Jantarowy Przełaj
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chudewniak Katarzyna Sztutowo Bieg na 10 km paid on-line
2 Różycka Joanna Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
3 Pazik Dariusz Rumia Bieg na 10 km RUNEDA paid on-line
4 Kucharczyk Arkadiusz Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
5 Urbański Dariusz Gdynia Bieg na 10 km paid on-line
6 Urbańska Magdalena Gdynia Bieg na 10 km paid on-line
7 Wiśniewski Maciej Świecie Bieg na 21 km paid on-line
8 BUCZKO ADAM KRAKÓW Rajd nordic walking na 3 km
9 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking na 10 km NWPL/ Luki Team Sieldce paid on-line
10 Dzik Kacper Krupin Bieg rekreacyjny na 3 km Sp Rychliki
11 Dzik Szymon Krupin Bieg rekreacyjny na 3 km Sp Rychliki
12 Dzik Ksawery Elblag Bieg rekreacyjny na 3 km Sp6 Elbląg
13 Rzepecka Aleksandra Elblag Bieg rekreacyjny na 3 km
14 Niespodziński Lesław Tczew Bieg na 21 km Biegający Tczew paid on-line
15 Brzozowska Agata Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
16 Matejuk Anna MALBORK Bieg rekreacyjny na 3 km Beztlenowi Malbork
17 Laszczyk Nadja Reda Bieg na 21 km
18 Osiecki Adam Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
19 Kierznikiewicz Sebastian Gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
20 Bieganowski Jacek Gdańsk Bieg na 10 km
21 Kordecka Małgorzata Mikoszewo Nordic walking na 10 km paid on-line
22 Śliwińska Edyta Kosakowo Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
23 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg na 21 km Active Malbork paid on-line
24 Kordecki Sebastian Stegna Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna paid on-line
25 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg na 10 km paid on-line
26 Różycki Paweł Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km paid on-line
27 Burlińska Anna Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
28 Piskorska Emilia Stare Pole Bieg rekreacyjny na 3 km
29 Pierzchała Marta Elblag Rajd nordic walking na 3 km
30 Markin Evgenij Kaliningrad Nordic walking na 10 km DED paid on-line
31 Toporek Aleksandra Przodkowo Nordic walking na 10 km NWPL/ Luki Team Sieldce paid on-line
32 Białowąs Jakub Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
33 Ćwiklińska Joanna Elbląg Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
34 Ciećko Elżbieta Dobre Miasto Bieg rekreacyjny na 3 km Są Wolniejsi
35 Frankowska Ewa Gdynia Karwiny Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
36 Godlewski Marek Malbork Bieg rekreacyjny na 3 km
37 Luśnia Andrzej Kętrzyn Bieg na 10 km Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn paid on-line
38 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf paid on-line
39 Burchart Monika Wejherowo Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
40 Szklorz Sylwester Katowice Bieg na 21 km ADS Masna paid on-line
41 Rozbicka Iwona Gdynia Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
42 Gapska Anna Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
43 Gapski Mateusz Gdańsk Bieg na 21 km Grupa 65 paid on-line
44 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf paid on-line
45 Garczewski Krzysztof Gdynia Bieg na 21 km paid on-line
46 Nowak Kacper Tczew Bieg rekreacyjny na 3 km
47 Nowak Grzegorz Tczew Bieg rekreacyjny na 3 km
48 Nowak Katarzyna Tczew Bieg rekreacyjny na 3 km
49 Lewicki Maciej Straszyn Bieg na 21 km paid on-line
50 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg rekreacyjny na 3 km
51 Rozmus Wiktor Gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
52 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg na 10 km paid on-line
53 Orlicki Dominik Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
54 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg na 21 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
55 Kopczyński Marek Starogard Gdański Bieg na 10 km paid on-line
56 Siejka Małgorzata Morąg Bieg na 10 km paid on-line
57 Florek Filip Grupa Bieg rekreacyjny na 3 km run team Florasy
58 Florek Jakub GRUPA Bieg rekreacyjny na 3 km run team Florasy
59 Florek Agnieszka GRUPA Bieg rekreacyjny na 3 km run team Florasy
60 Pardo Sebastian Tczew Bieg na 10 km Biegający Tczew paid on-line
61 Kozłowska Magdalena Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
62 Biełous Lucyna GDAŃSK Bieg rekreacyjny na 3 km
63 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km paid on-line
64 Helak Marek Grudziadz Bieg na 10 km Wtorkowy trening paid on-line
65 Klein Andrzej Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
66 Fura Piotr Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Gmina Stegna
67 Tomal Grzegorz Elbląg Bieg na 10 km paid on-line
68 PUSZYNSKI Piotr Orle Bieg na 21 km choppersusa.pl paid on-line
69 Orłowski Piotr Gdynia Bieg na 10 km paid on-line
70 Litwin Wiktor Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km
71 Żywuszko Wioletta Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team paid on-line
72 Zmudzinski Tomek Gdansk Bieg na 10 km paid on-line
73 Cejrowski Marek Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
74 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg na 21 km BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
75 Miecznikowska Anna Elbląg Bieg rekreacyjny na 3 km
76 ŁAPIŃSKA MARTA ZABRSKO GORNE Nordic walking na 10 km
77 Beladzed Vita Gdansk Bieg na 10 km GetResponse paid on-line
78 Kubera Paweł Gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
79 Bulatova Galyna Gdańsk Bieg na 10 km GetResponse paid on-line
80 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Elaktywny Maratończyk Team paid on-line
81 Siepioła Cezary Morąg Bieg na 21 km paid on-line
82 Rowicki Jarosław Morąg Bieg na 21 km paid on-line
83 Westrych Julia Gdynia Bieg na 10 km
84 Jankowska Ula Gdańsk Bieg rekreacyjny na 3 km
85 jankowski marek gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
86 Kapała Oliwia Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Stogi Team
87 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg na 21 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
88 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg na 21 km paid on-line
89 Fiszer Justyna Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
90 KOMOROWSKA-FISZER IWONA KOMOROWSKA-FISZER Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
91 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team paid on-line
92 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking na 10 km OPEC Gdynia paid on-line
93 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking na 10 km OPEC Gdynia
94 Szpilman Janusz Gdynia Rajd nordic walking na 3 km
95 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km paid on-line
96 Trzaskowska Justyna Warszawa Bieg na 21 km paid on-line
97 Florek Łukasz Grupa Bieg na 10 km run team Florasy paid on-line
98 Gos Jan Malbork Bieg na 21 km paid on-line
99 Kołodziejczyk Ewa Gdańsk Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf
100 Litewska Joanna Juszkowo Rajd nordic walking na 3 km Team Deaf


Views: 11360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ