Jantarowy Przełaj MINI
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Dzik Kacper Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Sp Rychliki 2008 free participation
2 Rzeszutek Alexander Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa Jantar 2008 free participation
3 Cieśluk Adrian Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2011 free participation
4 Komasara Igor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2012 free participation
5 Komasara Natan Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2014 free participation
6 Naciuk Kamil Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 3 Malbork 2007 free participation
7 Naciuk Karolina Kraków bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 3 Topolowa Kraków 2011 free participation
8 Tomaszewska Amelia Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 40 Gdynia 2008 free participation
9 Konkel Wiktor Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 30 2012 free participation
10 Begej Jessica Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2013 free participation
11 KIRAGA JULIA ELBLĄG bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 free participation
12 Dzik Szymon Krupin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Sp Rychliki 2011 free participation
13 Kozłowski Oskar Grudziądz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team AutoSkar 2007 free participation
14 Florek Filip Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy 2009 free participation
15 Florek Jakub Grupa bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Run team Florasy 2007 free participation
16 Żukowska Wiktoria Słupsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) AML SŁUPSK 2008 free participation
17 Dzik Ksawery Elblag bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 6 Elbląg 2010 free participation
18 Łańko Kacper Słupsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 free participation
19 Drzewiecka Alicja PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Active Family Pasłęk 2010 free participation
20 Rębowska Martyna PASŁĘK bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk 2016 free participation
21 Rębowski Grzegorz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Active Family Pasłęk 2013 free participation
22 Rębowski Mateusz PASŁĘK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Active Family Pasłęk 2010 free participation
23 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole nr 47 Gdynia 2012 free participation
24 Cychylik Jakub Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni 2007 free participation
25 Brodziak Szymon Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2015 free participation
26 Brodziak Oliwia Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) SP 25 w Elblągu 2010 free participation
27 Brodziak Igor Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 8 w Elblągu 2012 free participation
28 Pouch Martyna Reda bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) UKS Ciechocino Reda 2008 free participation
29 Teska Patrycja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SGA Gdynia 2008 free participation
30 Teska Martyna Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) SGA Gdynia 2013 free participation
31 Brokos Wiktor Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Szkoła Podstawowa Nr 76 2011 free participation
32 Mokłowicz Klara Wejherowo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) Przedszkole Kraina Kubusia Puchatka w Wejherowie 2014 free participation
33 Mokłowicz Eliza Wejherowo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie 2011 free participation
34 Harmoza Hubert Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) przedszkole 25 w Gdyni 2012 free participation
35 Krusińska Kornelia Sztum bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) 2007 free participation
36 Harmoza Iga Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Mikolaj 2009 free participation
37 Wojtaszak Marcelina Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2013 free participation
38 Wojtaszak Alicja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) 2007 free participation
39 Pilecka Maja Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo 2005 free participation
40 Płatek Weronika Lisewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) Aktywne Lisewo 2005 free participation
41 Sowińska Maria Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2015-2013) 2015 free participation
42 Komorowski Franciszek TORUN bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2011 free participation
43 Rombel Hubert Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) M.O.S. ZATOKA 2010 free participation
44 Rombel Dagmara Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) M.O.S. ZATOKA 2008 free participation
45 Buber-Bubrowiecka Anna Czernin bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) zButa 2003 free participation
46 Miszewski Antoni Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Grupa Biegowa 65 2012 free participation
47 Przybyłek Patryk Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu 2006 free participation
48 Przybyłek Jakub Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Przedszkole nr 2 w Morągu 2011 free participation
49 Jurewicz Błażej Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 free participation
50 Haftka Adam Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) Żabianka Team 2011 free participation
51 Jabłońska Julia Straszyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2010 free participation
52 Sielicki Hubert Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) SP 11 Elbląg 2008 free participation
53 Kozłowska Ola Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2009-2006) IKS Atak Elbląg 2006 free participation
54 Konopka-Jóźwiak Filip Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2005-2003) 2004 free participation
55 Konopka-Jóźwiak Marta Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2012-2010) 2012 free participation


Views: 2902

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ