# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chudewniak Katarzyna | Sztutowo | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
2 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
3 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | RUNEDA | paid on-line |
4 | Kucharczyk Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
5 | Urbański Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
6 | Urbańska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
7 | SWAJDA Krzysztof Wladyslaw | STEGNA | Polska | Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Wilki Żuławskie | |
8 | Wiśniewski Maciej | Świecie | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
9 | BUCZKO ADAM | KRAKÓW | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | ||
10 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic walking na 10 km | NWPL/ Luki Team Sieldce | paid on-line |
11 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Sp Rychliki | |
12 | Dzik Szymon | Krupin | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Sp Rychliki | |
13 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Sp6 Elbląg | |
14 | Rzepecka Aleksandra | Elblag | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
15 | Niespodziński Lesław | Tczew | Polska | Bieg na 21 km | Biegający Tczew | paid on-line |
16 | Brzozowska Agata | Gdańsk | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
17 | Matejuk Anna | MALBORK | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Beztlenowi Malbork | |
18 | Osiecki Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
19 | Kierznikiewicz Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
20 | Bętkowski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg na 21 km | CITY TRAIL Team | paid on-line |
21 | Kordecka Małgorzata | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km | paid on-line | |
22 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
23 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg na 21 km | Active Malbork | paid on-line |
24 | Kordecki Sebastian | Stegna | Polska | Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna | paid on-line | |
25 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
26 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | paid on-line | |
27 | Burlińska Anna | Gdańsk | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |
28 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
29 | Pierzchała Marta | Elblag | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | ||
30 | Markin Evgenij | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking na 10 km | DED | paid on-line |
31 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | Nordic walking na 10 km | NWPL/ Luki Team Sieldce | paid on-line |
32 | Białowąs Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
33 | Ćwiklińska Joanna | Elbląg | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
34 | Ciećko Elżbieta | Dobre Miasto | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | Są Wolniejsi | |
35 | Frankowska Ewa | Gdynia Karwiny | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
36 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
37 | Luśnia Andrzej | Kętrzyn | Polska | Bieg na 10 km | Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn | paid on-line |
38 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | paid on-line |
39 | Burchart Monika | Wejherowo | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
40 | Szklorz Sylwester | Katowice | Polska | Bieg na 21 km | ADS Masna | paid on-line |
41 | Rozbicka Iwona | Gdynia | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
42 | Gapska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
43 | Miszewski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Grupa Biegowa 65 | paid on-line |
44 | Gapski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Grupa 65 | paid on-line |
45 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | paid on-line |
46 | Garczewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
47 | Garczewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
48 | Nowak Kacper | Tczew | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
49 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
50 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
51 | Lewicki Maciej | Straszyn | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
52 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
53 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
54 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
55 | Orlicki Dominik | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
56 | Kopczyński Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
57 | Siejka Małgorzata | Morąg | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
58 | Puszczewicz Wojciech | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
59 | Cieczko Maria | Brodnica | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
60 | Florek Filip | Grupa | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | run team Florasy | |
61 | Florek Jakub | GRUPA | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | run team Florasy | |
62 | Florek Agnieszka | GRUPA | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | run team Florasy | |
63 | WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI | Barcin | Polska | Bieg na 21 km | #ślimaki Barcin | paid on-line |
64 | Pardo Sebastian | Tczew | Polska | Bieg na 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
65 | Kozłowska Magdalena | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
66 | Biełous Lucyna | GDAŃSK | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
67 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | paid on-line | |
68 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | Bieg na 10 km | Wtorkowy trening | paid on-line |
69 | Krasnowska Natalia Krasnowska | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
70 | Maszke Gabriela | Stegna | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
71 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
72 | Mirys Magdalena | Krynica Morska | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
73 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
74 | Fura Piotr | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Gmina Stegna | |
75 | Tomal Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
76 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Bieg na 21 km | choppersusa.pl | paid on-line |
77 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
78 | Litwin Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
79 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | paid on-line |
80 | Zmudzinski Tomek | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
81 | Cejrowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
82 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | BEZTLENOWI MALBORK | paid on-line |
83 | Miecznikowska Anna | Elbląg | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
84 | Beladzed Vita | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse | paid on-line |
85 | Kubera Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
86 | Bulatova Galyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse | paid on-line |
87 | Pakulski Marcin | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
88 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Elaktywny Maratończyk Team | paid on-line |
89 | Gojke Michał | Pętkowice | Polska | Bieg na 10 km | paid on-line | |
90 | Siepioła Cezary | Morąg | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
91 | Rowicki Jarosław | Morąg | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
92 | Jankowska Ula | Gdańsk | Polska | Bieg rekreacyjny na 3 km | ||
93 | jankowski marek | gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
94 | Kapała Oliwia | Gdańsk | Polska | Rajd nordic walking na 3 km | Stogi Team | |
95 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | Bieg na 21 km | paid on-line | |
96 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje | paid on-line |
97 | Bubak Anna | Jantar | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
98 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | |||
99 | KOMOROWSKA-FISZER IWONA KOMOROWSKA-FISZER | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
100 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking na 10 km | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
Views: 21439