# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seredyszyn Krystyna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | paid |
2 | Krzemiński Mariusz | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
3 | Bardziński Sylwester | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | paid |
4 | Grad Łukasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | paid |
5 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | paid |
6 | Rybiński Radosław | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | paid |
7 | Szumbarec Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Walcze z nadwagą!!!! | paid on-line |
8 | Farnholtz Paweł | Roztoka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | WOJCIESZOWIANKA | paid |
9 | Woronko-Zaczyńska Janina | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
10 | Glapski Krzysztof | Chocianów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KGHM ZG/Polkowice-Sieroszowice | paid on-line |
11 | Wajs Konrad | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
12 | Kodzis Piotr | Wleń | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
13 | Tkacz Łukasz | Przemków | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Aby do mety-PRZEMKÓW | paid on-line |
14 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | paid |
15 | STABROWSKI HUZAR MAREK | LIPCE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
16 | Janas Andrzej | Radwanice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Bez Balastu | paid on-line |
17 | Wawrzynowicz Oskar | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
18 | Koliński Artur | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ARUT.pl | paid on-line |
19 | Zanto Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Oldtimer Chojnów | paid on-line |
20 | Harendarz Zbigniew | Obora | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | mSport Team RCS Lubin | paid |
21 | Ficner Anna | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | olaws Złotoryja | paid on-line |
22 | Mazurek Łukasz | Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
23 | Krakowski Łukasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS LEGNICA | paid |
24 | Frydecki slawomir Frydecki | Zrodla | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
25 | Dziedziński Mariusz | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
26 | Hołubka Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
27 | Paczos Andrzej | Piechowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Karkonosz Running Team | paid on-line |
28 | Janczak Angelika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
29 | Malec Paweł | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
30 | Kaźmierski Krzysztof | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | paid on-line |
31 | Fonał Tomasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
32 | Skowron Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
33 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Timtirim | paid on-line |
34 | Borecki Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Decathlon Legnica | paid |
35 | Kwaśnicki Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
36 | Herba Szymon | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | PeBeKa Lubin | |
37 | DYMITROCA ADAM | Radomice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki | paid on-line |
38 | Siedy Jadwiga | Kromolin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
39 | Zaczyńska Anna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MTS Drużyna Szpiku | paid on-line |
40 | ŻUKOWSKI MARIAN | KWIATKOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | paid on-line |
41 | Ferek Marcin | Szczawno-Zdrój | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
42 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS LEGNICA | paid |
43 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | paid on-line |
44 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | paid on-line |
45 | WINTER Bogusław | Złotniki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
46 | Kowalska Natalia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
47 | Kula Mateusz | Mściwojów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
48 | Wójtowicz Anna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
49 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
50 | Rybinski Radoslaw | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Lew Legnica | |
51 | Gajda Tomasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
52 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | paid |
53 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | paid |
54 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | paid |
55 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | paid |
56 | LSSE LSSE | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | paid |
57 | Owsiannik Natalia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | VOSS Automotive Polska Sp. z o.o. | paid |
58 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | paid |
59 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | paid |
60 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | paid |
61 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | paid |
62 | Srokowski Rafał | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Feniks Legnica | paid |
63 | Skrzypiec Piotr | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | paid |
64 | Czeszejko-Sochacki Tomasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
65 | Podolyan Robert | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
66 | Jokiel paweł | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
67 | Jokiel Michał | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
68 | Idczak Agnieszka | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
69 | Idczak Mikołaj | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" | paid on-line |
70 | Stefańska Agnieszka Bieganna | 59-900 Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | virtual runner club | |
71 | Wiśniewska Amelia | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
72 | SKOWRON SARA | ŁAWSZOWA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
73 | MISIAK NADIA | PRZEJĘSŁAW | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | ||
74 | MISIAK KINGA | PRZEJĘSŁAW | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
75 | Kubiak Maciej | Strzegom | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
76 | Kasprzyk Sara | Legnica | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
77 | Dziędzioła Stanisław | Męcinka | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit reached | |
78 | Jankowska Lena | Chełmiec | Polska | 500m (Bieg ELFA) | limit reached | |
79 | Kubiak Przemysław | Strzegom | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
80 | Pręga Wojtek | Bolków | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
81 | Augustynowicz Bartłomiej | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | paid |
82 | Sochacka Dorotka | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | paid |
83 | Skrzypiec Monika | LEGNICA | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Grupa Tehcniczna | paid |
84 | Stachera Artur | Mściwojów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ||
85 | MISIAK DOROTA | PRZEJĘSŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
86 | Żołądek Marek | Wrocław | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Sudety z Plecakiem | paid on-line |
87 | MISIAK ARTUR | PRZEJĘSŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
88 | Kostanowicz Marek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | CFLubin | paid on-line |
89 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
90 | Chrenowski Łukasz | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
91 | Chrenowska Maja | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
92 | Parysek Zuzanna | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
93 | Balkiewicz Zuzanna | Zielona Góra | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
94 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Daleko jeszcze? | paid on-line |
95 | Płaza Artur | WROCŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | paid on-line | |
96 | Pelczarski-Płaza Stanisław | Wrocław | Polska | 500m (Bieg ELFA) | paid on-line | |
97 | Jokiel Laura | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
98 | Maciejewska Dominika | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
99 | Adamowicz Jan | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
100 | Maciejewski Dawid | Złotoryja | Polska | 500m (Bieg ELFA) | Faist Chemtec Złotoryja | paid |
Views: 20398