Jantarowy Przełaj
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Maszke Gabriela Stegna Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna 1971 free participation
2 Klein Andrzej Gdańsk Bieg na 10 km 1966 paid dotpay
3 Mirys Magdalena Krynica Morska Bieg rekreacyjny na 3 km 1987 free participation
4 Charliński Krystian Nowy Dwór Gdański Bieg rekreacyjny na 3 km 1991 free participation
5 Fura Piotr Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Gmina Stegna 1988 free participation
6 Tomal Grzegorz Elbląg Bieg na 10 km 1989 paid dotpay
7 PUSZYNSKI Piotr Orle Bieg na 21 km choppersusa.pl 1970 paid dotpay
8 Orłowski Piotr Gdynia Bieg na 10 km 1985 paid dotpay
9 BODZIONA ANGELIKA KORZEŃSKO Bieg na 21 km 1972 paid dotpay
10 Litwin Wiktor Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km 2002 free participation
11 Menezes Tiago Gdańsk Bieg na 10 km GetResponse 1982 paid dotpay
12 Żywuszko Wioletta Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team 1976 paid dotpay
13 Yeromenko Yuliia Gdansk Bieg na 10 km GetResponse 1992 paid dotpay
14 Slikeyeu Mikhail Gdańsk Bieg na 10 km 1990 paid dotpay
15 Zmudzinski Tomek Gdansk Bieg na 10 km 1986 paid dotpay
16 Ce Marek Gda Bieg na 10 km 1987 paid dotpay
17 Wójcik Marcin Gdynia Bieg na 21 km 1983 paid dotpay
18 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg na 21 km BEZTLENOWI MALBORK 1981 paid dotpay
19 Wiśniowski Rafał Sopot Rajd nordic walking na 3 km 1985 free participation
20 Miecznikowska Anna Elbląg Bieg rekreacyjny na 3 km 1970 free participation
21 ŁAPIŃSKA MARTA ZABRSKO GORNE Nordic walking na 10 km 1975 40.00 PLN
22 Beladzed Vita Gdansk Bieg na 10 km GetResponse 1991 paid dotpay
23 Kubera Paweł Gdańsk Bieg na 21 km 1986 paid dotpay
24 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg na 10 km GetResponse 1987 paid dotpay
25 Reginia Oksana Gdansk Bieg na 10 km 1991 paid dotpay
26 Basiukiewicz Martyna Gdansk Bieg na 10 km DCT Drużyna Biegowa 1993 paid dotpay
27 Pakulski Marcin Koszalin Bieg na 21 km 1974 paid dotpay
28 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team 1959 paid dotpay
29 Papke Artur Pętkowice Bieg na 10 km 1990 60.00 PLN
30 Gojke Michał Pętkowice Bieg na 10 km 1990 paid dotpay
31 Sawik Aleksandra Gdańsk Bieg na 10 km 1978 paid dotpay
32 Siepioła Cezary Morąg Bieg na 21 km 1979 paid dotpay
33 Rowicki Jarosław Morąg Bieg na 21 km 1975 paid dotpay
34 Westrych Julia Gdynia Bieg na 10 km 1983 60.00 PLN
35 Jankowska Ula Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km 1978 free participation
36 jankowski marek gdańsk Bieg na 21 km 1978 paid dotpay
37 Kapała Oliwia Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Stogi Team 2007 free participation
38 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg na 21 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 1970 70.00 PLN
39 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg na 21 km 1982 paid dotpay
40 Chudewniak Wojciech Junoszyno Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna 1967 free participation
41 Kowalski Robert Sebastian Gdańsk Bieg na 21 km NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje 1975 70.00 PLN
42 Bubak Anna Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna 1992 free participation
43 Fiszer Justyna Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna 1983 free participation
44 KOMOROWSKA-FISZER IWONA KOMOROWSKA-FISZER Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna 1983 free participation
45 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team 1988 40.00 PLN
46 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking na 10 km OPEC Gdynia 1967 paid dotpay
47 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking na 10 km OPEC Gdynia 1979 40.00 PLN
48 Szpilman Janusz Gdynia Rajd nordic walking na 3 km 1967 free participation
49 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km 1968 paid dotpay
50 Trzaskowska Justyna Warszawa Bieg na 21 km 1982 paid dotpay
51 Florek Łukasz Grupa Bieg na 10 km run team Florasy 1984 60.00 PLN
52 Gos Jan Malbork Bieg na 21 km 1977 paid dotpay
53 Kołodziejczyk Ewa Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf 1971 free participation
54 Litewska Joanna Juszkowo Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf 1975 free participation
55 Kos Sławomir Nowy Dwór Gd. Bieg na 21 km DCT drużyna biegowa 1972 paid dotpay
56 Begej Anita Elbląg Bieg na 10 km portEl.pl 1994 60.00 PLN
57 Kapała Emilia Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Stogi Team 1979 free participation
58 Sarnecka Kinga Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Run Around The Island 1978 free participation
59 Zając Beata Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Stogi Team 1974 free participation
60 Zając Agnieszka Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km Stogi Team 2007 free participation
61 Zając Krzysztof Gdańsk Bieg na 10 km Stogi Team 1975 paid dotpay
62 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg na 10 km Jedyneczka Elbląg 1983 60.00 PLN
63 Dreszler Wiesław Skowarcz Bieg na 21 km 1971 paid dotpay
64 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team 1975 40.00 PLN
65 Banaś Magdalena Elbląg Bieg na 21 km SMOK 1976 70.00 PLN
66 Banaś Sebastian Elbląg Bieg na 21 km SMOK 1976 70.00 PLN
67 Żukowska Julia Słupsk Bieg rekreacyjny na 3 km AML SŁUPSK 2003 free participation
68 Żelazko Michał Warszawa Bieg na 21 km 1971 70.00 PLN
69 Rychłowska Joanna Mogilno Nordic walking na 10 km 1980 40.00 PLN
70 Kowalewska Małgorzata Banino Bieg na 21 km Runnersi S7 Banino 1977 paid
71 Szachniuk Marzena Łeba Bieg na 10 km The North Event 1959 paid
72 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg na 10 km The North Event 1968 paid
73 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking na 10 km 1971 paid dotpay
74 Konopka Ewelina Jantar Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna 1983 free participation
75 Drzewiecka Weronika PASŁĘK Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk 2007 free participation
76 Drzewiecka Alicja PASŁĘK Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk 2010 free participation
77 Drzewiecka Agnieszka PASŁĘK Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk 1984 free participation
78 Rębowski Mateusz PASŁĘK Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk 2010 free participation
79 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk 2012 free participation
80 Rębowski Tomasz PASŁĘK Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk 1981 free participation
81 Rębowska Agnieszka Pasłęk Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk 1985 free participation
82 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Bieg na 10 km 1953 paid
83 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km 1991 paid
84 Świsłocka Ewa Mikoszewo Rajd nordic walking na 3 km Face Nordic Walking Team 1966 free participation
85 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Face Nordic Walking Team 1962 free participation
86 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna 1972 free participation
87 Pałasz Edmund Rumia Bieg na 10 km 1947 paid
88 naczk leonard lębork Bieg na 21 km Dynamic Lębork 1975 paid
89 Niestryjewska Elżbieta Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km 1947 free participation
90 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic walking na 10 km Dziadkowy Klub Sportowy 1951 paid
91 Parandyk Marlena Juszkowo Bieg na 10 km 1978 paid dotpay
92 Parandyk Adam Juszkowo Bieg na 21 km 1975 paid dotpay
93 Ciesielski Maciej Toruń Bieg na 10 km 1994 paid
94 Ciesielski Jan Toruń Bieg na 10 km 1972 paid
95 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW Gdynia Bieg na 21 km 1965 paid
96 Litwin Piotr Gdańsk Bieg na 21 km OCEANIC 1972 paid
97 Kwarta Maciej Bolszewo Bieg na 21 km Batalion Dowodzenia MW 1988 paid
98 Długowski Dariusz Gdnynia Bieg na 21 km 1983 70.00 PLN
99 Turczyk Sławomir Elbląg Rajd nordic walking na 3 km 1957 free participation
100 Krawczuk Andrzej Gdańsk Bieg na 21 km Elaktywny Maratończyk Team 1957 70.00 PLN


Views: 5881

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ