# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m od 16 do +100 lat | ||
2 | Nawrocki Przemysław | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m od 16 do +100 lat | ||
3 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | ||
4 | Nawrocka Wiktoria | Gdańsk | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 5-6 lat | |||
5 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m dla młodzieży 13-15 lat | ||
6 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m dla dzieci 10-12 lat | ||
7 | Goryński Łukasz | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w chodzie na 100 m | ||
8 | Gorynska Marta | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w chodzie na 100 m | ||
9 | Goryńska Amelka | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
10 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | xtrack.com | |
11 | Kujawska-Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w chodzie na 100 m | ||
12 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w biegu na 400 m | ||
13 | Szerszeń Julian | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
14 | Szerszeń Małgorzata | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w chodzie na 100 m | Andrzej Szerszeń | |
15 | Szerszeń Julian | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 1-2 lata | ||
16 | Szerszeń Andrzej | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w biegu na 400 m | ||
17 | MĄCZKOWSKI Paweł | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m od 16 do +100 lat | Ks Portowiec | |
18 | Piotrowski Adam | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
19 | Piotrowska Joanna | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w chodzie na 100 m | ||
20 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w biegu na 400 m | ||
21 | MĄCZKOWSKA Emilia | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w biegu na 400 m | Ks Portowiec | |
22 | Kruszewski Adam | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 5-6 lat | ||
23 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | ||
24 | Prystasz Antoni | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
25 | Marek Stanisław | GDANSK | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | Belta Team Gdańsk | |
26 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m dla dzieci 10-12 lat | ||
27 | Baranowska Klaudia | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 1-2 lata | ||
28 | Baranowski Franciszek | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 5-6 lat | ||
29 | Swietlicki Aleksander | Gdansk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
30 | Swietlicki Borys | Gdansk | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | Belta Team Gdańsk | |
31 | Gajek Szymon | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
32 | Pervushyna Mariana | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
33 | Jasiński Karol | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 5-6 lat | ||
34 | Mączkowski Igor | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | Ks Portowiec | |
35 | Mączkowski Nikodem | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 5-6 lat | Ks Portowiec | |
36 | MĄCZKOWSKA Małgorzata | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w chodzie na 100 m | ||
37 | Olszonowicz Natalka | Gdansk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 1-2 lata | ||
38 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 5-6 lat | Marchewka | |
39 | Gębala Tola | GDYNIA | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 1-2 lata | Ekipa Bolka i Lolka | |
40 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Jazda na czas (kto wolniej) 10 m od 10 do +100 lat | SGA Gdynia | |
41 | Teska Michał | Gdynia | Polska | Jazda na czas (kto wolniej) 10 m od 10 do +100 lat | Te Rowery | |
42 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | Jazda na czas (kto wolniej) 10 m od 10 do +100 lat | Te Rowery | |
43 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | Te Rowery | |
44 | Teska Michał | Gdynia | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m od 16 do +100 lat | Te Rowery | |
45 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m od 16 do +100 lat | Te Rowery | |
46 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | Wyścig na hulajnogach i rowerkach na 30 m dla dzieci 3 -4 lata | ||
47 | Zariczny Dawid | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m dla dzieci 10-12 lat | Belta Team | |
48 | Rogocz Antonina | Gdynia | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | Rogasie z Doliny Roztoki | |
49 | Syroka Zofia | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m dla dzieci 10-12 lat | Szkola 86 | |
50 | Syroka Tadeusz | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | Szkola 86 | |
51 | Wiśniewski Jakub | GDAŃSK | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m dla dzieci 10-12 lat | Belta Team | |
52 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | SGA Gdynia | |
53 | Glińska Zosia | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | Pędziwiatr | |
54 | Żuk Kacper | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 800 m dla dzieci 10-12 lat | Beatles | |
55 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | Wyścig rowerowy na 400 m dla dzieci 6-9 lat | Beatles | |
56 | Żuk Artur | Gdańsk | Polska | Wyścig wózków w chodzie na 100 m | Beatles |
Views: 11664