44 | Stacherski Łukasz | Przedborz | 10km | Kujatt Runners Team | ||
45 | Niedbalski Przemysław | Gorzyce | 10km | PRT Żnin | paid | |
46 | Niedbalska Anna | Gorzyce | 10km | paid | ||
47 | Bęgowski Marek | Kamień Pomorski | 10km | Klub Biegacza Kamień Pomorski | paid | |
48 | Witkowski Mariusz | Gniezno | 10km | Mawi Gniezno | paid | |
49 | Paluszkiewicz Michał | Grudziądz | 10km | paid | ||
50 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | 10km | Luks Lidzbark Welski | ||
51 | Niedbalski Grzegorz | Bydgoszcz | 10km | RUN BYDGOSZCZ | paid | |
52 | Bandoch Mariusz | Solec Kujawski | 10km | paid | ||
53 | Cichoń Marek | Inowrocław | 10km | - | paid | |
54 | ANGIEL WŁADYSŁAW | BYDGOSZCZ | 10km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | paid | |
55 | Sternal Elżbieta | Rojewo | 10km | paid | ||
56 | Mańczak Ilona | Gdańsk | 10km | Kujatt Runners Team | paid | |
57 | Plewiński Rafał | Gdynia | 10km | Kujatt Runners Team | paid | |
58 | Woźny Jarosław | Poznań | 10km | Piątkowo na Biegowo | paid | |
59 | Siekierka Zbigniew | Barcin | 10km | paid | ||
60 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | 10km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid | |
61 | Podbielska Alina | Toruń | 10km | KM UMK Toruń | paid | |
62 | Piwoński Robert | Toruń | 10km | Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek | paid | |
63 | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | 10km | paid | ||
64 | Bujak Justyna | Gdynia | 10km | KUJATT Runners Team | paid | |
65 | Ochocki Krzysztof | Janikowo | 10km | Janikowo Na Sportowo | paid | |
66 | Dańczuk Jerzy | Bydgoszcz | 10km | RWT w Bydgoszczy | paid | |
67 | Dańczuk Agnieszka | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
68 | Anglart Roman | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
69 | Stremel Bartek | kwidzyn | 10km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid | |
70 | Doman Janusz | Brzoza | 10km | UKS Szabla Brzoza | paid | |
71 | Stremel Kasia | Kwidzyn | 10km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid | |
72 | Durałek Andrzej | Pruszcz | 10km | paid | ||
73 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | 10km | RWT w Bydgoszczy | paid | |
74 | Rogoziński Tomasz | Lubicz Górny | 10km | paid | ||
75 | Nowak Grzegorz | Piechcin | 10km | paid | ||
76 | Urbanowski Wojciech | Żnin | 10km | Pałuki Running Team | paid | |
77 | Burzyński Marek | Świecie | 10km | - | paid | |
78 | Prus Justyna | Świecie | 10km | - | paid | |
79 | Krajewski Adam | ŻNIN | 10km | AMF | paid | |
80 | KRAJEWSKA LUCYNA | ŻNIN | 10km | Pałuki Running Team | paid | |
81 | Szczepański Leszek | Kwidzyn | 10km | Traktor team gmina kwidzyn/pszczolkowski team | paid | |
82 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | 10km | Altom Gniezno | paid | |
83 | Przekwas Kacper | Dankowo | 10km | Traktor team gmina Kwidzyn | paid | |
84 | Wojciechowski Mirosław | Szubin | 10km | paid | ||
85 | Maciejewski Rafał | Żnin | 10km | Pałuki Running Team | paid | |
86 | Brzozowski Piotr | Brzoza | 10km | BRZOZA TRI TEAM | paid | |
87 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | 10km | BRZOZA TRI TEAM | paid | |
88 | Maciejewski Arkadiusz | Szelejewo 22A | 10km | paid | ||
89 | Młynarek Wojciech | Łochowo | 10km | paid | ||
90 | Dąbrowski Piotrek | Toruń | 10km | Toruński Klub Triathlonowy | paid | |
91 | Chylińska Dorota | Grudziądz | 10km | Akademia Biegania Grudziądz | paid | |
92 | Ostrowski Piotr | Żnin | 10km | OSTROWSKI TEAM | paid | |
93 | Lemańczyk Joanna | Gdańsk | 10km | paid | ||
94 | Jurkiewicz Mariusz | Bydgoszcz | 10km | paid | ||
95 | Wiśniewski Rafał | Iława | 10km | CSLog Grupa | ||
96 | Dąbrowski Roman | Chojniczki | 10km | Absolwenci ATR Fabric Team | ||
97 | Zawiasiński Bartłomiej | Unisław | 10km | paid | ||
98 | BORAWSKA ANNA | PŁOCK | 10km | Mała Lady Pank Biegam dla Siebie | paid | |
99 | Krygier Mirosława | Drewno | 10km | Sokół Gąsawa | paid | |
100 | Trzciński Franciszek | Chełmno | 10km | paid |
Views: 30950