# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mews Kacper | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
2 | Kiełbowicz Kamil | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
3 | Pawlik Anna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
4 | Borowska Alina | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
5 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Motocykliczni Grudziądz | |
6 | Korczyc Natalia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
7 | Rezmer Laura | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 20 | |
8 | Jurczyk Agata | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 20 | |
9 | Pawłowski Wiktor | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
10 | Tyszkiewicz Agata | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
11 | Musiał Natalia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
12 | Kulczyk Natalia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
13 | Librant Aleksandra | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Majorka-Błękitna Kraina | |
14 | Kuchta Oliwier | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
15 | Nadolny Oskar | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
16 | Kościecha Jakub | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
17 | Waruszewska Maja | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
18 | Kleina Maksymilian | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
19 | Dąbrowski Mikołaj | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
20 | Szczepańska Julia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
21 | DEMBEK Hubert | GRUDZIĄDZ | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
22 | Olivier Wiśniewski | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
23 | DEMBEK Dawid | GRUDZIĄDZ | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
24 | Zabielski Remigiusz | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
25 | Pecold Tomasz | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
26 | Zabielski Sebastian | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
27 | Rutecki Mikołaj | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
28 | Śliwa Kamil | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
29 | Prabucka Julia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | SP 18 Grudziądz | |
30 | Grzebieniewski Bogdan | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu | |
31 | Markowski Jan | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Sp nr 20 Grudziądz | |
32 | Zygmunt Eliza | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy "Promyk" w Grudziądzu | |
33 | Stanisławski Fabian | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
34 | Pacyna Aleksandra | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | CPDiPR | |
35 | DEMBEK EMILIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
36 | Bąkowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Fado | |
37 | Krykant Anna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Fado | |
38 | Barszczewska Mirosława | Bzowo | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
39 | Gąsior Grażyna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
40 | Kalinowska Joanna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
41 | Megger Kamil | Warlubie | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ZPM Bursa | |
42 | Truszczyński Marcin | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ZPM Bursa | |
43 | Kirsz Ewelina | Łasin | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ZPM Bursa | |
44 | Jaskulska Justyna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ZPM Bursa | paid |
45 | Jurczyk Ewa | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
46 | Woźniak Aurelia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
47 | Witczak karolina | Grudziadz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
48 | Aniszewska Marta | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
49 | Zastawna Paulina | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
50 | karwowska Zuzanna | grudziadz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
51 | karwowska angelika | grudziadz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
52 | Kopeć Agnieszka | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
53 | Redmerska-Osińska Magdalena | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
54 | Kaniewska Alicja | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Akademia Biegania | |
55 | Markowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
56 | Grodek Justyna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | 13 WOG | paid |
57 | Grodek Krzysztof | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | 13 WOG | paid |
58 | Blaszkiewicz Julia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Sp nr 20 Grudziądz | |
59 | Tarnecki Mariusz | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
60 | Cukras Martyna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | II LO Grudziądz | |
61 | Kacała Paweł | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | II LO Grudziądz | |
62 | Olszewska Agnieszka | Grudziadz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
63 | Cyrklaff Marcin | Goryń | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
64 | Sereda Ania | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Łubudubu | paid |
65 | Mazur Paweł | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
66 | Piasecka Beata | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
67 | KOWAROWSKI ŁUKASZ | GRUDZIĄDZ | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
68 | Grabowska Gosia | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Morsy Grudziądz | paid |
69 | Gzella Magdalena | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | CPDIPR | paid |
70 | Szczutkowska Patrycja | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Grudziądzka Fit Mama | paid |
71 | Oremus Zuzanna | Lipinki | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | II LO Grudziądz | |
72 | Folmer Weronika | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | II LO Grudziądz | |
73 | Szymański Tomasz | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Poseł na Sejm RP | paid |
74 | Rutkowska Sylwia | GRUDZIĄDZ | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
75 | Brac Zuzanna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | Sp nr 20 Grudziądz | |
76 | Brac Dorota | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | KMP Grudziądz | paid |
77 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
78 | Matysiak Ewa | Malbork | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | SRS Szansa-Start Gdańsk | paid |
79 | Tobolska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
80 | Kozłowska Marta | Kornatowo | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
81 | Ciechowska Alicja | Błachta | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
82 | Kreft Hanna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Morsy Grudziądz | paid |
83 | tobolska grażyna | grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Akademia Biegania Grudziadz | paid |
84 | Stręciwilk Tomasz | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
85 | Wiśniewska-Jaworska Natalia Wiśniewska-Jaworska | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
86 | PROCAJŁO Justyna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
87 | Łukasik-Kukuła Magdalena | GRUDZIĄDZ | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
88 | Hulewicz Elżbieta | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Akademia Biegania Grudziadz | |
89 | Dolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | |
90 | Zielińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Sp nr 9 | |
91 | Dziekan Iwona | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Akademia Biegania Grudziądz | |
92 | Lipińska Żaneta | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | Akademia Biegania Grudziadz | |
93 | Kitzermann Adam | Grudziadz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
94 | Świtalska Aleksandra | Lubanie | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
95 | Tatera Aleksandra | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - młodzież do 18r.ż | ||
96 | Zdanowicz Lidia | Grudziadz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | ||
97 | Sobieraj Magdalena | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
98 | Strupczewska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
99 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni | paid | |
100 | Wiktor Katarzyna | GRUDZIADZ | Polska | Start Biegu 5 km - pełnoletni |
Views: 8210